Prison Break mi ? Lost Mu ? Sizce Hangisi Daha İyi ?

Prison Break mi ? Lost Mu ? Sizce Hangisi Daha İyi ?

• Prison Break

Kullanılan: 207 55.8%
  • Lost

Kullanılan: 164 44.2%

• Kullanılan toplam oy
    371
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sindoma081

New member
ilk başta lostu izlemiştim.oldukça başarılı gelmişti.ama sonra da prison break i izleyince daha iyi olduğuna karar verdim.kesinlikle prison break .break break:):)

taysah

New member
İkisini de severek izliyorum ama tercihim Preson Break. Lost'ta sıkıldığım zamanlar olmuştu ama Prison Break'te hiçbir zaman sıkılmadım.

Tulpa

New member
ikiside hiç ilgimi çekmedi prison break ilk 10 bölümünü izledim arkadaşta vardı merak ettim bana da hep övüyodu o bölümleri ondan aldım =)
Lostuda TNT de her pazartesi yayınlanırken izliyodum (hala yayınlanıyo yeni bölümler) 2. seonu bitirdim o da ilgimi çekmedi.
Şimdi netten Gossip Girl'ün ilk sezonunu izledim ardından da The O.C indirmeye başladım.
GG mi OC mi derseniz OC
ama ne PB ne lost ilgimi çekmedi :/

karakan21

New member
bence prison break tek geçerim bizim diziler gibi saçma sapan değil herşeyin bir hesabı ve bir mantığı var...lost gibi hayal ürünü değil

cakir

New member
Her Ne Kadar Çok Gariplikler Olsa'da Lost 1 Numara.
Bir Sonraki Bölümü Heyacanla Bekliyorsun.

fa.tit

New member
tabii ki Prison Break ama Lost kadar piyasada yaygın olmadığı için herkes Lost'u izleme şansı bulmuştur, ve bu durum gerçeği saptırır bana göre, ama her ikisini de izleyip de yorumlayan arkadaşların da fikirlerine saygılar sunarım. Hakikaten her ikisi de çok iyi dizi filmler, ama her zaman daha iyi vardır, o da prison..

MrCrazYMaN

Aerospace Engineer
Ben lostu da prison break'i de izliyorum ve ikisininde yeri ayrı bende onun için oylama yapamıyorum ikisinide çok sewiyorm dizilerin prison break veya lost izlememiş arkadaşlara ikisinide şiddetle tavsiye ederim ilk başladığımde günde 17 bölüm izlediğim olurdu bunları :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...