P4 pc me win7 yüklesem mi yardım

ANILGFB

New member
ARKADAŞLAR BEN ŞU AN XP SP 3 KULLANIYORUM ANCAK SIKILDIM WİN7 YÜKLESEM Mİ YÜKLESEM HANGİ SÜRÜM YAZAR MISINIZ

SİSTEM ÖZELLİKLERİ
PENTİUM 4 2.8 GHz 1GB DDR 2 RAM
250GB HARD DİSK 256MB EKRAN KARTI GE FORCE 6200
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

nayti

New member
RAM yönünden PC'in zayıf kaçıyor. Tavsiye etmem. Hatta imkanın varsa yeni pc bile kurmanını tavsiye ederim. Ben Ram'i 4gb yaptıktan sonra win7 kurdum sonra o bile baydı oyun grafik programları kasıyor diye 8 gb ye çıkardım.

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
windows 7 home basıc yuklesen anca performans alırsın

AlbinaReal

New member
şuan piyasayı küçük algılıyoruz bu hatayı bende yaptım : ) ram hayattır hem bellek olan ram, hemde gpu rami sebepleri renderlarda her zaman ram kullanılır buda raminizin ne kadar yüksek olduğuyla önemlidir paylaşımlı ekran kartında çok fazla önemli algılanmasa bile günümüzde işlemci üzerinde olan paylaşımlı ekran kartları sonuçda onlarda belleğini ramden alırlar o yüzden ne kadar çok ram o kadar iyi performans günümüz için. senin pcinde xp gerekli gerisi fasa fiso her zaman güncel olmak iyi değildir, ama hep takipçisi olmalısın.

TheMetaor

тм ρRoduction
Bende 3 adet bilgisayar var 1.i5 sistem 2. dual core sistem 3.p4 sistem p4 sistemimiz neredeyse aynı 3.0ghz 1.2 ram var win7 home basic kuramazsın o pc'ye Win7 starter kurmanı tavsiye ederim ben kurdum xp kadar performans bekleme ama film muzik sörf yapıyorsn performans mı görüntümü dersen ben görüntüye önem veririm zaten win7 kurunca bir müddet sonra yeni nesile geçmek yeni nesil bilgisayar istetecektir.Kolay gelsin.