office 2007 yi silemiyorum....

lvarlik

New member
always olayını yaptım ama program bozuldu baştan kurun yazıyor. baştan kurmak için de lisans no istiyor. yardım lütfen... :(

chopluk

New member
ben yapamadım ama 2003 ü yükleyememiştm tekrar denedm bu denemelerden sonra
oldu şuan ama 2007 hala duruo

muratmun

New member
olmadı kardeş.. tamam program install ları sildi ama simdi hiç bir office acılmıor vede hala yüklü duruyor. su anda ne acılıyor ne siliniyor...
arkadaşım silinmez ofis 2007 cünkü günceleştirmiştir makini sen onu format laben öyle yaptım

arkadaşım silinmez ofis 2007 cünkü günceleştirmiştir makina sen onu formatl aben öyle yaptım

mehmet2769

New member
Sayın Arkut,
Hangi programdan bahsediyorsun?Hem free hemde 139 kb küçük bir progam demişsin.Bu programın adı ne?Linkini verebilir misiniz?

Herranova

New member
Öncelikle Merhabalar.Üssteki Cevapları İnceledim.Gözükmesinden Bahsettiğiniz Olay Program Ekle Kaldır'da Mı Gözükmesi ? Bunu Bildirirseniz İyi Olur.Bir Takım Programlar Sayesinde Program Ekle Kaldırdaki Programları Kafanıza Göre Silebilirsiniz Kayıtlarını.Kısacası Bu Programlarla Kayıt Defterlerindeki Değerleri Silebilirsiniz ve Sonrada Nereye Yüklediyseniz Direk Olarak Klasöründen Sİlebilirsiniz...

atay007

New member
Your Uninstaller pro gibi 3. kuşak bir Uninstall programıyla rahat siliniyor.
Benimde başıma gelmişti 2007 officeyi kuraken hata verdi kur kurulmuyor. Sil silinmiyordu.

pall66

New member
arkadaşlar yourunınstal 2008 proğramını kurarak çalıştırın ve içerisinde bulunan reg dosyalarına kadar silebiliyor ve tekrar kurmak istediğin zaman microsoft seni yakalamıyor.bunun anlamı seni yeni kullanıcı olarak görüyor ve belirtmiş olduğum proğram sitemiz içerisinde mevcut arayın göreceksiniz ,kolay gelsin

Guyjre

New member
Ah nerden crackledim kaldi bütün cevirilerim officete calismaz oldu 2003 olsun benim olsunmus ya neyse yourinstaller deniyecem simdi cünkü bendekiler always ama silmiyor hala.

HTML