Patch ya da Program Kurmadan Çoklu Oturum Açama!!

YaVuZ_SeLM

New member
Öncelikle Bende Messengerin son sürümü yüklü ve ben de bu şekilde yaptğımda çalıştı Bütün sürümlerde çalışıp çalışmadgını bilmiyorum deneyen arkadaşlar buraya sonuçlarını deneyip yazarsa diğerlerine yardımcı olmus olurlar.

Patch ya da Herangi başka bir programa gereksinim duymadan MSN de çoklu oturum açabilirsiniz bunun için şu yolları izleyelim:

1-) Başlat > Çalıştır > Regedit yazıyoruz enter diyerek kayıt defterimize giriş yapıyoruz.

2-) HKEY_LOCAL_MACHINE > Software > Microsoft > Windowslive > Messenger
yönergesini buluyoruz.

3-)

Messenger ın üzerine tıklayıp yeni sekmesinden DWORD değeri diyoruz adını "MultipleInstances" verip (tırnak işaretlerini yazmadan sadece MultipleInstances yazcaksınız ) ve tamm a basıyoruz; daha sonra bu yarattgımız girdinin üzerine sağ tıklayıp "değiştir" diyoruz ve "0" olan değer verisini "1" yapıyoruz.

msnyi artık çoklu olarak açabiliyor olmanız gerekyor.Umarım sonuc olumlu olur.

clyck

New member
MSN Discovery kursanda oluyor eğer kullanmayı sevmiyorum dersen..tüm güncellemelerini kapa discoverynin tüm uyarılarınıda kapa sadece messenger çoklu oturum seçeneğini aktif et... böylede olabilir....

srcndrk

New member
Arkadaşım Dediğin Yere Geldim Ama Isim Değiştirmeme Izin Vermedi Ne Yapmam Gerek Teşekürler...

an itibariyle o isminide değiştirmiş bulunuyorum ama bende değer verisi "1adb0" olarak gösteriyor.Neyse ben yaptım olayı bıtırdım msn mı actım ama acmadan once lutfen bekleyınız yenıden yapılandırılıyor dedı.10 sanıye sonra hazır dedı ve baslattım.Ancak ıkıncı oturumu acmak ıcın tekrar tıkladıgımda eskı oturumum geldı.