probina v14

askecer

New member
bende lisanslı v14 ile v14.1 var. bakalım nasıl çalışacak, hata verecekmi? çözdüğüm binnaları bide bunda deneyeyim. eğer sorun çıkarmıyosa biz boşuna mı verdik avuç dolusu parayı :( gelir vururum seni maksutkara, nerdeydin şimdiye kadar :durdurun
şaka bi yana. ofis açtık elbette lisanslı olacak.deneyelim bakalım, izlenimlerimi paylaşırım. eline sağlık. öğrenci arkadaşların çok işine yarayacak. nasıl olsa bi projecinin yanında çalışmaları gerekiyo artık referans için :goz:

hurfali

New member
program çalışıyor. 1998 yönetmenligine göre çözüm yapıyor.tek mahsuru çift işlemcili bilgisayarlarda çalışmıyor olması, herşey için teşekkürler...

samilbb

New member
probina14 c0 versiyonu 2007 deprem yönetmeliğine uygun değildir içinde ayarlar yapmak gerekli

probina 14.1 versiyonu 2007 deprem yönetmeliğine uygundur bilgilerinize

askecer' Alıntı:
bende lisanslı v14 ile v14.1 var. bakalım nasıl çalışacak, hata verecekmi? çözdüğüm binnaları bide bunda deneyeyim. eğer sorun çıkarmıyosa biz boşuna mı verdik avuç dolusu parayı :( gelir vururum seni maksutkara, nerdeydin şimdiye kadar :durdurun
şaka bi yana. ofis açtık elbette lisanslı olacak.deneyelim bakalım, izlenimlerimi paylaşırım. eline sağlık. öğrenci arkadaşların çok işine yarayacak. nasıl olsa bi projecinin yanında çalışmaları gerekiyo artık referans için :goz:
emeğe verilen para boşa değildir,

lisanlı olanlar windows istediği versiyonlarda çalıştırabilecek

eski versiyonlar win vistada çalışmıyor mesela

tasduvarla

New member
1997 yönetmenliğini içeriyor isteyenler bakalbilir....

ben öğrenciyim ama bu bana göre çok hantal bi program stacad ve idecad bundan daha kaliteli ve kullanışlı..
işlevleri az... stacad birçok işlemi yaparken probina sadece bina tasarımı yapıyor bence çok kullnışsız ve karmaşık

cooleagle

New member
İLGİNÇ TESPİT sta4cad çok iidr ide için aynı şeyleri düşenemiyorum . probina nın çizim özlleği kat ve kat stadan iidir bilginize

ShinAkuma

New member
Ögrenmek için ideal de belli bir ücrete satılan böyle bir programın bu kadar kücük olması beni şaşırttı ama paylaşım süper ...

:..asker..:

New member
hehe valla program o kadar küçük olmasına ragmen kullanımı oldukca da basit...
ayrıca bu program şimdi çok işime yarayacak daha önce v13 de diagonal çizimler çizilemiyordu bakalım bunda çizilebiliyor diye bi söylem var inş olur..

080407

New member
çok sağol paylaşım için indirdim :durdurun lisanslı kullnaıyorum ama sp ler buna eklenebiliyor mu yani sp4 e kadar geliştirebilir miyiz bunu :biggrin :clap

ferrari_te

New member
çift çekirdekli bilgisayarlarda çalıştıramayan arkadaşlar eğer uyumluluk kipini win98 /me yaparlarsa programı çalıştırabilirler

080407

New member
14.1 i çalıştırabilmemim bi yolunu d asöyleyebilir misiniz bu elindekiyle yetinmemk değil sadece tünel kalıp yapıyorum ben yapmaya çalışıyorum en azından ve bunun için 14.1 gerekio kullanan arkadaşlar bilirler bunun için bir yol önerebilcek olan arkadaşa çok çok teşekkür edim şimdiden:bow :bow :bow

jakuza000

New member
arkadaşlar programı ben calistiramadim.kurdum ama ^^hardware lock cannot be found..^^ seklinde bi uyari yeriyor ve program açilmiyor.. yardım edebilirseniz tesekkur ederim..

A.FIRAT

New member
ARKADAŞIM BİRAZ BİLGİSAYARDAN ANLAMAM DA CRACKIN BELİRLİ BİR SÜRESİ VAR MI YOKSA DEVAMLI KULLANIRMIYIZ BENİ haberdar edersen cok sevinirim

digiri

New member
jakuza000' Alıntı:
arkadaşlar programı ben calistiramadim.kurdum ama ^^hardware lock cannot be found..^^ seklinde bi uyari yeriyor ve program açilmiyor.. yardım edebilirseniz tesekkur ederim..
aynen benimde böyle bir hata veriyor..çözen arkadaş varsa,paylaşırsa sevinirim..iyi çalışmalar arkadaşlar...

HTML