programsız msn dondurma

pori

New member
İİİ GÜselde KarŞidakİ KİŞİnİn İntİkami Noolucak....:)

BİZ BUNU YAPTIKTAN SONRA ONUN ELİ ARMUT MU TOPLUUUCAK :saskin :saskin :saskin

QuaDaLi™

New member
böle yapınca elinize ne geçio?
şaka mı mı yani?
çok küçük zevkleriniz var.

apppiahh

New member
İhtiyacı olanlar için çok faydalı bilgiler.Canım hepsini tek tek ellerinle yazmışsın ellerine sağlık.Devamını bekleriz.saol

infantry

New member
usta adamın birine yaptım çift işlemci varmış bilgisayarı kasmışım biraz :D 50 kere gönderdim:D

kardeş adam senin sürekli bişey yollladığını görürse engeller bu seferde başarısız olmazmıyız ama genede işe yarar emeğe saygı

alphekka

New member
ewt ifadeleri büyütmene gerek yok bende sadece :D:D:D:D:D:D yollayarak yapardım ama karşı taraf discovery kullanıyosa ve mesaj flood engelleme açıksa yediremiyosun hiç bişey olmuyo :)

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
:goz: hala bu yontemlerın bu kadar taraftar bulması ilgınc tabı arkadaslar siz en ıyısı o hareketlı ıfadenın adınıda degistirin (.) nokta olarak ısımlendırın boylecer sız cok daha fazla ıfade gonderebılırsınız ama kesınlıklke karsıda msnden dusmez bu yontemle :goz: sadece kıtlenır......beklerse bırazdan hersey yoluna doner ama tabıkı sızde bos durmadan gondermeyı kesmeyın gonderın gondere bıldıgınız kadar sız gonderdıkce o kıtlenır sonra pes eder ve reset atar (ki msn yi kapatma sansı yok cunku kilitli) haaaaaaaaaaa bundan sonra duruyormuyuz hayır hemen hazırdakı msn engelleyıcı programı hazırlayıp arkadasınızı donduruyorsunuz.........hopppppppp artık msn ye de gıremıyor ıslem tamam :goz:

concodor

New member
arkadaslar.bugun o saldırıya ugradım ve googleden arastırdım karsıma sız cıktınız yardımcı olursanız sevınırım.chat sıtesınde adamın bırıne ban attım 1 saat sonra bı kızla tanıstım ve megersem o adammıs.gulucuk ıfadesı yollayarak msn acılmadı. 80048823 nolu hata kodunu verıyor. msn mı bı daha acma sansım yokmu yardımcı olun acıkmıyor :(

HTML