RAP,RAP yinede RAP

KaaN

New member
slm arkadaşlar herkese bende bi RAPci olarak TEk olaRak FUlL GazZz CeZa DİyOrUm..

Rap_Style

New member
moDe xL ıyıdır ya sarkıalrı hosuma gdıo ama su yasın kendını bıse sanıo sarkıalrında ''kraL benım,biri benı sustursun' gıbı bır cok terım kullanıo alemde kendını tek sanıo

DeeRPaRtY

IRC Operator
Rap_StyLe doqru diosunda
Biri Beni Sustursun Parcası Cok KraL Yaw :)

Ama poLis we KüfürLeri Aynı CümLede Kullanmasaydı Daha ii oLurdu...
Yada O Sarkıda Küfür oLmasa Daha Hit oLabilirdi...

Rap_Style

New member
evet haklısın deerparty bende ıyı buluom ama harbıden ya cok havalı yada bu ısı cok ıyı bılıo :D

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
bn mode xl le ankarada tanıştım.aslında kral adamlar yaaaw.yasinin de biras keş tipi war ama olsun:Dbatıkente gördüm yasini zaten bnde ankara batıkente sık sık giderim:goz:

Revoo_

[D]evrimiçi
kardeş sana da rapli günler bende rapciyim ama YArockcılar:D bizi hep eziodu artık ezilmeyelim rap dostları

mc_newyork

New member
THUG LIFE til i die!

gangsta rap dedin mi akan sular durur benim için

benm içinde ööle baba... eywallah

DeeRPaRtY

IRC Operator
nefret_297' Alıntı:
kardeş sana da rapli günler bende rapciyim ama YArockcılar:D bizi hep eziodu artık ezilmeyelim rap dostları

Nefret
Ceza YeterLi CewapLarı weriodu Sahnede :)

Rock istanbuL, Rock'n Coke, Ceza-Duman KonserLerine qiden iyi biLir Ceza'nın söLediqi LafLarı :)

Rock'n Coke :
sayqı we Barıs. Muzik için hersey.
(Ceza Barıs Derken Orta Parmak Yaptı rock'cıLar)
EziLmeyin Daha FazLa DinLemiosan S.kt.r qit :)
Orta Parmak Yapan ArkadaşLar Onu Ewe qötürün Bence :Sopa
Kırac Diye Baqırıor SurdakiLer. Kırac HaLk Konseri werior Gidin Orda EqLenin Hadi... EssekLer... :Sopa :D

Rock İstanbuL
Peki Kırac Toprak Hiç Para Edermi?
Lafı biLmeyen iTh Bu Rap'i Yermi?
Kırac Bi Dünya Hiç Demek.
Ayı qibi Baqırıp Öküz Gibi Geqirmek...
.........................................................

Ceza - Duman
Ceza Sahneye Cıktı Barıs Die Baqırdı. Duman HayranLarı Orta Parmak Yapıp IsLıkLamaya Dewam EttiLer...
Ceza Cewabı : G8 Zirwesinde Nerdeydiniz ? George Bush Burdayken Nerdeydiniz? SaqLam Bi Küfür Etti. Konser ortasında Küfür ettiqi için Özür DiLeyerek BüyükLüqünü qösterdi...

tirantroll

New member
theOC' Alıntı:
arkadaşım sagopaya diss atan bir grubun önünün pek açık olacağını sanmıyorum .Zaten dissin beatide sagonun terapisinden çalıntıydı .bence bu gruptan bişey olmazz...
o gruptan bısey olmaz dıosun ok o zaman bende sole bısey solıım o grup ıstese sımdıye kadar 100 kez cıkmıstı pıyasaya cunku yasın producer bunu bılsen bole konusmazdın ayrıca sagoya dıss o parca harika parca pekı nerde sagonun cewabı
adamın sewgılısıne laf attı yasın kalkıp bı cewap werseydı beat calıntı demıssın ozellıkle yapılmıs bısey buu yasın beat mı bulamadıı

DKC

New member
''kargayı besleyin kartala kafa tutsun,diss'leri rafa kaldırın barış olsun''

Sagopa K.

--

bende diss'e karşıyım ama bişeye aydınlık getirelim,yasin macintoshun muzik yarismasinda 1. olmus buda yasinin boş bi mc - dj olmadığını gösteriyo,

SAgopa için bişey demiorum herkez kalitesini bilior zaten..

HTML