Perfect Xp Sp3+ Plus V2 Edıtıon

hicrihicri

New member
şuan indiriyorum. pek güzel bir şey..

lakin bunu hazırlayan arkadaşı da referans göstermek gerek. görünen o ki baya baya düşünmüş ve çaba harcamış. alıntı kuralları uymak bu tip hizmetleri de çoğaltacaktır.

ofres

New member
abi gercekten süpersin o kadar hızlı iniyorki sok oldum ellerin dert görmesin en güzeli sanırım Allah razı olsun. Bu arada senin ve tüm müslüman aleminin de kurban bayramı mübarek olsun
Sağol varol dostum...

Pro-J0.k

New member
Teşekkürler Perfect Xp her zaman favorimdir ama V1 den pek fazla gözle görülebilir bi özellik göremedim .

Pro-J0.k

New member
eqer perfect xp v.1 kullanan varsa aradan belli bi süre arada o büyük farkı anlıcak
v.2yi daha yeni özellikleriyle beklerdim ama v.1 tırnaqı bile olamaz bu versiyon

memati197

New member
öcelikle eline sağlık, her ne kadar henüz indirme bitmemiş olsa da, program kurulmamış olsa da... benim takıldığım konu, 7 partı indirdim, dendiği gibi hızlı sorunsuz, ancak 7ci parta tıklayınca premium hesap alman lazım diyo... şimdi 1-2 saat bekleyecem, bir daha deneyecem... inşallah aynı durum tekrar etmez, yoksa indirdiğim 7 dosyayı da çöpe atmak zorunda kalacam...

öcelikle eline sağlık, her ne kadar henüz indirme bitmemiş olsa da, program kurulmamış olsa da... benim takıldığım konu, 7 partı indirdim, dendiği gibi hızlı sorunsuz, ancak 7ci parta tıklayınca premium hesap alman lazım diyo... şimdi 1-2 saat bekleyecem, bir daha deneyecem... inşallah aynı durum tekrar etmez, yoksa indirdiğim 7 dosyayı da çöpe atmak zorunda kalacam...
pardon pardon... çıkan almanca yazıyı dikkatle okumamışım... son cümleyi okuduğumdan oldu.. neyse, yazıda der ki ya bu sayfada yer alan paralı reklamlardan birine tıklayıp indirme sayfasını yenileyin, ya da premium üye olun...

btbölen

New member
Teşekkürler Dostum.eline Sağlık.ama Ben Bişi Soracam.bu Indirdiğim Dosyaları Cd Ye Mi Yoks Advd Ye Mi Yazdıracam.ve Bunu Nasıl Yapacam.yardımcı Olurasanız Sevinirim.

btbölen

New member
ben indirdim.kurdum.ama bi arkadaşta daha çok proğram olan perfect xp dvd si gördüm.onu arıyorum.genede çok tşkr ler.eline sağlık kardeş.

HTML