Pkk ya katıLmaya giden bu kız yakaLandı !..

cw_attack

New member
Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyon neticesinde terör örgütü PKK'ya katılmak isteyen 1'i bayan 2 kişi, kendilerine yardım ve yataklık eden 1 kişi ile birlikte yakalandı

ŞÜKRÜ AKYÜZ

VAN - Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyon neticesinde terör örgütü PKK'ya katılmak isteyen 1'i bayan 2 kişi, kendilerine yardım ve yataklık eden 1 kişi ile birlikte yakalandı.

Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'dan Van'a gelen 2 kişinin terör örgütü PKK'nın silahlı eğitim kamplarına katılacağı bilgisine ulaştı. Yapılan çalışmalar sonucu Ö.F.Ç. ve S.A. isimli bayan ile bu kişileri terör örgütüne kazandırarak yardım ve yataklık ettiği ileri sürülen İ.A. takibe alındı. Bir yolcu minibüsü ile Başkale ilçesine giden şahıslar, Van-Bitlis karayolu üzerinde durdurulan araçta yapılan kimlik kontrolü sonrası gözaltına alındılar.

Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen zanlılar, yapılan sorgularının ardından bugün öğlen saatlerinde yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkartıldı

Kaynak

betho

New member
Kurulu düzeni zorla aleyhine çevirmek isteyenler hayvandır...ii olmuş köpeklere.....

SaMoo_55

DeadLythief
Hain Köpekler,istediğiniz kadar uğraşın,amacınıza hiçbir zaman ulaşamicaksınız

aponun piçleri YILDIRAMAZ BİZLERİ

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Bunlar ne CahiL insan yha! Bişey war zannediyo pkk da ama hiç bişey yok.

Resmen göz göre göre Ölüme gidiyorlar...Ve bencede gebersinn.

Aysar

New member
kendilerini onlarin yerine katmaktan mahrum olan empati mahrumu kisilere ne anlatabileceksin ki ..

sormazmasiniz neden bunu yaptiklarini kendinize?

nedensiz35

New member
Arkadaşlar artık şunu itiraf edelim birbirimize. Sadece küfür ve beddua ediyoruz. Öyle bir hükümet istiyorum ki pkk ya göz açtırmasın. Bu sandığımızdan kolay. Gerilla savaşını gözümüzde büyütmeyelim.

jojoline

New member
bu gidişle bu şerefsizlerin kökünü kazıyacaklar inşallah
hergün operasyon hergün kelle 5günde yaklaşık 30 terorist etkisiz hale getirildi
ama tabi şehitlerimizde cabası ALLAH şehitlerimizin ruhlarını şad etsin

Aktuğ

Altın Üye
eee
dağdaki çakallara bide fahişe lazım....

ugurr5

New member
yediği tasa sıcan adi nursuz suratsız orospu fahişeeeee
kanı bozuk bu şerefsizlerin ermeni tohumlarııı

HTML