original sahranilin doğum günü....

Madness

Banned
bi dakka bi dakka bugün parti vardı Ben geç gelebildim :( acaba kaçırdım mı bebişin partisini:(

SAHRANİL

Altın Üye

hepinize çok teşekkürler.sahra sizin için poz verdi.yerinde hiç durmadığı için bulanık çıkmış.eşimde gördü bunları çok hoşuna gitti.tekrar teşekkürler...:aşk

lazaslan

New member
Minik üyemize Allah'tan koccamaaaannn sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür diliyorum.
Çok şekermiş minik zuzu maaşallah. Allah sizlere bağışlasın.
İnşallah başarılarını, mürüvvetlerini, mutluluklarını görürsünüz. :D
Önce sizlere sonra da vatanımıza ve milletimize hayırlı bir evlat olmasını dilerim.
Sizlere de onunla birlikte güzel bir ömür dilerim. Mutluluğunuz hiç bozulmasın...

Madness

Banned
partiyi de gördük en sonunda :) Birde forumun bebişi ne kadar sevimliymiş değil mi?

SAHRANİL

Altın Üye
amann sorma çok sevimlidir süslü.canımı yakıyo valla.şimdi şarkı söylüyor hemde fatih ürek in hade hadesini.hoşgeydiiiin yüyeyimeee boşveybee hade hadeeeeeee bu kadar diyo.çok komik ama.

inşallah büyüdüğü günlerini görürüm.bazen eşim senin yaşın çok küçük ben 30 um ben göremiycekmiyim falan der üzer beni,kızımın evlendiğini görmek istiyorum der.birde erkek bebek istiyo tabi askere yolluycakmış ölmeden.bende ne ölmesi derim hep ama üzülürüm.

allah benim canımdan alsın onlara versin.bir baba tek başına bakabilir çocuklara ama bir anne yapamaz..keşke ben 30 olsaydım o 23 olsaydı.üzülmezdi o zaman.
allah hepinize yuva ve evlat nasip etsin.inanın insan olduğumu kızımı ilk gördüğüm an narkozdan çıktığım an anladım.allah öyle bir sevgi veriyoki insanın içine kendi canını düşünmüyosun bile.hep evladım yesin hep evladım giysin istiyosun.hasta olduğu an onla sabahlıyosun.inşallah bu duyguları sizde yaşarsınız.

1sc0rp!tX

Altın Üye
Nice Mutlu Yıllara

Allah Uzun Ömürler VErsin...

İηvictus

Banned
SAHRANİL' Alıntı:
amann sorma çok sevimlidir süslü.canımı yakıyo valla.şimdi şarkı söylüyor hemde fatih ürek in hade hadesini.hoşgeydiiiin yüyeyimeee boşveybee hade hadeeeeeee bu kadar diyo.çok komik ama.

inşallah büyüdüğü günlerini görürüm.bazen eşim senin yaşın çok küçük ben 30 um ben göremiycekmiyim falan der üzer beni,kızımın evlendiğini görmek istiyorum der.birde erkek bebek istiyo tabi askere yolluycakmış ölmeden.bende ne ölmesi derim hep ama üzülürüm.

allah benim canımdan alsın onlara versin.bir baba tek başına bakabilir çocuklara ama bir anne yapamaz..keşke ben 30 olsaydım o 23 olsaydı.üzülmezdi o zaman.
allah hepinize yuva ve evlat nasip etsin.inanın insan olduğumu kızımı ilk gördüğüm an narkozdan çıktığım an anladım.allah öyle bir sevgi veriyoki insanın içine kendi canını düşünmüyosun bile.hep evladım yesin hep evladım giysin istiyosun.hasta olduğu an onla sabahlıyosun.inşallah bu duyguları sizde yaşarsınız.

amin amin :)

eiffel

Forumun Kulesi
Nice Mutlu Yıllara...
Allah Hayırlı , Uzun Ömürler VErsin...

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
allah hayırlı, sağlıklı, uzun, mutlu bir ömür versin. seninle ve sevdikleriyle birlikte.

HTML