PHP Dersleri Başladı.. [ Sürekli Güncellenecektir ]

anatoliya

New member
eline sağlık hackell ailesi olmasa pc üzerinde pekte bişey öğrenemicem sanırım cok tesekkürler arkadasım...

Dj_Hackr

New member
güzel olmuş usta eline sağlık okulda öğrenmiştik ama nekadar öğrenebilirsin ki bunlarla pekişreelim :D

kanunsuz99

New member
konu hortlatacam ama sizlere bi sorum var.

arkdaşlar bi site yapıyorum.veri tabanında kayıtlı olan mesajlarımı admin panelinde mesajları oku bölümüne çekmek istiyorum.bunu çektim ama bi eksiğim var.
mesajları silmem lazım herbiri sıralı şekilde olmalı.hotmail deki mail kutusu gibi düşünebiliriz.checkbox ları işaretleyip silmem lazım özellikle.yardım edebilecek olursa çok sevinirim.birazda acil şimdiden teşekkürler

selim__

New member
Bilgiler için teşekkürler bende açıkdan bilgisayar okuyorum lise 3 deyim şu an c.s.s ye geçicez sınavlardan sonra. HTML de yardıma ihtiyacı olan olursa eğer elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

flycat

New member
herşey çok güzel de yeni başlayanlar için ; dersleri ve örnekleri takip açısından ders içerikli mesajlar derli toplu bir araya getirilemez mi?böyle konunun sayfalrı arasında dolaşarak ders başlıkları aramak biraz yorucu oluyor..