Photoshopta makyaj (anlatım)

armanius

New member
mona saç rengi değiştirme linki hata veriyor tekrar up edebilirmisin rica etsem emeğin içinde tesekkurler

qyner

Tatlı Cadı
wayyy demek bole yapılıor...ben sadece puruzlestırmeyı bılıordm...
yalnz mona sen makyaj yapma bi daha...((((:)...:D:D

qyner

Tatlı Cadı
ben bsy sorucam...mesela far olayını bitirdik dielim sonucta layer olarak kopyaladk ya dier bi isleme gecerken kopyalamıor...yani o islemin bitisini we dierine gecısını nasıl yapıorz???

zafer2006

New member
Merhaba,

Bu calismasi icin MonaLisaYiCizenKisi`ye tesekkür ederim, cok güzel olmus...
Photoshopu iyi kullanabilen arkadaslarin sayesinde bizde zamanla bunlari ögreniriz herhalde...
Bu benim ilk denememdi ve bana göre ufak tefek eksikler olsada fena bir sonuc almadim.

Buda benim aldigim sonuc:

Selamlar

ivesa

SuskuN Göz
paylaşım için saol çok işme yarayacak
hiç değilse ugraşmak zorunda kalmam.... tşk.

AyLiNiLyA

New member
Yaww arkadaş eline emeğine sağlık ama programı çalıştıramıyorum:( nerde hata yaptım.. pek anlamıyorum bu işlerden galiba:(

stream_225

New member
mona bi soru soracam geçen bi fotografçıda bi ek gördüm hafif rötüş yaptıktan sonra o eke tıklayınca programın kendi kalan küçük rötüşleri yapıyor bana adını ve nerden indirebilicegimi yazarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

HaRBi_KıZ]

New member
ya kardeş ben bunu indirdim ama çalışmıyo winrar da var ama yoqqq yyaaa eğer böyle olcaksa programlar heç indirmeyelim :( ksura bakma bende sinirlendim

apeks

New member
harıkasın mona cok tesekkurler anlatımlar ıcın ben olsam bıde liquify de dudakları kalınlastırırdım :):)

gercı baslıgın adı makyajmıs soryyy

HTML