Orhan Pamuk'a koruma verildi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

andromeda3

New member
Türkiye üzerinde oynanan emperyalist oyunların maşası olan orhan pamuk un TC emniyeti tarafından korunmayı haketmediğini düşünüyorum.

savaskayaa

New member
ogamemanya
ζђάмυѓ

arkadaşlarım aşagıdaki şehitlerin tek sucu görevlerini yurt dışında yapmalarıydı
bu insanlar ölmeyi hak ediyormuydu hiç birininde nedense katili bulunamadı

27.01.1973 Santa Barbara / Başkonsolos Mehmet BAYDAR
Konsolos Bahadır DEMİR
22.10.1975 Viyana / Wien / Büyükelçi Daniş TUNALIGİL
24.10.1975 Paris / Büyükelçi İsmail EREZ
Şoför / Driver Talip YENER
16.02.1976 Beyrut / Başkatip Oktar CİRİT

09.06.1977 Vatican City / Büyükelçi Taha CARIM
02.06.1978 Madrid / Büyükelçi / Elçi Necla KUNERALP
Em.Büyükelçi / Retired Ambassador Beşir BALCIOĞLU
12.10.1979 Lahey / Büyükelçi Oğlu / Ambassador's Son Ahmet BENLER
22.12.1979 Paris / Turizm Müşaviri / Tourism Counsellor Yılmaz ÇOLPAN
31.07.1980 Atina / Athens İdari Ataşe Galip ÖZMEN
Athens / İdari Ataşe Kızı Neslihan ÖZMEN
17.12.1980 Sydney / Başkonsolos Şarık ARIYAK
Güvenlik Ataşesi Engin SEVER

04.03.1981
Paris / Çalışma Ataşesi Reşat MORALI
Din Görevlisi Tecelli ARI
09.06.1981 Cenevre/ Sözleşmeli Sek. M. Savaş YERGÜZ
24.09.1981 Paris/ Güvenlik Ataşesi Cemal ÖZEN
28.01.1982 Los Angeles / Başkonsolos Kemal ARIKAN
08.04.1982 Ottava / Ottawa / Ticaret Müşaviri / Counsellor for Commercial Affairs Kani GÜNGÖR
04.05.1982 Boston / Fahri Başkonsolos / Honorary Consul General Orhan GÜNDÜZ
07.06.1982 Lizbon / Lisbon / İdari Ataşe/ Administrative Officer Erkut AKBAY
27.08.1982 Ottawa / Askeri Ataşe Albay / Military Attache Colonel Atilla ALTIKAT
09.09.1982 Burgaz / İdari Ataşe / Administrative Attache Bora SÜELKAN
08.01.1983 Lisbon / İdari Ataşe Eşi / Nadide AKBAY,Administrative Officer's Wife eşi merhum Erkut AKBAY'ın yaşamını yitirdiği 07.06.1982 tarihli saldırıda yaralanmış ve 08.01.1983 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Nadide AKBAY
09.03.1983 Belgrad / Büyükelçi / Ambassador Galip BALKAR
14.07.1983 BrükseI / Brussels / İdari Ataşe / Administrative Attache Dursun AKSOY
27.07.1983 Lisbon / Müsteşar Elçi / Wife of the Counsellor Cahide MIHÇIOĞLU
28.04.1984 Tahran / Sözleş.Sek. Elçi / Wife of Secre. Işık YÖNDER
20.06.1984 Viyana / Çalışma Ataşesi Erdoğan ÖZEN
19.11.1984 Viyana / Uluslararası Memur Evner ERGUN
07.10.1991 Atina / Basın Ataşesi Çetin GÖRGÜ
11.12.1993 Bağdat / İdari Ataşe Çağlar YÜCEL
04.07.1994 Atina / Müsteşar Haluk SİPAHİOĞLU

ve bu insanlar gibi nice şehitlerimiz varki buraya sıgmaz
hiç bir türk yokturki bunların bilincinde olumta bu ülkede sözde ermeni soykırımını, üzeri kapalı bi şekilde dansöz misali savunsun

bir tane var adı orhan pamuk
ve onun için ne mutlu size bi orhan pamugunuz var diyipte türk halkına seslenen bi ermenide vardı artık toprak oldu oda

DeRSaaDeT

Islambol
Tarihinden,islamiyetten bir haber Osmanlı Devleti'nin islamiyeti ne kadar iyi kavradığından bir haber Osmanlı Devleti'nin azınlıklara kuruluşundan beri ne kadar iyi davrandığını onların haklarını nasıl gözettiğini inkar eden gözünü dünya hırsı bürümüş yaptığı herşeyi dünya malı için yapan bir arkadaş
orhan pamuk....
gerçek hesaplaşma gününde katliama uğramış türkler karşına dikilip bize iftira attın dediklerinde yüzünün alacağı ifadeyi çok merak ettiğim şahıs
orhan pamuk...
Bir insanın gözünü fani hırslar bürümüşse bu hırs için anasına bacısına şehitine bile iftira atabilecek kadar gözü dünmüşse benim için milyon ödül alsa binlerce roman yazsa bile 5 para etmez bir karakterdir....

yazıklar olsun...........

iSpiK

Kadim Dost
hayır sanırım seyden korkuluyo

ermenı öldürüldüğünde

hepimiz hrant ız hepimiz ermeniyiz dediler ya

bu orhan pamuga olursa ne dicekler

hepimiz orhanız hepimiz ?????? gerisi mechul ama ...

DeRSaaDeT

Islambol
iSpiK' Alıntı:
hayır sanırım seyden korkuluyo

ermenı öldürüldüğünde

hepimiz hrant ız hepimiz ermeniyiz dediler ya

bu orhan pamuga olursa ne dicekler

hepimiz orhanız hepimiz ?????? gerisi mechul ama ...
ben söyleyeyim hepimiz ermeniyiz diyecekler ne diyecekler başka

ALIEN_07

Türk Genci
crazyboy_9999' Alıntı:
bende koruma istiyorum emniyet banada koruma tahsis etsin
ama dur önce bi ermeni soykırımı varmış gibi davranayım veya türklüğe bi hakaret edeyim o zaman daha kolay koruma verilir =)
:durdurun :durdurun :durdurun güzel yorum.. +1

ogamemanya

New member
Ben Orhan Pamuk un düşüncelerine katılmıyorum tabikide yanlış seyler yaptı. Ama Abdullah Öcalan denen bebek katiliyle bir tutulması ters geldi bana arkadaslar. biri idam cezası almıs diğeri 301 den yargılanan düşünce suclusu.

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
yasin hayal yeni hedef olarak pamuk'u gösterdi...bence korumada etki etmez ona...o da ölürse türkiyeyi iyice karıştırırlar...

.Carnage

New member
crazyboy_9999' Alıntı:
bende koruma istiyorum emniyet banada koruma tahsis etsin
ama dur önce bi ermeni soykırımı varmış gibi davranayım veya türklüğe bi hakaret edeyim o zaman daha kolay koruma verilir =)
zaten bende şu öss'den sonra türklüğe hakaret etmeyi düşünüyorum baksana ne güzel korumalar veriliyor, demokrasi şehiti deniliyor ölürsemde şehit olarak giderim en azından dimi :) bakarsınız belki öss'de 1.'lik falan verirler bana neme lazım nobel bile alındığına göre....

H@YDUT

MoNtAnA
evet arkadaşlar bu adama koru ma verilmesi yanlış ama napalım bırı sı oldurur gıne bızım ustumuze kalır t.c oldurdu derler al başına belayı ondan dolayı mecburen verdıler bence koruma gebermesın sagda solda dıye :)

mtt

New member
ogamemanya' Alıntı:
Ben Orhan Pamuk un düşüncelerine katılmıyorum tabikide yanlış seyler yaptı. Ama Abdullah Öcalan denen bebek katiliyle bir tutulması ters geldi bana arkadaslar. biri idam cezası almıs diğeri 301 den yargılanan düşünce suclusu.
ERMENİLER Erzurum Kars başta olmak üzere bir çok sehirde insanlarımızı konaklara doldurup diri diri yaktılar, annelerin karnındaki doğmamış çocukları çıkartarak tandırlarda pisirip esir tuttukları türklere yedirtmişlerdir bıçaklarla yüzlerini oymuşlar diri diri topraga gömmüşler bu katliamı yapanların apo dan hiç bir farkı yoktur böyle bir katliam yoktur hele türkler ermenileri katletti diyen biri için de aynı seyler düsünülür---GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ve ŞEHİTLER ÖLMEZ com dan fotoğraflara ulaşabilirsin----

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML