PKK davası sanığı AKP adayı oldu

Aesir

New member
La havle neden bir tek benim mesajlarım siliniyor?

AKP iktidara geldiği zaman PKK sıfır dı. Terör ekonomisi kesilmiş, Dağ kadrosu yokedilmiş, yeni katılımların önü kesilmişti. Şimdi nerde...

Sonra ne oldu?

luckleon

New member
1974 yılında CHP’ye katıldı, daha sonra milletvekili seçildi.

kaynak:http://tr.wikipedia.org/wiki/Ahmet_Türk
Teşke herkes sizin gibi kahin özelliklerine sahip olsa??! 35 yıl önce pkk' mı vardı? 1980' lerden sonra ortaya çıkan ve akepe zamanında uyguladığı politikalar yüzünden doruğa çıkan terörün baş sorumlusu, şimdi pkk' lıları ( dikkatini çekiyorum şimdi) akepe iktidarı ve onların yandaşlarıdır.

Ayrıca forumu açıp okursanız 1 milyon tane b.k atmak kelimesinin kullanıldığını görürsünüz. Onu bunu karalayacağına önce bu pkk' lı ile akepenin politikalarının nasıl özdeşleşdiğini açıkla???

olimpiyat

New member
Teşke herkes sizin gibi kahin özelliklerine sahip olsa??! 35 yıl önce pkk' mı vardı? 1980' lerden sonra ortaya çıkan ve akepe zamanında uyguladığı politikalar yüzünden doruğa çıkan terörün baş sorumlusu, şimdi pkk' lıları ( dikkatini çekiyorum şimdi) akepe iktidarı ve onların yandaşlarıdır.

Ayrıca forumu açıp okursanız 1 milyon tane b.k atmak kelimesinin kullanıldığını görürsünüz. Onu bunu karalayacağına önce bu pkk' lı ile akepenin politikalarının nasıl özdeşleşdiğini açıkla???
o kelimenin sana normal geliceğini bildiğimden muhatabım değilsin dedim zamanında... muhatabım değilsin....

luckleon

New member
Aydoğan bu olay nedeniyle nedenle ve “PKK propagandası, yardım ve yataklık’’ suçlamasıyla, 16 ay tutuklu kaldı. 9 yıl süreyle yargılanıp beraat etti. Aydoğan bu dava nedeniyle AİHM’de açtığı davayı kazanıp, 8 bin Euro da tazminat kazandı.
Yeni başkan adayları bazılarına "normal" geldiğine göre, "akp" lilere hayırlı uğurlu olsun. Tepe tepe kullansınlar pkk' lı başkanlarını...!

türker35

New member
ya chp yi dinlemiyonuz bari bu işe hakiki emek vermiş kültürlü insanları dinleyin be kardeşim bu kadar açık olan herşeyde aynı mantık pkk ya oy vermeyin ha akp ha dtp aynı o şerefsizleride meclise bu gözü parayla dönmüş insanlar getirdi vatanı bölmedi ama çoktan satmaya başladı antalyaya git bakalım seni kendi topraklarından içeri alıyolarmı seni ing. ce olarak geri çeviriyolar niye ortamı karıştırmak bu şerefsizlerin hakkından bir tek rahmetli TÜRKEŞ gelirdi ama oda yok oyu kime atcağımızıda bilmiyoz.yazıkkk ki bu insanlarla aynı havayı soluyorum pkk bölmese bunlar zaten araplara satmış geriye ne kalıyo sadace izmir.

HTML