Opos Dat dosyasından KEyleri okumak :D

maxdmc

New member
Evet arkadaşlar S2emu 1.23 versiyonuyla digital tv kartların için Dt nin izlenmesi herkesi sevindirdi, ama gelin görün ki haftasonu oynanan maçtaki güncel opos dat dosyasının hemen çıkmasına rağmen softcam dosyasının verilmemesi büyük sıkıntıya neden oldu.

biraz nette araştırdıktan sonra size dünce opos dat dosyasından softcam.key dosyasın yeni keylerin aktarılmasını anlatmya çalışıcam :sigara:

öncelike aşağıdaki dat editörü çekip masa üstünüze açın ve bulacağınız güncel dat dosyasını aynı klasöre kopyalayın.

Programı açınca otomatik olarak yeni keyleri dat dosyasından okuyacak. yeni keyleeri softcam dosyasına yazın ve seyretmeye devam edin.

Artık yeni softcaminiz hazır.

Editör için linkler;
http://rapidshare.de/files/20046227/Opos2Soft.rar.html

Hepinize şifresiz günler :hhman:

maxdmc

New member
güncel dat dosyası verildikten sonra yeni keyleri softcam.key doayssına girerek izleyebilicez.

mantoman

New member
max kardesım bence bı yol daha var bundan bırazdaha kısa tabiii bunun ıcın yıne guncel keylerın verılmesı gerekıyo elımzdekı softcamı dtyı acan softcamı notepad ıle acıp ordakı keylerı degıstıtp kaydet desek bence o daha kısa bı yol

şekildeki gibi :eek:

resmi rapide ekledim imageshack pruz cıkardı :))

http://rapidshare.de/files/20015137/ads_z.JPG.html

maxdmc

New member
mantoman' Alıntı:
max kardesım bence bı yol daha var bundan bırazdaha kısa tabiii bunun ıcın yıne guncel keylerın verılmesı gerekıyo elımzdekı softcamı dtyı acan softcamı notepad ıle acıp ordakı keylerı degıstıtp kaydet desek bence o daha kısa bı yol

şekildeki gibi :eek:

resmi rapide ekledim imageshack pruz cıkardı :))

http://rapidshare.de/files/20015137/ads_z.JPG.html
benim bu yazmamdaki amaç datlar daha hızlı geldiği için hemen bu editörle kendi softcamlerini güncelleyebilirler.

maxdmc

New member
mantoman' Alıntı:
tamam dostum cok saol anladım ben olayı ama datı bulamazlarsa napacaklar ??

walla opos olayı artık oturduğu için neredeyse şifreler değiştikten 5 dakika sonra nete düşüyor. ama softcam şuan için sıkıntılı.

Nightmare_23

New member
ya beyler aranızdaki muhabbetler baya iyi de bu datları falan nerden bulacağız 5dk sonra veriliyor falan diyosunuz birde bundan sonra o dat dosyası ile nasıl güncel sofcam emu yapacaz yav valla ben yine anlayamadım kusura bakmayın :)soru olarakta discovery neden yok aynı sistemle şifreli değilmi?
Arkadaşlar birde biz bu şekilde nezamana kadar izleyebiliriz bi sınırı varmı yoksa yokmu yani herzaman değişen cam'ları bulabilecekmiyiz.bu bence dt. oyun oynuyor bizle bulamamızı sağlıyor gibime geliyor yani baksanıza değilse ustalar bunu daha öncede bulurlardı neden bulamadılar......yani anlıcanız yine mecbur dt ye abone olacağız gibime geliyor sizin yorumlarınız nedeir acaba?

beyler bunu yeni buldum discovery turkey için biss keyleri ama olmadı benim receiver'da neden acaba? sizde bi bakın hata bende mi acaba

A1 18 27 32 00 18 23 01

gawain1985

New member
Nightmare_23' Alıntı:
ya beyler aranızdaki muhabbetler baya iyi de bu datları falan nerden bulacağız 5dk sonra veriliyor falan diyosunuz birde bundan sonra o dat dosyası ile nasıl güncel sofcam emu yapacaz yav valla ben yine anlayamadım kusura bakmayın :)soru olarakta discovery neden yok aynı sistemle şifreli değilmi?
Arkadaşlar birde biz bu şekilde nezamana kadar izleyebiliriz bi sınırı varmı yoksa yokmu yani herzaman değişen cam'ları bulabilecekmiyiz.bu bence dt. oyun oynuyor bizle bulamamızı sağlıyor gibime geliyor yani baksanıza değilse ustalar bunu daha öncede bulurlardı neden bulamadılar......yani anlıcanız yine mecbur dt ye abone olacağız gibime geliyor sizin yorumlarınız nedeir acaba?

beyler bunu yeni buldum discovery turkey için biss keyleri ama olmadı benim receiver'da neden acaba? sizde bi bakın hata bende mi acaba

A1 18 27 32 00 18 23 01

Arkadasım bu opos card ıcın verılen bu dat. dosyasını guncel olarak burdan bulabılırsın http://www.rdi-sat.com/uploadshow.php?id=21

bu arada senın uydu w3 e cevrılı dı mı ? .
dat dosyalarını o program ıle acacaksın. actıktan sonrada oradakı uzun key lerı kopyalayıp kendı softcam.key ını notepad ıle acacaksın sonrada dt yazan haneye gelıp eskısını sılıp bu dat tan kopyaladıgın haneyı y7apıstıracaksın.

maxdmc

New member
Nightmare_23' Alıntı:

A1 18 27 32 00 18 23 01

http://www.satdudez.org/forum/index.php reklam olur mu bilmiyorum ama burda datlar çok hızlı veriliyor.

bazen böyle komple teorileri üzerinden durmaktansa olayın zevkini çıkarmak daha doğru. :p

Nightmare_23

New member
gawain1985' Alıntı:
Arkadasım bu opos card ıcın verılen bu dat. dosyasını guncel olarak burdan bulabılırsın http://www.rdi-sat.com/uploadshow.php?id=21

bu arada senın uydu w3 e cevrılı dı mı ? .
dat dosyalarını o program ıle acacaksın. actıktan sonrada oradakı uzun key lerı kopyalayıp kendı softcam.key ını notepad ıle acacaksın sonrada dt yazan haneye gelıp eskısını sılıp bu dat tan kopyaladıgın haneyı y7apıstıracaksın.

hayır kardeşim türksatta şuan ama değiştireceğim ya bana şimdilik sadece lig tv olsa yeterli ama şunu hemen öğrenmem lazım yani dat dosyasından şifreleri alıp yeni emu oluşturmayı umarım anlarım bilgiler için saol.......:hhman:

maxdmc sana da teşekkür ederim kardeşim saol....

koblay

New member
bayağı bi uğraştım ama sonuç alamadım malesef.maxdmc ustam sen bu ilk mesajı biraz açarsan ancak anlayabileceğim galiba.dat dosyasını okutamıyoruz bi türlü bu programa.bide yanlış anlamadıysam bu dat editör ve dat dosyasından başka bir şeye ihtiyacımız yok öylemi?16 byte keyler girilecektir deniyor o keyleri nerden bulacağız?sorudan da anlaşılacağı gibi kafam biraz karıştı.resimli açıklama süper olur hani.şimdiden teşekkürler.:eek:

mantoman

New member
ya bu olay basit basit olmasınada sitede dat dosyasının nerde oldugunu bulana kadar 2.yarı biter :D:D

onun ıcın kaynagı bıraz cogaltmak lazım :)

Doppler

New member
@maxdmc. Editörle denedim, keyler doğru çıkmıyor

ilk 8 byt 00 olarak çıkıyor. Sen denedin mi? sorunsuz mu çalışıyor bir baksan sana zahmet..

Saygılar...

maxdmc

New member
mantoman' Alıntı:
ya bu olay basit basit olmasınada sitede dat dosyasının nerde oldugunu bulana kadar 2.yarı biter :D:D

onun ıcın kaynagı bıraz cogaltmak lazım :)

hxxtp://satdudez.org/forum/

bu forumda dat akışı çok hızlıdır. salih15 diye bir arkadaş var, o devamlı güncel dosya veriyor. ayrıca biliyosunu son zamanlarda dat dosyası da key yükleme yazılmına import edildiği için update dosyasını teke indirdiler.

ben salihten rica ettim. kendisi dat dosyasını ayrı olarak verecek. ordan yararlanabilirsiniz. geçen haftaki fb-gs maçında şifre değipştikten kısa bir süre sonra yeni dat dosyaısnı vermiştir.

siz de bir denersiniz.

iyi seyirler...

HTML