programsız msn dondurma

dolby

New member
programsız msn dondurma bu başka (garanti )

1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : - . a b c ... herhangi bir harf olabilir..

2_ Msn sini dondurmak istediginiz kişiye konuşma penceresi açıyoruz ve "Bak izle şimdi msn ni dondurcam netten düşeceksin" diyoruz ve oda başlıyor dalga geçmeye .. Hadi dondur , bekliyorum vs.. diyor..

3_Açtıgınız konuşma penceresinde : Araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz .. Tekrar araçlara giriyoruz : araçlar/ifade goster e tıklıyoruz ve ifade göstermeyi kapatıyoruz.. Bunu kapattıgımızda ifadeyi biz göremiyoruz ama karşı taraf görüyor ki zaten istedigimizde bu..

4_İfadeyi hangi harfe kaydettikse metin yazacagınız yeri o harf ile dolduruyoruz .. Tamamen dolduruyoruz ama sonuna kadar hiç yer kalmayana kadar..

5_Doldurduktan sonra ctrl+a ile hepsini seçip , ctrl+c ile kopyalayıp çok hızlı bir şekilde ctrl+v yaparak karşı tarafa en az 10-15 defa gönderiyoruz ..Hiç bir degişiklik olmuyor çevrimdışı vs.. olmuyor . Biraz bekledikten sonra dondurmaya çalıştıgınız kişinin oturum açtıgını görüyoruz .. Tabiki hemen geliyor " nsl yaptın , banada ögretsene Allahını seversen ögret lütfen." vs..
Bu yontem çok işinize yarayacak çünkü %100 çalışıyor..Böyle bir saldırıya dayanacak pc nin özellikleri çok iyi olması gerekir ki oda nadirdir..

Alıntıdır....

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
kb si derken ne dmk istedin dostum??

adam sadce msnden düşmüş oluo dimi :eek:

yada nekdr sürüo bu donma?

çünkü "tekrar oturum açtığını görüoruz" diosun..

dolby

New member
xx

ya dostum kb si derken byte bakımıdan yüksek ifadeler yane geç açılanlar... !! kimsi çok kolay çaılır kimsi çok zor o zor açılanlardan seç sonrasını ibliosun ztn..!! yane msnden düşme derkenn de.. 1 dkklık düşüo sonra tekrar geri grio çünkü snn yaptıklarından sonra makinası çok kasıcaktır !!

dolby

New member
ekle bni bak nsıl yediirorum ::D sn farkında bile olmaıcaksın ki sayın kardeşim :D yani... ifadelri ben hazırlıorum sana yollucam o anda.. sni düşürücem sonra da kitlicem sürekli olark hade hayırlı tıraşlar :D olur yanii ;)

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
mantıkle ve olası bir yöntem, öyle uyuz makinalar, bağlantılar var ki, tek bi

ifadede bazen yüklenene kadar tıkanıyor, ki bu kadar çok ifadeyi siz düşünün..

teşekkür ettim deneyeceğim...

dursun

New member
metin boyutuyla işiniz yok metnin boyutunu büyütmenin msn den düşürmeye bir katkısı olmaz

siz sadece :D:D:D böyle gülücükler yapın msn sayfanızı doldurun ifadeleri gösterme demeniz yeterli

ben öyle yapıyorum şahsen :D:D:D

HppyPaar_A

New member
doğru söylüyo arkadaş metin boyutunu ufalttığınızda yanlızca sizinki değişir zaten fazla bi faydasııı olmazz güzelll bişi bi teşekkür edeliim biliyodum gerçii ama olsun.

yalkın

New member
hackhell sağolsun istenmeyen kişiyi msn dışında tutmanın yolunu buldum.öncelikle çevrimdışı girip istenmeyen kişinin msn ini donduran programı çalıştırıyorum sonra gülücük göndermeyle msn den atıyorum.işim bitene kadar msn dışı oluyor.paylaşımlar için teşekkürler.

HTML