Opet Reklamı FB-6S versiyonu.. FB'liler baksın LütfeN !!!

matei

New member
arkadaşlar galatasaraylılar çalmış bunu. kendi bölümlerinde açmışlar. gereken tepkiyi gösterdim. adamlar utanmadan bunu gs ye uyarlamışlar...

naser

Forum Aslanı
matei' Alıntı:
arkadaşlar galatasaraylılar çalmış bunu. kendi bölümlerinde açmışlar. gereken tepkiyi gösterdim. adamlar utanmadan bunu gs ye uyarlamışlar...
Ne tepkı gosterdın :D allah allah ya ben yazının basında bunu soledım sızlere konuyu vweren Oscar oda gelıp bana takılmıs ..... Severım keratayı :D:D
Bunu uA nın sıtesınde buldum ben Oscar sen nerden buldun bunu??
O da Buyuk bır ıhtımal alıntıdır ..... Ama admlar utanmadan bunu gs ye uyarlamıslar dıyosun ya sen de bıraz utanma olsan bıze hakaret etmezsın senı kınıyorum KIN KIN KIN :D

rahman.mashadow

New member
:D okurken çok güldüm Vallahi Allah razı olsun inşAllah çok iyi olmuş:D

"Al abi su şişesi" burda gittim ben:D

ellerine sağlık güzel kardeşim

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
naser' Alıntı:
Ne tepkı gosterdın :D allah allah ya ben yazının basında bunu soledım sızlere konuyu vweren Oscar oda gelıp bana takılmıs ..... Severım keratayı :D:D
Bunu uA nın sıtesınde buldum ben Oscar sen nerden buldun bunu??
O da Buyuk bır ıhtımal alıntıdır ..... Ama admlar utanmadan bunu gs ye uyarlamıslar dıyosun ya sen de bıraz utanma olsan bıze hakaret etmezsın senı kınıyorum KIN KIN KIN :D
ehe.. olm senin kınama şeklin de alıntı lem DJ... sensin kerata ayrıcana.. :)

biraz daha gez buralarda senin oraya taşıcak neler bulucan daha bak.. :p

majes kitlemeden yetişş...

naser

Forum Aslanı
ya oscar ben senden alıntı yapmadım uA nın forumundan aldım belkı sen ordan aldın kerata degıstırdın hee :D senı cakal:D OScar dalgamı gecıyorsunnn sen bakımmm :D yok benım burdan alacak bırseyım yok Oscar ulen nerden actıydık yaaaaa bunları basımıza sardık yaw..... :D:D:D

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
naser' Alıntı:
ya oscar ben senden alıntı yapmadım uA nın forumundan aldım belkı sen ordan aldın kerata degıstırdın hee :D senı cakal:D OScar dalgamı gecıyorsunnn sen bakımmm :D yok benım burdan alacak bırseyım yok Oscar ulen nerden actıydık yaaaaa bunları basımıza sardık yaw..... :D:D:D
uT benden alıntı yaptı naser'cim.. sıkma sen canını.. ;)

olacak bunlar dostum.. taraftarlık mücadele ister.. yürek ister.. sarsınlar başımıza ben yinede tapıyom takımıma... ;)

| P C | C O P A T

New member
ya süper olmuş ellerine sağlık.böyle bir reklam nerde ama laflar yerine oturmuş...

matei

New member
naser bilader ben kimseye hakaret etmedim şimdiye. ne kadar alıngan bir adamsın yaa sen. konu açarken direk aklıma senin ne yaacağın geliyor. hiçbirşeyi beğendiremiyoz sana. kardeş bak belki anlamadın ama ben fenerliyim burda feneri överim cinconu değil. haa buna alınıyorsan alın çoktaa tın yani. tın tın tın...

uyarlamaya gelince nerden aldıysan aldın. allah aşkına gs bölümündeki yazıya bakmadınmı sen neyi nasıl benzettiğinizi yazdım. daha neye ısrar ediyorsun ki.

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
arkadaşlar ikili sohbete dönüştürmeyelim olayı.. sonra olan güzelim konulara oluyo.. saçma sapan deniliyo kitleniyo..

saptırmadan, yaptığımız paylaşıma yönelik sohbetler lütfen..

naser alınganlık göstermekte hakklıdır.. herkes sevdiği takımın arkasından gider.. onu savunur.. mizah anlayışımızı kaybetmeyelim lütfen..

naser

Forum Aslanı
Arkadaslar bakın sımdı osvar yazmıs uT bende gayfene... yazsam yada matei yazmıs cincon bende yazsam feBeş olurmu olmaz ben karsımdakı ınsana saygı gosterıyorum sızde gosterın tek dılegım bu verdıgınız paylasımlara saygım var ama bu duzeylı olursa sevınırım ve kalkıpta muhalıfet olmam anlastık sanırım ben alıngan degılm Galatasaray ıma laf olunca kanıma dokunuyor!!!!!

HTML