probina v14

kblths

New member
probina

teşekkürler matsukara
ben pronina 14ü biraz kontrol ettim sap 2000 sonuçları ile çok büyük farklılıklar yok gibi geldi.Lisanslı probina kullanan bir üye varsa birkaç proje sonuçlarını kontrol edip buradaki versiyonla aynı sonuçaları verip vermediği hakkında bir bilgi verebilirmi
şimdiden teşekkürler....

onuradu86

New member
hata

hardware lock cannot be found.. hatasını ben de düzeltemedim arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz...çok sevinirim:eek:ha

hardware lock cannot be found.. bu hatanın sebebi lisanslı xp kullanmam olabilirmi?

hüso5226

New member
Ya arkadaşlar ben bu programı kurdum ( anlatıldığı gibi) ama program hata veriyo ve program açılmıyor.
Aşağıdaki gibi hata raporu çıkıyo:

AppName: pbwin.exe AppVer: 14.0.0.0 ModName: haspvb32.dll
ModVer: 0.7.5.0 Offset: 0000d639

bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

080407

New member
Ya arkadaşlar ben bu programı kurdum ( anlatıldığı gibi) ama program hata veriyo ve program açılmıyor.
Aşağıdaki gibi hata raporu çıkıyo:

AppName: pbwin.exe AppVer: 14.0.0.0 ModName: haspvb32.dll
ModVer: 0.7.5.0 Offset: 0000d639

bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
programı ben de kurdum ve de crack işlemini yaptıktan sonra sorunsuz çalıştı birkaç kişinin de kurmasına yardımcı oldum sen de adımları doğru izlemişsen sana şunu tavsiye edebiliirim bi kaç kişi oluşan problemi o yolla aşmıştı.
crack dosyasını masaüstüne al ve crack işlemini orda yap. daha sonra makineyi bi kaç kere restart yap sorun çözülüyor
eğer sorun devam ederse söyle

hurfali

New member
probinanın çizimi hem eksik hemde yetersiz bu kesin. aynı zamanda temel hesaplarını zemin grubu c ve d olan yerlerin için yönetmenlige uygun hesap yapmamaktadır. Yani temel ve üst yapıyı etkileşimli çözmüyor.
2-kolon boyuna detayları uygun çizmiyor.
3-temel kiriş çizimleri eksik.
4-normal kat kiriş çizimlerinde benzer kiriş özelligi bulunmuyor.
5-hesap çıktılarında b.a kiriş üzerinde bulunan yükler belirgin degil.
6-R=7 olan yapıyı kullanıcı R=8 olarak çözmüş ise program seçimin doğru olduğunu belirtmektedir.
daha sayacak çok şey var ama şimdilik yeter.Sta4 ün hakkını verelim lütfen.

HTML