pkk oLayı ( tamamen % 100 Her kelimesine kdr Gerçektir )

lanet_zebani

New member
malatyada kaldım kaç yıl :)

adult hikayelere dönmüş bu olay kalkıp siirt kayabağlar köyüne kadar gidip gezmiş biriyim bi kere rastlamadım..

bilmiyorum artık ve her kimlik sorgusunda askeri kimlik veririm..

vursalar önce beni vururlardı :)
dai bu kayabağlar dediğin kurtalan kayabağlar mı? zamanında pervari-doğanca-eruh-cevizlik felan baya gezdik oraları. msj okuyunca biden anılarım depreşti :durdurun:durdurun

konuya gelince diyarbakırdan malatyaya 2 yıl boyunca belirli aralıklarda gittim. hatta bazen elazığ ana yolundan deil cermik taraksu doğanyol gökce malatya arayolunadan da gittim çevirmelerde oldu.bende hep as. kimliği gösterirdim hatta birinde abimle giderken çevirdiler abimde bende as. kimliği gösterdik ne otobüsten indiren oldu nede artislik yapan :D hoş yapsalardı da 15+1de namlu 16 kişiye kadar benim açımda yolu var 17 . nolurdu bilmem :durdurun:durdurun hehehehe ama konu sardı beni ii geldi gece gece :)

paduk

"Chastise"
ırak siirt hakkari şırnak gibi yerlerde görev yaptım askerdim ben....

ben çok gördüm canlarını yaktım öldürttüm ama reklam yapmaya gerek yok =) arkdaşım....

bkz. bir de hikayen bana inandırıcı gelmedi...

super_05

New member
şahsen ben olsaydım o an yerinde ölecemi biliyim jandarma gelsin gelmesin birini de beraberimde götürürdüm...

bluwje33

New member
fenaymış :) eline sağlık adamım :D içtiğin su helal olsun
e tabi titret elin..benim aklıma gelmezdi bir kere vurmak ama o itlerii ilk önce konuşturcan işin bitincede öldürcen dağa taşa atcan pis vucudunu diğerlerine ibret olsun diye.

içtenLikLe söyLüyorum heLaL oLsun sana..!! =))

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
%100 harfiyen anlatıkların doğru olabilir ama kullandığın Türkçe (yazılış olarak) o kadar kötü ki, Türkçe'yi katletmişsin resmen.
Yaşadıklarına gelince, bu çok ciddi bir olay, Allah hiçbir vatandaşımıza böyle olaylar yaşatmasın.

HTML