Olay olay univoice b10 sesli sohbet sistemi

Disayner

New member
Yaw Tamam Cok Guzel ama :) bi De Dosyayi Cekebilsek Hemen Paylas Kapalaı Ne kadar oldu Yani gidipte Hemen Paylasa Link Vermişsiniz Arakdaslar Elinde Biri Olan Varsa Sunu atamazmi Repide Faln Bende 10 tane Sunucu var Birinde Deneyim bari :)

devletmemuru

New member
MaxiHell' Alıntı:
Ya mıllet ne ugrasıyonuz b.10 sistemlerle artı bilmeyen serveri olmayan arkadaslar neden ugrasıyorrr siteye dosyaları atacak calısacak diye bir sey yok port ve ip var eee bunları nerdewn bulacan serverin varsa kurarsınn ama serversiz hiç bir işe yaramaz...B.10 Öldü bitti + devletmemuru arkadaşa tsk edeceginiz yerine reklam yapıyo diyorsunuz arkadaşımız açtıgı diger konulara bakınn isterseniz baktınızmı çok güzel paylaşımları var Tsk Ederimm

tşk ler maxihell ıraklı zengin oldu bazı arkadaşların sayesinde buralarda husisimi geziyolar
anlamadım reklam yapmak icin ha ıraklı dediğim kişide web4 ün sahibi

dosyayı 15 günlüğüne kendi sitemden veriyorum.sitemde bütün ek dosyalar mevcut

http://www.kralca.net/univoice/hackheleözel/B.10.rar

muftuoglu

New member
Arkadaşlar Merhaba

Devlet Memuruna Sakın İnanmayın.Ben Bir Zamanlar Site Yaptırmak İçin BAşvurmuştum ama Beni dolandırdı.Sakın ola onun sitesinede kendisinede. sülalesinede inanmayın.Hepsi Fasa fiso...Php - Asp - Html kim o kim .kendisini çok yakından tanırım.Tipsiz herihin biridir.

devletmemuru

New member
Devlet Memuruna Sakın İnanmayın.Ben Bir Zamanlar Site Yaptırmak İçin BAşvurmuştum ama Beni dolandırdı.Sakın ola onun sitesinede kendisinede. sülalesinede inanmayın.Hepsi Fasa fiso...Php - Asp - Html kim o kim .kendisini çok yakından tanırım.Tipsiz herihin biridir.

webmasterlik tipe bakmıyo ! okadar iddalıysan icon bölümüne resimlerimizi koyalım hangimiz yakışıklı bakalım..!

HTML