PKK da saldırıyı kınadı (!)

Sallamon

New member
2750 kişi online burasi kalabalık bi forum ve bi kaç pkk yandaşının çıkması normal tabiki :durdurun

Newwave

Altın Üye
Şimdi pkk nın siyasallaşma gibi bir durumu var bu yüzden dün yaşanan terör eylemini yapsalar bile üstlenmeyerek okları
kendi üstlerine çekmek istemeyeceklerdir bir de ortada ergenekon diye bir suç örgütü oluşturulmuşken yani ikili bir oyun gibi yap ama üstlenme.

ononbir

New member
arkadaşlar birbirimizi kırmayalım bence...acımız büyük.vahşiler saldırdı yine masum halkımıza....çocuklar öldü.8 aylık anne adayı doğmamış evladıyla beraber öldü.peki bu insanların ne suçu varda hayatlarını kaybediyorlar.sinirlerim tepemde vallahi. o.cocukları bunu yapanlar .hepsine mezar olacak bu vatan

CFenL

(I'm in Love)
onu bunu bilmem Japonyada olsa emniyet müdürü harakiri yapmıştı şimdi PKK yapmış El Kaide yapmış boş olan o masum insanlara oldu ALLAH RAHMET ETSİN

legolas53

New member
PKK'ya Terör Örgütü Diyemeyen Biri Olabilir Mesela???
yorumları tekrar okuyun! tekrar tekrar neyi nitelemişiz ! damga vurmak bu kadar basitse ! çıkın sokağa kimliğinde kimin ! diyarbakır ! muş urfa vs yazıyorsa ! yüzüne söyleyin ! bir insanın üstüne bu kadar gelinirse inanın bende tenis kulübü derdim ! yorumları tekrar okuyup yazmak en iyisi ! biraz edeb !!!

KoRoGLu*

New member
Arkadaşlar Bu şerefsizler Böyle Sivilleri Hedef Almayız Diyor Ama
Geçen Sene Bir Sivil öğrenci Otobüsünü Patlattılar Daha Unutmadık

SickDreTh

Altın Üye
lan zubeyır sen ne cakal adamsın!
kım senın Allah birdir dedıgınden baska bıseye ınanır serefsızın dölü!

kürt ozgurluk mucadelesıymıste bılmem neymıs bırakacaksın bu safsataları..
oyle vurup kacmak yok!
adam gıbı dıkıleceksın onumuze ''ben yaptım beyım'' diyeceksın boyle ozgurluk mucadelesının ıcıne sıçarım ben!

bunların acısı herkesten sorulacak Türk evladından dökülen bir damla kan için bırınızın canı alınacak!
gerekırse kafa kesılecek gerekırse katlıama gıdılecek gerekırse kadın-erkek-yaslı dınlenmeyecek!

bugun sen saldırıyı kınarsın yarın yıne uste cıkarsın !
senınle aynı dunyada yasamaktan utanıyorum ! Ama yinede Allah'ın bı bıldıgı vardır dıyorum!

sızın gıbılere solenecek cok soz var oyle herseyı soyleyecek bı platformda degılım ne yazıkkı!

Kemalizm

New member
pkk kınasa nolcak onlar kim onlardan kınama kim istiyor serefsizler.bence bu ergenekoncuların isi

HeaVenSiS

V.I.P
Bunların ne insanlıkla nede hayvanlıkla alakası yok hayvan bile daha insaflı bunlardan Allahın azabı üstünüze olsun inşallah...

SickDreTh

Altın Üye
bak zubeyır bak hala nasıl yusuf yusuf cekiyorsunuz ıyı bak!!!!

HTML