Perfect Xp Sp3+ Drıver Edıtıon (bakmadan Geçmeyin...)

certel57

New member
pc cdyi virüs olarak algıladı ve yarıda kesti tekrar format almak zorunda kaldım,yinede sağolun.

dostum çok mantıksız birşey demişsin pc cd yi virüs olarak algıladı demişsin

birkere pc ye ofrmat atma sırasında pc virüsü algılayamaz çünkü hiçbir antivirüs yada bios virüs koruma aktif deildir algılayamaz ayrıca bu cd süper hazırlanmı arayıpta bulunumayacak tarzda

sen tekrar dene yanlış birşey var kesin mavi ekranmı düşüyor acaba pc eger mavi ekrana düşüyosa rem yada harddiskinde problem olabilir

alibaba34

New member
kardeş virüs taraması yapınca ne varsa çıkıyor bunun içinden nedir bunlar ya içine etti dosyalarımın kardeş...

certel57

New member
var sizde bir yanlışlık ama ben sanmıyorum virüs oldugunu neyse indirmelerimin bitmesine az kaldı bitince sizi detaylı bilgilendiririm

erhanomer

New member
Arkadaşlar bu versiyonu uzun süredir kullanırım vede bilirim. Bu PErfect Xp dosyasında virüs namına birşey yok. Olanlar kendi virüs programlarını ve ayarlarını kontrol etsinler. Ben bir çok virüs programının crack dosyalarına bile virüs dediğini gördüm. Kaspersky - Eset ve Dr.Web programları ile denedim ancak herhangibir virüs tespit edemedim rahatlıkla kurup kullanabilirsiniz. Şu ana kadar bir çok modifiye XP denedim ancak BArış Seven arkadaşımın yapmış olduğu Perfect XP kadar sorunsuz çalışanını görmedim.

pusat87

New member
Arkadaşlar bu versiyonu uzun süredir kullanırım vede bilirim. Bu PErfect Xp dosyasında virüs namına birşey yok. Olanlar kendi virüs programlarını ve ayarlarını kontrol etsinler. Ben bir çok virüs programının crack dosyalarına bile virüs dediğini gördüm. Kaspersky - Eset ve Dr.Web programları ile denedim ancak herhangibir virüs tespit edemedim rahatlıkla kurup kullanabilirsiniz. Şu ana kadar bir çok modifiye XP denedim ancak BArış Seven arkadaşımın yapmış olduğu Perfect XP kadar sorunsuz çalışanını görmedim.
Saol arkadaşım yorumun için dediğin gibi kesinlikle virüs yok antivürüsler crack dosyalarını falan vifüs diye görüyor rahatlıkla kullanabilirsiniz

onderweb

New member
arkadasım benim laptopumun dvd-rwsinde bir problem war cok pahalı geldiinden yaptıramadım normal xpyi ms-dos uzerinden acarak kuruyorum ms-dosta cd icerigini diske kopyaladıktan sonra i386 klasorune girip winnt die yazdıımda kurulum başlıyor normal xpde ama sizin xpnizde ms-dos uzerinden hangi dosyayı calıstıracagımı bulamadım

bu sitede e-mail adresi vermek yasak biliyorum ama bu konu baya ileri bir konu biraz tartışmaya acık bir konu o yusden msn adresimi werecegim : [email protected]

inş. hallederiz çünki bu xp tam benim aradıgım cd-roma ihtiyac duymadıgım bir wersiyon...

Saygılarımla;

shawnzz

New member
abi eyvallah saolda, bişey komiğime gitti yazmışsın "ARKADAŞLAR 1000 DEN FAZLA KİŞİ BAKMIŞ 40 KÜSÜR KİŞİ YORUM YAZMIŞ AMA TEŞEKKÜR EDEN 32 KİŞİ LÜTFEN PAYLAŞIMLARIN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORSANIZ Bİ SANİYENİZİZ AYIRIP TŞK BUTONUNU TILAYIN"

topicde bakmadan geçmeyin yazıyo herkesi baktırtmışssın madem istegin tşkkür butonuydu topicde yazsan girip basardık hemen bu kadar olay yaratmaya gerek yoktu :p ( hani capsle yazmışssın o açıdan dedim ).

neyse yüklemedim de güzel bi paylaşım gibi görünüyor

xdoor

New member
Selam

arkadaşım ilk önce böyle güzel bir iş çıkardığın ve bizi baya bir rahatlattığın için teşekür etmek istedim gerçekten çok iyi bir program ve bayadır kullanıyorum hiç bir sorunum yok tekrardan teşekür ederim. bir sorum olacak bu güncellenmiş olan yeni sürümü olduğu gibi indirmemizmi gerekiyor yoksa sadece bir partla eski sürümü gülcel hale getirebiliyormuyuz eğer böle bir imkanımız varsa yol gösterirsen çok sevinirim başarıların devamını diliyorum herşey gönlünce olsun

not:eski sürümün tüm partlarını muhafa ediyorum

sanaron

New member
kardes emegıne saglıkta bu 30 mayıs lı lınkın 7 part hatalı cıkıyo en az uc kez yenıden ındırdım gene hatalı suna bı baksan yenılesen felan

men08

New member
bende eski versiyonunu indirdim vede harika çalışıyor yeni versiyonuda bugün indirmeye başladım

yeni versiyonu için birşey sorucam eski versiyonda benim intel anakartımı hiç tanımadı daha doğrusu çoğu sürücüleri görmedi yeni versiyonda intel ati saphir driverlarını görürmü acemiliğimden dolayı bağışlayın merakımı gidermek için soruyorum

cgdsbll

New member
teşekkkkkürleeeeeeeeer

teşekkürler paylaşımınız süper bilgilendirmek için yazıyorum ve kurulumda hata yapıp programa hata bulanlara dün bir acer 5570z nlaptoba kurdum tek kelimeyle süper......

bana mesaja resim eklemeyi öğreten yalnız-asi ye teşekkürler

kendi lisanslı xp cd mi kabettim ve format atmak zorunda kaldım bu son sürümü indirdim süper bir kaç gün kullandım. kendi xp imde çalıştıramadığım programları şimdi çalıştırıyor anlamadım ama süper bişey

bana mesaja resim eklemeyi öğreten yalnız-asi ye teşekkürler

pusat87

New member
saolun arkadaşlar güzel yorumlar için bi nebze yararımnız olduysa ne güzel uzun bi süredir aranızda yoktum ama şimdilik bi süreliğine burdayım programla ilgili sorunu olan özleden msj atabilir