!! OnLine HtmL DersLeri !! # HackHeLL'e ÖzeL #

crazyrx

New member
slm abi gercekten güzel anlatmışın..ben bunların bende düzgün ve kalıcı olmasını istiyorum ve senden bi isteğim var...Sana zahmet bunları word e aktarıp onu rapid den yayınlasan...ama sana kalmış bişe ....Saol

Emiğine sayduymamak mümkün deil...

Forgiven

New member
Resimleri yenilermisiniz acaba,ben yeni geldim,kaçırdığım dersleri alttan alayım bari ;) Bu arada bu müthiş çalışma için teşekkürler...

Security93

New member
Hadi Be Bn de Dersleri Dinliyordum Bitmiş :):) :) Birşey sorcam Bn Arka Plan İçin Resimi imageshack.us 'tan alsam Ornek verırmısın nasıl yazcam
Linkimide Vereyım Resmimin ÇAlışmamızın Sonuna Nasıl Yazarsam Bu resmi Sayfamda Arka plan olarak gorebılırım
Buyur abi sana benim resim
http://img257.imageshack.us/my.php?image=dsc01974yk2.jpg
14 yaşındayım ama Kafam Basıyor Bu İşlere ;) :):):)

Bide Abi Senin Msn i Ekledim Bi zahmet kabul et lutfen

Ziyaettin' Alıntı:
ASHEM 2 aydır bişey yazmamış dersleri yarıda kesti galiba
Allah Korusun :( A S H E M Abi devam etmicekmisin? Kendimi Bu Konu Uzerine Gore AyarlamıştIm LuTFen Dvm Et A S H E M Abi:help :eek:ha üzüldüm ya :( Dvm et ya :(

A S M E N

New member
arkadaşlar derslerin yarıda kesildiği filan yok yoğun bir iş temposunda olduğum için sadece biraz ara vermek zorunda kaldım
konuyu baştan aşağıya yenileyeceğim
eğer herhangi bir sorun problem çıkmazsa
derslerimiz 01.09.2007 tarihinde devam edicektir

Security93

New member
Beyler bEN Msn den Asmen Abi ile Bir nevi Roportaj yaptım.
-Slm
-Slm
-Ben HH den fln işte
Bu konu ile ilgili konuştuk Rahat olun Zaten Kendi mesajındada YazMış Devam Edicek
Çok yogun gerçekten Şuan Online MSnden Yazı fln yazıyorum Cvp veremiyor:(
Geri Dönucek... =)
A S M E N abi bu mesajıma bir teşekkür edersin artık : )=

Security93

New member
A S M E N' Alıntı:
arkadaşlar derslerin yarıda kesildiği filan yok yoğun bir iş temposunda olduğum için sadece biraz ara vermek zorunda kaldım
konuyu baştan aşağıya yenileyeceğim
eğer herhangi bir sorun problem çıkmazsa
derslerimiz 01.09.2007 tarihinde devam edicektir
Bu mesajınıda Gece Düzenle Diyip
"Dersimiz 01,10,2007 Tarihinde Devam Edecektir."

Demezsin İn$

syt70

New member
Ben dersleri geç buldum, internette ararken, ama mükemmel anlatılmış, geç de olsa teşekkür ederim, devamını dilerim.

ZiFiRİSYAN

New member
ben biriey sormak istiyordum daha önce soruldumu onuda blmiyorum ama ben yeni başladım yazını okumaya, eline sağlık çok iyi fakat ben söylediklerini uygularken örneğin sağa sola yaslamada falan <right> girişini yaptıktan sonra </right> şeklinde sonlandırmamama rağmen bunu unutmama rağmen komut işe yaradı, ama inede o şekilde kapatmamız gerekiyormu, bunun bi anlamı varmı, şimdiden sağol

D!!@bLoo

New member
iyi çok guzel lutfen html devamını getıre bılırmısın inşallah bu html derslerı devam eder portallı sıte hazırlama felan çok faydalı bılgıler ben bunu ögrenmek istiyordum ögreten olmuyordu ellerıne saglık.

AVRILBODY

New member
SLM hocam derslerinizi yakında devam ediyorm pcdenmi bilmiorum ilk dersinizden bazı resimler gozukmuyo bunada bakarsınız sevinirim bende yeni başladım cok saolun emeginize saglık devamı bekliyoruz