office 2007 yi silemiyorum....

coordi

New member
arkadaslar bu siteden office 2007 indirdim.
ne söylendiyse yaptım ama sınırlı kullanımdan sonra kendini kilitledi.
şimdi silemiyorum. konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadasların yardımlarını bekliyorum.

azeribaba

New member
office 2003 varsa elinde onu kur ondan sonra office 2007 silmeyi dene olur bendede aynı sorunla karşılaşmıştım

coordi

New member
azeribaba' Alıntı:
office 2003 varsa elinde onu kur ondan sonra office 2007 silmeyi dene olur bendede aynı sorunla karşılaşmıştım
olmuo ya kurarken regedit den key i sildirmişlerdi simdi kaldırırken "kurulum hatası" veriyor :(

cracker

New member
Bir şeyi kullanmadan yada değiştirmeden önce yenisi için 'acaba buna gerçekten ihtiyacım varmı?' sorusunu sormamız gerektiği dersini şu an almış bulunuyorum :)

arkut

New member
Boşuna üzülmeyin....

cracker' Alıntı:
Bir şeyi kullanmadan yada değiştirmeden önce yenisi için 'acaba buna gerçekten ihtiyacım varmı?' sorusunu sormamız gerektiği dersini şu an almış bulunuyorum :)
........... programı ile rahatlıkla silebilirsiniz. Free ve 139 kb lik küçücük bir programdır.Google aratarak bulabilirsiniz..Kolay gelsin..Not:(Program adı bazı hatalara neden olabileceği endişesi ile tarafımdan silinmistir).

coordi

New member
arkut' Alıntı:
Windows İnstaller clean up programı ile rahatlıkla silebilirsiniz. Free ve 139 kb lik küçücük bir programdır.Google aratarak bulabilirsiniz..Kolay gelsin..
olmadı kardeş.. tamam program install ları sildi ama simdi hiç bir office acılmıor vede hala yüklü duruyor. su anda ne acılıyor ne siliniyor...

dynamoo

New member
Aynı sorun bende de var...Regedit ten sildiğimi dosya yüzünden kaldıramıyorum OFfice 2007yi...Office XP kurdum ama Office 2007 duruyor hala ... Bulamadım çözümünü malesef...

arkut

New member
coordi' Alıntı:
olmadı kardeş.. tamam program install ları sildi ama simdi hiç bir office acılmıor vede hala yüklü duruyor. su anda ne acılıyor ne siliniyor...
Benim PC de kendi listelediği tüm yüklü programları her şekilde sorunsuz kaldırabiliyorum.Muhtemelen aktivaston yapılmadığı böyle bir sorun çıkartmış olabilir.Amacım yardımcı olmak idi ama olamadığım için üzgünüm..Yanlış anlamalara meydan vermemek için yukarıdaki mesajda verilen program adını siliyorum..

ozer71m

New member
tek çözümü format atmak crak falan işe yaramıyor sadece ne kadar süresi kaldını göstermiyor crack en iyisi format atıp pcnizi temizleyin tek çare bende çok uğraştım son çare bu kolay gelsin herkese

alikayis55

New member
Olayın rgeditten silmeyle bir alakası yok proof.xml dosyasında "Never" yazdığınız yere "Alwayseski haline getirin programı kaldıra bilirsiniz.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>
- <!-- _SIG=o6qjGNt0P98N1PiQH9LsdM+Qxxa1LCTungnlKXKQoI5nvd6KPOCpdGSjKqZWUT3QX4ujQaKWPsv+xPdzxq7T/m3qICTZI7PQLxERc//iRCuf3cebwwnQpV8g65Edqv0KqNPn/pTBBIx8i38l1WMw23Wpo7oOwICsJy2BF2dx2n8=
-->
- <Package Id="Proof.en-us" Type="MSI" Path="Proof.MSI" Version="1.0" ProductCode="{90120000-001F-0409-0000-0000000FF1CE}" MSIVersion="12.0.4518.1014" Platform="x86">
- <Feature Id="FindAllWordFormsFiles_1033" Cost="500643">
<OptionRef Id="FindAllWordFormsFiles_1033" />
</Feature>
- <Feature Id="Gimme_OnDemandData" Cost="0">
<OptionRef Id="Gimme_OnDemandData" />
</Feature>
- <Feature Id="SpellingAndGrammarFiles_1033" Cost="39828097">
<OptionRef Id="SpellingAndGrammarFiles_1033" />
</Feature>
- <Feature Id="ThesaurusFiles_1033" Cost="2754660">
<OptionRef Id="ThesaurusFiles_1033" />
</Feature>
- <Feature Id="MsoInstalledPackagesScopedIntl_1033" Cost="0">
<OptionRef Id="AlwaysInstalled" />
</Feature>
- <Feature Id="HyphenationFiles_1033" Cost="232281">
<OptionRef Id="HyphenationFiles_1033" />
</Feature>
- <Feature Id="OCR_1033" Cost="9112900">
<OptionRef Id="OCR_1033" />
</Feature>
- <Feature Id="SetupControllerFiles" Cost="1248">
</Feature>
- <Feature Id="SetupXmlFiles" Cost="1248">
</Feature>
</Package>

proof.xml kaydet ve değiştir bu işlemden sonra programı kaldırabirisin

gkhtr

New member
regeditten ofiice ilgili herşeyği sil aynı sorun bendede olmuştu kardeş sonra of.2oo3 kur format atma işlemçine yazık her formatta düşüyor performansı

mousus

New member
arkadaşlar evet söylendiği gidi AlwaysInstalled yazan yeri Neverınstalled yapmıştım tekrar değiştirdim şimdi sorunsuz kaldırdım....

baris_020

New member
ya kalkmıyor birader ya anlamadım bir türlü yardımcı olun değiştiriyorum gene kalmıyor bir çok veri girdim gene alamıyorum o verileri yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hay ben bu 2007 yi bulan adamı diyeceğim ayıp olsa gerek kolay gele yardım lütfen ya

shelby_

New member
güvenli mod işini görecektir kanımca kurulu olduğu dosyayı komple sil reset ccleaner türü bir programla kaldırmadan sonra kalan registry de kalan artıkları silebilirsin.kolay gelsin

genalo

New member
yüklediğin yerden 2007 yi tekrar aç sonra orda office 2007 yi kaldır seçeneğini göreceksin kaldır de kaldırsın sonra 2003 cd ni tak çalıştır hadi kolay gelsin

sorun devam ederse buraya yaz

black_omer

New member
dostum eğer craCk yaptıysan ondadır banada oldu da
eğer bubu yaptıysan Bilgisayarım>C:>program files>common files>microsft shared>office12>office setup controller>proof.en

Klasörün içindeki xml dosyasını not defteri ile aç en altta
<OptionRef Id="neverinstalled"/>

"neverinstalled" yerine "AlwaysInstalled" yaz kaydet sonra silmeyi dene

dostum eğer craCk yaptıysan ondadır banada oldu da
eğer bubu yaptıysan Bilgisayarım>C:>program files>common files>microsft shared>office12>office setup controller>proof.en

Klasörün içindeki xml dosyasını not defteri ile aç en altta
<OptionRef Id="neverinstalled"/>

"neverinstalled" yerine "AlwaysInstalled" yaz kaydet sonra silmeyi dene

HTML