Orjinal Windows Xp Professional Sp2 / Sp3 Full Driver Full Sata / Raid

a-y-k-u-t

New member
arkadaşım partları üye olmadan indirdim ama bu emeği teşekürsüz bırakamazdım sana teşekkür etmek için üye oldum emeğine sağlık çok çok teşekkürler

bisorum olacak vistayı yükledim ve ardından bu xp yi ama iki işletim sistemi arasında vistayı açamıyorum bilgisayarı açtığımda direk xp açıyor nasıl yapa bilirim

melihozgen

New member
MD5 değeri nedir indirirken kurarken lazım olan bişeymi

Arkadaşım çalışman süper harika olmuş ancak ben bu MD5 değeri nedir bunu anlamadım.
Part ları indirdikten sonra dvd ile yazdırcaz başka bi işlem varmıdır varsa anlatırmısın.

karann115

New member
Arkadaşım çalışman süper harika olmuş ancak ben bu MD5 değeri nedir bunu anlamadım.
Part ları indirdikten sonra dvd ile yazdırcaz başka bi işlem varmıdır varsa anlatırmısın.
MD5 kodu o dosyanın doğru olup olmadığını gösterir.yani md5 hast programları ile o partın doğru inip inemediğini görürüsün kodları karşılaştırarak.hani bazen partlar crc hatası verir.md5 onun için o partı doğru indirip indirmediğimizi görürüz.
sadece dvd ye yazdırın yeterli.biosdan boot ederek kurarsınız.

sheqilb0y

New member
elıne saglık kardes bu 7 party ındırdıkten sonra nasıl cdye cekıp xp cdsı olusturcaz bılgı verırsen sevınırım...

catig

New member
hem sp2'yi hem de sp3'ü indirdim sorunsuzca, teşekkürler.

Carambol

New member
üstad ellerine sağlık.

ama bir sorum olucak ben hp pavilion dv5-1004nr markalı leptoba sahibim

wireless asistana bakarken hp ile ilgili bir şey yazmıyor acaba kurarsam bu benim için bir sorun oluşturur mu?

atı radeon hd 3200 ekran kartına işlemcim amd ve 4 gb ram sahibim :D

xp sp3 bu işletim sistemine kurmam bir sorun yaratmaz degil mi benim için ?
cünkü bir yerden duydum 4 gb ram olan leptoblarda xp yüklenmesinde asırı derecede sorun olusuyormus!!

beni bu konularda bilgilendirebilirsen inan sana minnettar olurum üstad

şimdiden col teşekkür ederim cevabını dört gözle bekliyorum üstad

dmrcn3mr3

New member
emeğine sağlık kardeşim güsel çalışma yapmışsın orjinal yaptım bide ona bakıcam baklm umarım patlamaz

kont_ata

New member
xp sp üçü indirdim partları çıkarmıyor arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı uyarısı veriyor

karann115

New member
xp sp üçü indirdim partları çıkarmıyor arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı uyarısı veriyor
hatalı olan arşivi tekrar indir düzelir.

vistadan xp'ye gecerken bu cd ile biostan herhangi bir ayar yapmak gerekir mi?
hayır gerekmez.

çok sorun çıkıyo be aga
bide uun zaman alıyo
sorun çıkmaz kardeşim uzun sürmesine gelince sadece 20 yada 25 dk fazla süreüyo o kadar.saatlerce bir tek driveri bulmak için uğraşıyoruz ama bunuda unutmalaım.

arkadaşım bunu cd ye monte edebilirmiyiz cd olarak format atmak istiyorum

arkadasım zaten windows xp bu monte edili dikkatli bakarsan konuya