Olceginize 5 dk kaldigini bilseniz ne yaparsiniz

olceginize 5 dk kaldigini bilseniz ne yaparsiniz

• bi kosede sigarami icerim

Kullanılan: 24 17.8%
  • abdest alip dua ederim

Kullanılan: 68 50.4%
  • hic cesaret edemedigim seyleri yaparim

Kullanılan: 29 21.5%
  • hic bi sey yapmam uyurum

Kullanılan: 14 10.4%

• Kullanılan toplam oy
    135

KARTALLI-25

New member
Ya Kimse Kizmasinda Neden Abdest Alip Dua Ediyonuz Anlamadim O Zaman Kadar Akiliniz Nerdeydi Bide Nasi Olsa ölecen Bari Yapmak Isteyipte Yayapamadiğin şeyleri Yapsana Nasi Olsa ölecen:D :D

KARTALLI-25

New member
komutan_3579' Alıntı:
pekiii sen 5 dakika için de yapamadıgın neyi yaparsınnnn :boks:
EN BASİTİ SEVİP DE SÖYLEYEMEDİĞİM BİRİSİ VARSA ONU ARAR SÖYLERİM YADA YAKINIMDA UYUZ OLDUĞUM BİRİ VARSA SALDIRIRIM :) VE DAHA NELERRRR NELERRRRRRR

nozz

New member
Çok kıymetli bir 5 dakika olur heralde şu anda yaşadığımız 5 dakkaların kıymetini daha iyi bilebilsek

toykan

Santimantal
elimden geldigince herkesten helallik alırdım

:eek:

ustat sureyi uzatamıyormuyuz 5 dakikada ne olur ki :)

arkadas 5 dakıka kalasıya kadar gunahkarsan son 5 dakıkada imana gelsen bile bos allah boylelerinin imanını kabul etmez cunku onca sene tum gunahları işle son 5 dakikada imana gel ...sen olsan kabul edermisin ?

saka bi yana

ben son 5 dakıkada kafayı yemezsem... elimden geldigince herkesten helallik alırdım

en mantıklısı da bu bence ???

layaway

New member
Geleceğe yatırım

P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
biyeriniz SIKISINCA abdest alip namaz kilip tovbe ediceksiniz sizce bi faydasi olurmu..hic sanmmiyorum namaz kilicaksaniz Allah rizasi icin kilmalisiniz.neyse bana ne : )

ben hic cesaret edemedigim seyleri yapardim :lol:

Ya tabiki insanoğlu yumurta kapıya dayanınca aklı başıa gelir ama geleceğe yatırım diye bişey var :) ben olsam abdest alır dua eder ve beklerdim. Belli mi olur belki kabul olur. :)

Aman Allah Korusun..... Gecinden versin.....

terteren

Altın Üye
ben yine de bile bile inanmazdım sanki hiç ölmücek gibi hareket ederdim sanki hiç ölmücekmiş gibi

ivesa

SuskuN Göz
:) ben heme içebildigim kadar sıgara içerim

X™

New member
KARTALLI-25' Alıntı:
Ya Kimse Kizmasinda Neden Abdest Alip Dua Ediyonuz Anlamadim O Zaman Kadar Akiliniz Nerdeydi Bide Nasi Olsa ölecen Bari Yapmak Isteyipte Yayapamadiğin şeyleri Yapsana Nasi Olsa ölecen:D :D

iyide normal hayattada nasıl olsa olecez düşüncesiyle kısıtlanmış isteklerimizi yapmak istesek pk hoşnut durumlar türemezdi sanıyorum ( yaw ben ne dedim :) )

legolas

New member
son kez yakınlarımı görürüm öper kucaklarım onları

Mephisto

R€B€L
şıklardan hic cesaret edemediğim bişeyi yapardımı sectim ama aslında sevgilimi arar yanıma gel demek onu sevdiğimi söylemek isterdim yani onun yanında ölmek ama buda cok acı verici olur ona

gench

New member
öleceğime 5. dk kala aşkımı arardım.. yaşattığı o değişemeyeceğim özel duyguları, o inanılmas mutluluğu, gerçek aşkı, en büyük sevgiyi, bana yaşattığı herşey için ona teşekkür ederdim.. ona şuan ki werdiğim sözü tekrar dile getirirdim.. "bigün ölürsem bilki hep yanındayım.. sağ tarafında, ellerimle yüzünü bebek gibi seveceğim yine, ellerim ellerinde, hep seninle olacağım.. cennet; insanın hayatının sonunda sonsuza kadar bulunacağı kutsal yer diil, cennet senin yanındır meleğim..
hep seninleyim.. Seni Seviyorum..." Seni Seviyorum derdim son nefesimi verene kadar.. resmini göğsüme koyup, aşk ile ölüverirdim :(

allah seven kullarını hiç ayırmasın.. çok mutlu, sonsuz aşk nasip etsin.. üzüntü yüzü göstermesin... "amin"

CoPCoP

New member
bi abdest alırdım....cenabet gitmiyek bari....

GREAT İDEA

Banned
öleceğimi Bilsem Gökyüzüne Doğru Bakar Sen Alamadan Ben Aliyorum Gibisinden Bişiler Deyip çevreme Artislik Yapardim Gerçi Gideceğimin Yer Belli Böyle Giderse

HTML