PhotoShop bölümünde sorumluluk almak istiyorum...

desantralizasyon

Altın Üye
ooooo desteklere bak bea
daha mod olmasında ne olsun
benim akrdeşim

sonsuz destek sonuna kadar
arkandayım dezzy çağrınında
sözleri paralelinde

saygılar...

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Bendende Artik Tam Destegi Aldi Dezzy ;)
Shit. Abi Ile Baya Iyi Bir Ekip Olacaklarina Inaniyorum...

SEPTAGH

New member
Dezzy Bence Paylaşimlari Ve Bu Konudaki Bilgisiyle ön Plana çikan Birisi. Görev Almayi Hakediyor Bence.umarim Isteği Olur.

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
dezzy sen onu bırakta benim bölüme gel beraber gecinip gideriz hehe..:)valla saka biyana yaptığın isler ortada umarım bölümdeki emeğinin karsılığını alırsın..+1;)

chamfer

O Şimdi Asker
Xfiles' Alıntı:
dezzy onu bunu bırak seni chamfer abin le beraber adultta yetiştirelim çok iş var walla :D

12 başlık açmişsın sadece 1 i sabit ve Photoshop & Flash da tek başlığın var
17 Saat 38 Dakika 48 Saniye bence biraz az
öncesinden biliyorum ki yetenekli ve azimlisin sol un dediği gibi biraz daha devam et elbet saygıdeğer yöneticilerimiz gereğini yapacaktır : p

ben ortağıma katılıyorum bu konuda seni ben bizim bölüme alayım yaşın genç nede olsa öğreneceğin çok şey var... :)

şuanda konularına baktım toplam 32 konun var 6sı Photoshop & Flash ve 1 sabit...

online süren 3 Gün 15 Saat 29 Dakika 2 Saniye... azimli ve istikrarlı bir insansın

hackhell için de umarım daha iyi çalışmalara da imza atarsın...

senin ve hackhell için hakkında hayırlısı olsun diyorum...

uyKuCuPianisT

Alkolik +
dezzy yerinde olsam chamferin teklifini kaçırmazdım :p hem daha genç sinde :D ehuehe. yok yok sana photoshop bölümü başka bi güzel olur.
tekrar tekrar kutlarım dost.

bim_28

Altın Üye
Dezzy herkese teşekkür etmişsin.
Burada seni mod olarak görmekten onur duyarız.
Teşekkürüm hani :D
(Teşekkür için yazmıyorum bunları hakediyorsun ama oyun bölümü senin için daha iyi bence. )
Birde şu arabayı en kısa zamanda nasıl park ederim.
Bana bir ipucu versene?

bim_28

Altın Üye
dezzy' Alıntı:
önce yukarı ve sağ tuşlarına daha sonra aşağı ve sağ tuşlarına en son da yukarı sağ, aşğı sol yaparak ....
ya da photoshop'la:)
Hile yapmayı hiç sevmem ama arada sırada lazım oluyor. :)
en son 40 yaptım ama çok zormuş.
Yardım için sağol kardeşim.

.Carnage

New member
valla dezzy bissürü mesaj atılmış +1 falan destek var arkanda yani hemde az buz da değil bayağı bi destek var artık mod olmadan karşıma çıkma kardeşim :p :D

Slaughter

New member
genclerin onunu acmak lsm dezzy yasina gore cok ii ben o yasta mouse tutmai bilmiodm gerci hala bilmiorm ama :D

HTML