RAP,RAP yinede RAP

gangzta

New member
arkadaslar ben ant'dan katılıyom yarısmaya :D yanı antalyada yasıom ve rap muzıkle ugrasıyorum.dıger rapcılerınde burda toplanmasını ve raple ılgılı muhabbet etmek ıstıom.duysun benı herkes.underground,overground,gangstarap,flex,old school,new school hangı tarz olursa olsun gelın abı.rap olsun yeter.ya oraya abı yazdım ama rap dınleyen kız arklarda gelsın tabı muhabbet edelım.herneyse....BOL RAPLİ GUNLER..RESPECT!!!

arkadaşım üslubuna dikkat et bu bir...

ikincisi bu forumlar para ve emek harcanarak devam ediyor yayına bu da iki...

flood yaparak sen foruma zarar veriosun ve milleti sinir edip maddi zarara uğratıosun.... buna da hakkın yok!!!

react

Admin
Süper Moderatör

respect ;]
bende bir rap sever olarak sana hoşgeldin derim ;]
Ayrıca arkadaşlar gereksiz konuysa yazmayabilirsiniz
Konu doğru yerde.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
react0r' Alıntı:

respect ;]
bende bir rap sever olarak sana hoşgeldin derim ;]
Ayrıca arkadaşlar gereksiz konuysa yazmayabilirsiniz
Konu doğru yerde.
reactore bitiom ya adam bişey yadımı kimsenin sesi çıkmıo:D:D:D

yoo... ben haberi görmedim yoksa asla yazmaktan çekinmem ve sözümü esirgemem... bende zaten konu yanlış yerde demedim... adam 10 dk. önce üye oldu 7 konu açtı ve 7side saçma sapan konular... burası bir paylaşım sitesi bilmem fark etmişmi o arkadaş?

paylaşım yapacaksa yapsın yapmayacaksa kirlilik yapmasın...

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
arkadaşım hoş geldin yaşım küçük olsada bnde raple uraşırım.sanada bol rapli günler ama o moruk lafını pek beyenmedim.bn coğunlukla underground raple uraşırım :goz: :hhman: hiphop is my life

iSpiK

Kadim Dost
rap eywallahta respect olayını gecelim ;) forever gansta ySa respect yakısmaz ;)

gangzta

New member
eyvallah.sağolun hepiniz.ben muhabbeti başlatiim.millet mode_xl grubu size neyi ifade edior?yani ne düşünüonuz?önleri açıkmı?iyi yapıolarmı işlerini?saygılar...

DeeRPaRtY

IRC Operator
Muziqe Sayqı Duymak Lazım

Önce DinLeyin Sonra Eleştiri Yapın ArkadaşLar...

Siz Ne DinLiorsunuz Peki ?

Rap Kültürümüz DeqiL Ama Rock Kimin Arabesk kimin Pop Kimin Cewap werin ?

mc_newyork

New member
arkadaşlar hepinize bu forum için teşekkür ederim ... yazmayı ihmal etmeyin ellerine sağlık..... türkiye de rap müziğin ve atışmaların çok iyileri de yapılıyo bazen şarlatanlarda çıkıyo... gerektiği zaman RESPECT! AMA ölene kadar gangster...
eywallah...............

rapl0rd

New member
ben mmode xl yi beğenmiyorum sago fuat falan varken onlar baya bi geride kalır ve de onlardan önce başka gruplar da var zaten theOC arkadaşıma katılıyorum sago kaf kef diyorum başka bişey demiyorum

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
rapl0rd' Alıntı:
ben mmode xl yi beğenmiyorum sago fuat falan varken onlar baya bi geride kalır ve de onlardan önce başka gruplar da var zaten theOC arkadaşıma katılıyorum sago kaf kef diyorum başka bişey demiyorum

bn şahsen katılmıyorum.ben aslında ayrım yapmadan tüm rapcileri dinlerim.bn mode xl sagoya diss atmış die onu dinlememezlik yapmam.eğer her diss atanı dinlememezlik yapsaydım şu an ceza,sagopa... dinlemezdim:goz: :goz: ayrıca bn mode xl i de çok seviyorum ceza we sagodan sonra benim için onlar gelir

rapl0rd

New member
mode xl yi sago ya diss attığı için değl sadece iyi olmadığı için dinlemiyorum o kadar sago ya herkes diss atar ama önemli olan adam gibi diss atmak

DeeRPaRtY

IRC Operator
gangzta' Alıntı:
eyvallah.sağolun hepiniz.ben muhabbeti başlatiim.millet mode_xl grubu size neyi ifade edior?yani ne düşünüonuz?önleri açıkmı?iyi yapıolarmı işlerini?saygılar...

iLqi cekmek için saqo'ya Diss YapıoLarsa, Hiç YapmasınLar Bence Bu işi. Sadece Saqo için deqil Tüm Türkce RapciLer icin qecerLi...

HTML