RAPİDSHARE.com için herkes bişey söler...kesin çözüm burada....

amonra95

New member
selam

Arkadaşlar..rapidshare Den Dosya Indirmek Için Herkes Bişeyler Söylüyor..sizde Benim Gibi Sürekli Indirme Yapan Biriyseniz Yapacağinız şey çok Basit Ve Garanti...2. Modem Alacaksınız Sanki Tek Modem Oymuş Gibi Bilgisayara Tanıtacaksınız..ve Rapidde 1.part Bittikten Sonra Modemin Arkasındaki Kabloları çıkarıp 2.modeme Takacaksınız Ve Diğer Partı Indireceksiniz..o Part Bitince Yine Değiştirip 3.partı Indirin...bu şekilde Istediğiniz Kadar Indirme Yapabilirisiz...ben Yaklaşık 6 Aydı Bu şekilde Kullanıyorum Ve Bugune Kadar Hiçbir Problem çıkmadı...2.modemi Alın Ve Kullanın...eğer Olmadı Diyen Arkadaş çıkarsa Bana Pm Atsın şerefim üzerine Söz Veriyorum Modemin Parasını Ben Ona ödeyecem...

ek cevap:1: arkadaşlar ben daha önce adsl aboneiğim vardı ve bu abonelikle kendime bir modem almıştım dışardan kendi paramla.daha sonra adsl modem kampantası ve 3 aylık hadiye yapınca tekrar abone oldum..rapidden sürekli dosya indiriyordum ve bekleme zamanı benim çok canımı sıkıyordu..modemi resetliyordum tekrar tanıtıyordum çerezleri siliyordum ama bi türlü olmuyordu yada ben beceremiyordu..bunu sağladığı söylenen birsiürü program kullandım ama yinede olmadı...ve aklıma 2.modemide aktifleştirmek geldi yeni kullanıcı adımla denedim ve oldu..bunun teknik kısmını pek bilemem ip mi değiştiriyor vs bilmiyorum.sadece 1.part bittiğinde modemin arkasındaki tel.kablosu ve ethernet kablosunu çıkaıp 2.modeme takıyorum yarım dakka bekledikten sonra bağlantı tekrar geliyor ve 2.partı indiriyorum zaman kaybı sadece yarım dakika...2.part bitince de aynı işlemi yaparak 3..4..5..istediğiniz kadar indirebilirsiniz..tabi internet cafede veya komşusundan hat çekip yapanların bu yöntemi yapmasına imkan yok sadece kendi evinde kullanan arkadaşlara bi ek bilgi olsun diye verdim..sizde benim gibi her yolu deneyip bir türlü rapid in süre kısıtlamasını atlatamaydıysanız bu yöntem tam size göre tek yapmanız gereken 20 ytl verip uyduruk bile olsa 2.modemi almak...teşekkürler mesajlarınız için..
arkadasım bunu yapacagına modemını kapat ac IP numaran zaten degsıyor ozaman da aynı sekılde ındırebılırsın n gerek var ıkıncı modeme

ays35

New member
İki modem alacağına 1 modem al ve part 1 bitince resetle hehe hehe :durdurun :durdurun :durdurun

ben yıllardır bööle yapıyom :durdurun:durdurun:durdurun

Hatta soft reset atsan bile çalışıyo.

Mesela bugün toplam 800 MB download ettim hihihihhiii :durdurun:durdurun:durdurun:clap:clap:clap

hem de bi kaç saat içinde .....

Üstelik beleş :clap:clap:clap:clap
yaa kardeş 2. odemi almana gerek yok aynısı tek modemde kabloyu çıkartak olur. 2. odem bi avataj sağlamıyo sen kabloyu çekince zaten bağlantı kopuyo bu yüzden yeni ip adresi alıyo. kapatmak açmak kablo çekmek aynı. ayrıca bende premium var 2 saat önce 7 gb dosya listelemiştim suan bitmiş.

aylık yaklaşık 15 ytl veriyorum ama indirdiğim film oyun vs. bunu fazlasıyla karşılıyo. bi oyun artık 70-100 part siz modem aç kapa yaparak 1 haftada indirirsiniz ancak bunu. bide premium üyelik olmıyınca indirme hızı yavaşlıyo çok. hele server doluysa kopuyo bile.

ya üye olun yada torent kullanın.

cabbii

New member
arkadaşı bu işin şimdilik en temizi modem resetlemek tabi modemi tamamen resetlemek değil bu yöntemle taabi uzun sürer sadece kapatıp açıcaksın. bazı modemlerde kapa aç düğmesi olmayabilir ozaman başka çare söyleyim fişini çek :)

mmt_35

New member
resetlemek ve modemi tekrar tanıtmak biraz uzun sürüyor..2.modemi sadece 1 kez tanıtıyorsun. sadece modemin arkasındaki telefondan gelen kabloyu ve ethernet kablosunu çıkarıp diğer modeme takıyorsun hepsi bu..burası paylaşım sitesi sanırım...ben yaptığım yöntemi site arkadaşlarımla paylaştım..bu kadar kızıp dalga geçmenin bi anlamı yok..isteyen yapar isteyen yapmaz bu kadar basit...
ak modemi resetleyip tekrar tanıtcağına modemi kapat aç :S

mxtspi

New member
arkadaş ii hoşda ben reset atıyorum çerez silmeye felan gerek yok sorunda yaşamadım hatta vistayı indirdim sabahtan akşama kadar ikinci bi modem gereksiz onu yapacağına üyelik satın al daha ii ama düşüncene saygılarla herkesin kendince bi yontemi var :D

ultradam

New member
üyelik flan almaya gerek yok.bazı modemler resetlenmesi çok zor ve çok uzun sürüyor bunun yerine otomatik tek tuşla çalışan reset atan programlar var yaklaşık 30 sn içinde yenileniyor....
bence kısa bi süre:)
bunun yerine onca para verip üyelik almak çok komik....

jeepers

New member
Herkez premium düşmanı sanki. İlle reset atacaklar. Aylık 10 ytl veremeyecek kadar ekonomik durumunuz bozuk mu? Ki premium ile dosya indirmek o kadar rahat ki yani kelimelerle anlatılamaz. Bunu milli olmaya benzetebiliriz hani olduktan sonra aaa çok güzelmiş keşke daha önce yapsaydım denir ya . Premium alınca da aynısını diyorsunuz.

hirowito

New member
valla beyler benim modem zyxel modemin hemen arkasında acma kapama düğmesi var.Bir part indirince hemem acıp kapatıyorum bitiyor.
:D

betho

New member
Premium al yerinden bile kalkmana gerek yok koy kuruğa istediğin kadar dosyayı git yat o indirsin işin mi yok Allah'ın seversen ama paylaşım için çok teşekkür de edelim bu arada.
Benim zaten premium

haloeren

New member
en iyisi ac kapa hayat devam etsin cok uzun zamandır bunu yapıyorum hem beleş hem sorunsuz tavsiye ederim arkadaslar

Taka99

New member
AirTies Kullanıcıları İçin;
Bir Yöntem Daha var...
Ağ bağlantılarıma Girin Ve Ordan Da Destek'e girin,orda IP adresi yazio onu HTTP Çubuğuna Yazın Vekarşınız Bi' sayfa çıkacak şifre isticek şifreye gerek yok ordan tamam'a basın.Karşınıza çıokan sayfanın solunda araçlar diye bir kısm göreceksiniz ona basın ve karşınıza yeni bir sayfa daha çıokacak ve yeniden başlata tıklayın ve modemiinz resetlenecektir.Ama sayafayı kapatmayın.İnternet tekrar gelince sayfayı kapatın.Bazen işe yaramaytabilir.Yani ip'niz değişmez.Ama binde bir olur...

dumanyaq01

New member
modemim usb oLduqu için her downLoaddan sonra çıkarıp tekrar takıyorum.. 2. modemim var ama ne qerek var bekLemeye :) aynı modemi açıp kapatmak daha hızLı :)

SKooLLO

New member
bende 3 tane modem var, ikisini kullaniyorum, denemek aklimdan gecmedi sagdan soldan pre buldugum icin =)

HTML