progdvb keyleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahsta

New member
Sky star 2 usb 2.0 dijital tv kartım var.bu kartla şifreli yayınları seyredebilmek için progdvb programına ihtiyacım olduğunu söylediler.bu program dışında şifreli yayınları seyredebileceğim program varmı ayrıca progdvb şifreli yayınların seyredilebilmesi için olan eklentileri nereden indirebilirim yardımlarınız için şimdiden sağulun :cool:

thecrown

New member
Hazır ProgDVB-TR AUTOSETUP !
http://www.freewebtown.com/teacher/ProgDVBAutoSetup.exe
http://www.freewebtown.com/teacher/ProgDVBupdate.exe

3 adet dosyayı indirip Part1.exe ye tıklatıp çıkan ekran da en altta Yükle ye tıkla..bundan sonra yapman gereken sadece ayarlardan direq e tıklayıp sivişinize göre uyduları göstermekdir..

AUTOSETUP ı kurdukdan sonra masaüstünde 5 adet ProgDVB sürümü göreceksin
ProgDVB 4.26.4
ProgDVB 4.33
ProgDVB 4.35
ProgDVB 4.40
ProgDVB 4.44.2

bunların hepsini deniyerek sisteminde hangisi stabil çalışıyorsa onu kullan..versiyonlar sistemden sisteme farklılık gösteriyor..
hepsinin kullandığı dosya ve içerik aynıdır..sadece versiyon farkı var..

programda Türksat, Hotbird, Eutelsatw3 taratılmışdır..içinde s2 emu,Yankse pluginler vardır..bu ikisi aynı anda çalışabildiği gibi bazende çakışma yaratabilir..o yüzden bazen çakışma yarattığında birini deaktif yap..
polsat auto, conax ve açılabilen bütün 1.li sistemler ok.dir..

celtic

New member
hocam ben yapamadım.eğer yardımcı olursan sevinirim.saatlerdir uğraşıyorum ama malesef kuramadım.yardım alabileceğim başka yerde yok.sana pm attım.eğer okuyup msn den tarif edersen çok sevinirim.saygılar

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
oooo burası flood cennetine dönmüş maşallah arkadasım flood yapma..baksenin ilk mesajının bir üstündeki arkadasta flood yapmış..mesajlarınızı editleyin..
(yazdığın mesajının sağ alt köşesindeki düzelt butonunu kullan) yoksa bunlar forumdaki son mesajların olur ha...ayrıca link wermekte kurallara aykırı değil...

react

Admin
Süper Moderatör
maşallah bir daha flood olmasın mesajları düzelttim..

react

Admin
Süper Moderatör
flood = aynı kullanıcının peşpeşe msg yazması

thecrown

New member
arkadaşlar biraz netten uzaklaştım flood'larla dolmuş burası...Daha dikkatli olalım arkadaşlar konuyu kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML