PhotoShop bölümünde sorumluluk almak istiyorum...

dezzy

New member
Arkadaşlar PhotoShop programını seviyorum, Ve eğer açtığım başlığa bakarsanız güzel tutorialler yayınlıyorum.. Tabi ki takdir sizin ama ben adaylığımı koyuyorum,
ve Dark_Angel'ın koymuş olduğu kurallara uyduğumu düşünüyorum...
Sağolun eleştiri ve destekleriniz için şimdiden...

X

O şimdi Asker
dezzy onu bunu bırak seni chamfer abin le beraber adultta yetiştirelim çok iş var walla :D

12 başlık açmişsın sadece 1 i sabit ve Photoshop & Flash da tek başlığın var
17 Saat 38 Dakika 48 Saniye bence biraz az
öncesinden biliyorum ki yetenekli ve azimlisin sol un dediği gibi biraz daha devam et elbet saygıdeğer yöneticilerimiz gereğini yapacaktır : p

KHANCYBER

New member
çalışmaların güzel dezzy merakın da var...sen çalıştığın sürece istediklerine zamanla ulaşırsın diye düşünüyorum...hackhellde geçirdiğin zamanın biraz daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum...başarılar dilerim

dezzy

New member
arkadaşlar ben tatildeydim o arada bu sayaç açılmış...
fakat şimdi bakarsanız yaklaşık olarak 6-7 saat online'yım günde...:)
ark.lar hakkımda daha başka hiç mi yorum yok...:)

ahmetcan

New member
Daha başka ne olsunki dostum gerekenler söylenmiş özet olarak böyle devam edersen iş senin deniyo başarılar ;)

Gєηco

Altın Üye
dezzy modluga yakışır :)
+1000

Leke

Altın Üye
Bence forumun genç vede yetenekli bir modu olabilir .
Çalıştığından emin olduğum için +1 benden Genç arkadaşımıza .

Xfiles'ın dediklerini ilerde belki kabul edersin . Ama bence photoshop bu yaşında daha iyi gelir sana .
:)

A

AngeL

Guest
dezzy genç ve yetenekli biri kabul ama diğer yönetici arkadaslarımızında dediği gibi biraz daha calısması gerek.. :)

Se7eN

New member
euheehu olsun tabiki şu küçük modluk lakabını birine dewredem:p

yakışır ;)

.Carnage

New member
gençlerin önünü açmak gerek ve ps bölümü güzel bir bölüm yaratıcılık gerektiren bir bölüm dezzy'nin alnının akıyla bu görevi üstleneceğine canı gönülden inanıyorum..

T

TéuféL

Guest
Dezzy Bendende Sana Tam Destek Dostum Mod Olarak Gormek Isterım Senı

HTML