Orijinal Xp Sp3 Tr 9 ŞUBAT 2009 GÜNCELLEMELİ

sedattascı

New member
iso dosyası 640 mgb çıkıyor siz ise 578 mgb yazmışsınızayrıca part 7 nin
şifresi nedir ne amaçla koydunuz 1.ci part exe sonraki partlar ise rar bunun
hepsini rar olarak veremezmiydiniz klasöre çıkartırken bütün partları göstermek
zorunda kalıyoruz.

onekedisi

New member
çalışan sp3 serial i otomatık olarak format asamasında kendısı gırılıyor ( nlite ile ayarladım ) size serial i sormayacak
1-) Katılımsız kurulum mu bu + katılımsız kurulumsa kullanıcı adını biz mi giriyoruz yoksa sonradan mı değiştiriyoruz / ekliyoruz?

2-) SATA Driver'lar kuruluma dahil mi?

3-) 7. Dosya (RAR Arşivi) şifreliyse ve şifresini bilmiyorsak dosyayı nasıl ve ne amaçla kullanıcaz, buradaki işlevi nedir?

kardeşim emeğine sağlık.Bir sorum olacak.daha bu tam kurulum cd si değil mi.Yani sadece paket değil.
Birde celerom m 1,4 işlemci ve 256 mb ram li laptop ta çalışırmı biliyormusun teşekkür ederim şimdiden...
256 MB çok az... sana tavsiyem 512 hatta 1.024'e yükseltmen. Benim 512 bendeki bile bazen çok kasıyor.

slm hocam emegine sağlık ama partlarda sorun varr dosyayıı çıkarıncaa hata veriyorlar
Windows Xp Sp3 Tr.iso çıkartılıyor
trsp3.part2.rar içerisinden çıkartılıyor
Windows Xp Sp3 Tr.iso içerisinde paket veri CRC hatası
trsp3.part3.rar içerisinden çıkartılıyor
Windows Xp Sp3 Tr.iso dosyasında CRC hatası
"???" dosyasının üstbilgisi bozuk
trsp3.part4.rar içerisinden çıkartılıyor
trsp3.part5.rar içerisinden çıkartılıyor
trsp3.part6.rar içerisinden çıkartılıyor
"???" dosyasının üstbilgisi bozuk hata buuuuu:( yardımlarınız için tşk arkadaşlar emegine sağlık hocam
WinRAR'ı versiyon 3.80'e yükseltirsen sorunun büyük ihtimalle çözülecektir dostum.

bentofan

New member
Merhaba Arkadaşlar,
Ben dosyaları indirirken, indirmenin bitimine bir kaç saniye kala bilgisayarı kapatıyor. Bunun bir açıklaması var mı?

tayfur521

New member
SLm ärkdäşLär ßäkıñ hêpîmîzz ßîLqîyîîî päyLäştıkçä ßîrßîrîmîzê yärdımıCı oLûrûz ßêñ äñLämıyorûm ßêñ 6 dêfä ßû doSyäLärı îñdîrdîm pC formät ätım vê wıñzîp wıñ rär yêñîLêdîm 8,0 vê 9,0 wîñzîp wrär yükLêdîm şîmdî ßêñdê çıkäñ hätä vêrîLêñ hätäLärıñ wıñzîptêñ käyñäkLäñdıqıñä îñäñmıyorûm doSyäyı îñdîrdîqîmmdê ßûrdä räpîdê yäzäñ îSîmî örñêk trsp3.part5 îñdîrîrkêñ yäzäñ îSîmî trsp3[1].part5 ßû doSyäyı ädıñı dîqêrLêrîñêê qörê dêqîşîyorûm ok dêqîştîrmêSêmdêê hätä vêrîyor Crt îçîñdêkî yäpı vê doSyäLär ßozûLmûş dîyor îSîmî Sîtêdêñ îñdîrdîqîm qîßî ßıräkıyorûm tüm doSyäyı vê çäLıştırıyom yîñê äyñı hättä şîmdî ßûrdä ßû proqrämı 6 dêfä îñdîrdîm ßêñCê hätä ßêñdê dêqîL ßîr püf ñoktäSı vär vê ßûû ñoktä qözüñüzdêñ käçmış ßîLqîyê Sûñärkêñ doSyäLärıñızı îyîCê koñtroL êdîñ hoCäm Lütfêñ vê têkrär päyLäşımä SûñärSäñız tşk êdêrîm êmêqîñîzê Säyqımız SoñSûz îyî çäLışmäLär yärdım vê Cvp äCîL yäzärSäñız Sêvîñîrîm

plextor57

New member
@onekedisi üstadım katılımsız kurulum kullanıcı adını siz giriyorsunuz ben sadece seri numarasını ve saat zaman dilimi klavye bılgılerını gırdım nlite ıle ; sata suruculerı entegre etmedım ( sata suruculu olanı upload da suan bıtınce yayınlarım burada ) ; 7.dosyada sifre yok indirmesenizde olabılır bıldıgımız adıyla legalxp dosyası var ıcerıgınde sızlerde kurulum sonrası legal olup olmadıgını kontrol edebılmenız ıcın ayrıca farklı xp kullanıpta etkınlestırme yapması gereken arkadaslar ıcın ılave ettım sadece

@tayfur521 dostum bugun tekrar tum partları baska bır arkadasın bılgısayarından ındırıp tekrar kontrol ettım ve yıne bır sorun olusmadı yanlız yınede bıulgı olması amacıyla yazayım tum partları aynı klasore ındırdım wınrar3.80 ıle 1.part a sag tıklayıp klasore cıkart ı sectım otomatıkman tum partları klasoru olusturup hepsını tek parca olarak oraya cıkarttı.Eger ıstersen bunca emegın gayretın bosqa gıtmemesı ıcın bana özel mesaj olarak adres bılgını gonderırsen ben senın ıcın bır cd ye cekıp sana kargolayayım arkadasım.

@sedattascı arkadasım kontrol ettım evet haklısın senden vede tum arkadaslardan ozur dılerım hatam ıcın ıso dosyası senınde dedıgın gıbı 640mb galıba baska bır ıso ıle karıstırdım ben konuyu acarken 578mb olarak yazmısım :(

onekedisi

New member
SLm ärkdäşLär ßäkıñ hêpîmîzz ßîLqîyîîî päyLäştıkçä ßîrßîrîmîzê yärdımıCı oLûrûz ßêñ äñLämıyorûm ßêñ 6 dêfä ßû doSyäLärı îñdîrdîm pC formät ätım vê wıñzîp wıñ rär yêñîLêdîm 8,0 vê 9,0 wîñzîp wrär yükLêdîm şîmdî ßêñdê çıkäñ hätä vêrîLêñ hätäLärıñ wıñzîptêñ käyñäkLäñdıqıñä îñäñmıyorûm doSyäyı îñdîrdîqîmmdê ßûrdä räpîdê yäzäñ îSîmî örñêk trsp3.part5 îñdîrîrkêñ yäzäñ îSîmî trsp3[1].part5 ßû doSyäyı ädıñı dîqêrLêrîñêê qörê dêqîşîyorûm ok dêqîştîrmêSêmdêê hätä vêrîyor Crt îçîñdêkî yäpı vê doSyäLär ßozûLmûş dîyor îSîmî Sîtêdêñ îñdîrdîqîm qîßî ßıräkıyorûm tüm doSyäyı vê çäLıştırıyom yîñê äyñı hättä şîmdî ßûrdä ßû proqrämı 6 dêfä îñdîrdîm ßêñCê hätä ßêñdê dêqîL ßîr püf ñoktäSı vär vê ßûû ñoktä qözüñüzdêñ käçmış ßîLqîyê Sûñärkêñ doSyäLärıñızı îyîCê koñtroL êdîñ hoCäm Lütfêñ vê têkrär päyLäşımä SûñärSäñız tşk êdêrîm êmêqîñîzê Säyqımız SoñSûz îyî çäLışmäLär yärdım vê Cvp äCîL yäzärSäñız Sêvîñîrîm
Dostum sorun sadece bu dosyalarda mı oluyor yoksa RapidShare'den indirdiğin hiçbir dosya mı çalışmıyor?

Normalde RapidShare'den indirdiğin dosyalarda herhangi bir sorun yaşamıyor ama sadece bu dosyalarda problem yaşıyorsan o zaman haklısın da, RapidShare'den indirdiğin hiçbirşey çalışmıyorsa o zaman bu dosyaları paylaşan plextor57'nin ne günahı var :D

Şimdilik bu sorun sadece sende oluyor gibi görünüyor, diğer arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadıklarını belirtmemişler. O yüzden hatanın senin sisteminden kaynaklandığını düşünüyorum.

RapidShare'de premium hesabın olmadan FlashGet gibi bir download hızlandırıcı programla dosya indirmeye çalışıyor olabilirsin veya RapidShare'den dosya indirmek için özel bir program kullanıyorsan onda bir problem olabilir. RapidShare FlashGet gibi programları sadece premium hesaplar için destekler. Düşük bir ihtimal ama internet bağlantın çok kötü olabilir. Yani dosyalar tam inmiyor veya bozuk iniyor olabilir. WinRAR versiyonun güncelse sorun olarak bunlar akla geliyor.

Neyse umarım sorunun çözülür. Olmazsa plextor57 arkadaşım sana Windows XP'yi CD olarak gönderme sözü vermiş, sağolsun. Kolay gelsin.

@onekedisi üstadım katılımsız kurulum kullanıcı adını siz giriyorsunuz ben sadece seri numarasını ve saat zaman dilimi klavye bılgılerını gırdım nlite ıle ; sata suruculerı entegre etmedım ( sata suruculu olanı upload da suan bıtınce yayınlarım burada ) ; 7.dosyada sifre yok indirmesenizde olabılır bıldıgımız adıyla legalxp dosyası var ıcerıgınde sızlerde kurulum sonrası legal olup olmadıgını kontrol edebılmenız ıcın ayrıca farklı xp kullanıpta etkınlestırme yapması gereken arkadaslar ıcın ılave ettım sadece
Cevabın için Teşekkür Ederim üstadım.

Lisanslama için benim programı kullanabilirsin.

http://www.hackhell.com/windows-isletim-sistemi/231591-windows-orijinal-yazilim-dogrulamasi-yamasi.html

LegalXP'den bile iyidir + içinde zararlı birşey de yok.
Uzun süre kalıcıdır (ben 1 senedir kullanıyorum)
Windows XP Pro'yu 1 Çift Click'le %100 lisanslar.

Programı kullanmak istersen Download için benim link'imi verirsen sevinirim. Arşivin şifresi "hackhell.com".

bydonhuan

New member
dostum bu cd de saat dilimi sorunu var. kurduğun zman saat değişiyor. ayrıca belli aralıklarla saat yine kendilşiğindne değişiyor

ahmetfaki

New member
Türkçeyi

indirdim...
ayıkladım...
üç farklı cd'ye yaktım...

Sonuç: Yok bilmem ne dosyası eksik, yok bilmem ne!!!

...

Yine de teşekkürler ama çalışmıyor.

samu_samu2

New member
slm arkadaşlar 7. part bozuk da degil açılıyor wındows aktif etme programı rar şifreside yok iyi kontorol edip öyle yorum yapın içinden vurus çıkdı ve (Outpost Security Suite Pro) buldu sildi ve gene de sorunsuz çalışıyo emegine saglık arkadaşım süper paylaşım kaç zamandır (autorun) programını arıyodum ve hep vürüs çıkıyodu siliyodum çalışmıyodu bu sizin verdiniz vürüs ü sildim çalışıyo çok tşk

__crazy

New member
Bazı arkadaşlar CD'de sorun olduğunu yazmış.Kurulumda hata olmaması için lütfen 4x hızında yazdırın ve de daha kaliteli olması için DVD yazdırın.
Dediğim gibi kaliteli olmasını istiyosanız DVD ve 8x hız da yazdırın

HTML