Polis Özel Harekat Resimleri

angelpower

New member
Bu adamlarla 1 gün geçirseniz,hayatdan soğursunuz yemin ederim..Biz 1993'de şark görevi için Diyarbakırdayken lojmanlarda özel harekat timleride kalıyorlardı, bitanesi vardı kedileri yıkıyıp cama,ipe asıyordu....Çok süper bi adamdı.[/QUOTE]

Aha işte bunu sevmedim!Savaşçı ruhu olması polislik ruhuna yakışır.Öyle de olmalı ama hayvanları öldürenleri hatta eziyet edenleri sevmem.Bu arada paylaşım için teşekkür ederim

askan0634

New member
ne kedisi

kanka süpersin yaa :D:D

Bu adamlarla 1 gün geçirseniz,hayatdan soğursunuz yemin ederim..Biz 1993'de şark görevi için Diyarbakırdayken lojmanlarda özel harekat timleride kalıyorlardı, bitanesi vardı kedileri yıkıyıp cama,ipe asıyordu....Çok süper bi adamdı.
ne kedisi ne camı ne ipi, başka işi yok ipe kedi mi asacak. nerden çıkarıyorsunuz bunları... niye soğuyacaklarmış hayattan... hayatın anlamı hayatın değerini anlarsın....

Tunyukuk

New member
kanka süpersin yaa :D:D

Bu adamlarla 1 gün geçirseniz,hayatdan soğursunuz yemin ederim..Biz 1993'de şark görevi için Diyarbakırdayken lojmanlarda özel harekat timleride kalıyorlardı, bitanesi vardı kedileri yıkıyıp cama,ipe asıyordu....Çok süper bi adamdı.
O adamlar olmasa o lojmanlarda ne kadar rahat uyku uyuyabilirdiniz ki

tufaN`

HH Clan Team
Gerçektede gördüm bizim buralarda bi eve baskın yapmı$lardı mükemmeL bi oLay harbi karizma :D

plathipous

New member
eline sağlık kardeş güzel resimler Türkiyenin gururu dünyanın korkulu rüyası türk özel harekat timi

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
eline sağlık mükemmel resimler... bütün kolluk kuvvetlerimizle gurur duyuyorum...:melek

w1Ld

New member
Ne karizma ama Türkiyenin Gururusunuz paşaLar Eline saqlık Paylaşım cok GüzeL