Pkk Leşleri [+18]

AngeL Of Death

Wishmaster

levent32

New member
bu vahşete bile üzülemiyorum ya kendimden mi utansam
bunlardan mı bilemiyorum............

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ikinci resim çok hoşuma gittti resmen karpus gibi ayırmış =)

Iced Earth

New member
zevkle inceledim ben ki küçük bir kuş benim hatamdan öldü diye gözyaşı döken koca adam;bu leşlere bakarken hoşlandım diyebilirim

ServerErr0r

uid=0(root)
İnsanlığımdan utandım resmen.Ölü adamın arkasından ne güzel olmuş zevkle izledim diyorsunuz,yazık !
Siz ordaki resimlerde ölenleri ne kadar tanıyorsunuz ? Sizin ananızı babanızı öldürseler,evinizi köyünüzü yaksalar,türkçe konuşmayacaksın deseler vs.. oturup bekler misiniz ? Ben asla terörizmi ve pkk yı desteklemiyorum ama birazcık empati kurup ordakinin yerine koysanıza kendinizi.O kafası yarılmış adamın ne yüzden o kötü şartlara gittiğini biliyor musunuz veya neler yaptığını ne bilim bir askeri öldürüp öldürmediğini ne yaptığını nerden biliyorsunuzda böyle konuşuyorsunuz.Ayıptır..

labourer

New member
İnsanlığımdan utandım resmen.Ölü adamın arkasından ne güzel olmuş zevkle izledim diyorsunuz,yazık !
Siz ordaki resimlerde ölenleri ne kadar tanıyorsunuz ? Sizin ananızı babanızı öldürseler,evinizi köyünüzü yaksalar,türkçe konuşmayacaksın deseler vs.. oturup bekler misiniz ? Ben asla terörizmi ve pkk yı desteklemiyorum ama birazcık empati kurup ordakinin yerine koysanıza kendinizi.O kafası yarılmış adamın ne yüzden o kötü şartlara gittiğini biliyor musunuz veya neler yaptığını ne bilim bir askeri öldürüp öldürmediğini ne yaptığını nerden biliyorsunuzda böyle konuşuyorsunuz.Ayıptır..
dostum iyi güzelde empatiyi sen yapmamışsın. 30bin şehidimizden birisi senin ailenden olabilirdi. bu vatanda tek silahlı güç tsk dır. kuralı bozarsan cezalandırılırsın.kürtçe konuşulması kürtleri vatan topraklarını bölme istemelerinden dolayı yadırganıyordu. kürtçe konuşup hain olmayanlar bu ülkede baş tacıdır.almanyadaki türkler toprak talep etsin bak bakalım neler oluyor. konuyu yanlış ele alırsan yanlış sonuçlara ulaşırsın.
bu benim düşüncem tabi.