Office 2007 Programsız Full Yapın...!!

mfezgi

New member
arkadaş paylaşım vermişsin ama gözden kaçırdığın birşey var güncelleme yaptığında bir daha ofisi açamassın silmek istesende silemezsin durum bu

cumuta

New member
hocam eline sağlık denedim işe yarıyor.süper bir yöntem.ama yapmakta zorlanacaksınız.dosyayı dışarı kopyalayıp değiştirin ,değiştirilmiş dosyayı orijinal yerine atın üzerine yazın ok dir

liyon77

New member
arkadaşım emehine sağlık bana sadece 25 karakterli şifre lazım olan varsa lütfen bana yardımcı olsun ayrıca bu notepad ayrı bi programmı açmak için xml dosyasını açmak için

liyon77

New member
arkadaşım emeğine sağlık notepad ne bi programmı açmak için bilgi verirmisin bana sadece 25 haneli key lazım ama 2007 office için ama.genede saol emeğine sağlık.

munib

New member
arkadaşım emeğine sağlık notepad ne bi programmı açmak için bilgi verirmisin bana sadece 25 haneli key lazım ama 2007 office için ama.genede saol emeğine sağlık.

notepad windosun not defteri metin belgesi gibi bir dosyası. dosyayı masa üstüne kopyala orada sağ tuş notepad aç içeriği deyiştir yerine yapıştır

gerçekten oldu bende yaptım hemde orşinal oldu yapan arkadaşa sonsuz teş

end-rose

New member
Arkadaşım bu kadar basit dediğin olayda hiç güncelleme yapmayı denedinmi, bu memleketin tek akıllısı senmisin?Microsoft bu kadar basitmi düşünüyo sence, bunları bi düşün daha sonrada bi güncelle bakalım officeni format atmak zorunda kalacakmısın kalmıycakmısın.

xdow

New member
yaw vin7 de bulamadım bi türlü bu klasörü

korunna dosyalarıda aç dedim ama yok ortada

bi ara buldum ama değiştiremedim

munib

New member
Arkadaşım bu kadar basit dediğin olayda hiç güncelleme yapmayı denedinmi, bu memleketin tek akıllısı senmisin?Microsoft bu kadar basitmi düşünüyo sence, bunları bi düşün daha sonrada bi güncelle bakalım officeni format atmak zorunda kalacakmısın kalmıycakmısın.
yemin ederim güncelleme yapıyor her gün yapıyorum en ufak bir sorun yok

adnan1010

New member
mrb arkadasım senın dedıgın yontemı daha onceden bılıyordum fakat bellı bı kullanım sayısı galıba gun de olabılır tam emın degılım ama bellı bır zamandan sonra excel word veya herhangı bır actıgın belgenın menulerı donuk oluyor...yanı kullanılamıyor haberın ola..

Yusuf_KARA

New member
Bu yöntem belli bir süre sonra iptal oluyor. Hiçbir menü kullanılamıyor. Ayrıca yapılan değişiklikler nedeni ile programı uninstal da edemiyorsunuz. Baya ugrastırıyor.

Bilginize

HTML