O savcılarımızı gözlerinden öpüyorum

Lets Go

New member
evet cumhuriyetten laiklikten kimse ödün vermedigi icin savcilarida suclayin bakalim
soru
biz kac kisiyiz
cevap.73 milyon yetmezmi
73 milyonda atatürk resim ve türk bayragini yalandan arkasina alipta ülkeyi kaosa ve cetecilige sokarsaniz sonunuz böyle olur
simdi gelein din fanatigi deyin bas savcilara hadin bakalim
neden görevlerini aslanlar gibi yaptiklari icin icimizdeki bu yalanci kemalistleri ayikliyoruz diyemi korkmayin sonlari geldi artik kacacak delik ariyorlar
adamin beyni arizali ama devleti milleti bitirmek icin yinede düsünebiliyo gördügümüz kadari ile
ak kara belli oldu artık dostum çok doğru yazmışsın eline sağlık

akarme

New member
bende bu emperyalist tetikçisi savcıları naletliyorum.

Merak etme Biz bu ülkeden silinmeyiz de hadi diyelim silindik ve sizlerde bu aymazlıga ve ihanete devam ettiniz.Yarın bir Filistin ,bir Irak oldugumuzda gurur duyarsınız yaptıklarınızla....
Meraklanma Türkiye filistin gibi olmaz siz ve sizin gibiler silinince.
Terör örgüttü pkk kaynagı olan örgütü cökertmeleri ne kadar rahatsız ediyor sizleri böyle

şimdi de savcılar dinci, şeriatçi,kukla oldu.

bu ülkenin polisine güvenmeyen.
bu ülkenin adaletine güvenmeyen.
bu ülkenin yönetimine güvenmeyen
bu ülkenin halkının yarısını bir çırpıda silip atabilen.
TSK yı susmakla itham edenler....

acaba neye , kime güveniyolar?
ergenekonu desteklereyenler kendi cıkarları olmadıkdan sonra kimseye güvenmezler kardeş..

Bu kadar saf olamazsınız...

Sadece gülüyorum yapacak bişe yok...

Biri de diyor ki bu ülkenin savcıları artık hiçbirşeyden korkmuyor...

Bu ülkenin savcıları amerikanın kendilerine soyledigi şeyleri yapıyor sadece...

Siz de hala saf saf izleyin... Bu ülkenin başına güzel bişe gelmiş olsa bu bizi de mutlu eder...

Ama biz gerçekleri görebiliyoruz... Siz de şu at gozluklerini çıkarsanız çok iyi olacak...

Ya da neyse çıkarmayın, size çok yakışıyor...
Şimdi demek istiyorsunki Türk adaleti amerikan uşagı oldu öylemi baravo yakında TSK da amerikalı kukla olur Ergenekoncuları korumadıgı için...
Birde at gözlügü diyorsun dogruya gidecekse Atlar gibi asil bir şekilde (at asil bir hayvandır bunu anlatmama gerek yok her hal:D)hedefe kitleniriz gerekirse gözlük takarız
sende tak yakında bütün pisliklerin temizlendigi Türkiye var Ve güneşden daha parlak olacak inş...

zerkli

New member
lafa değil söyleyene bir bakın kimdir bu mümtaz'er türköne. eşi ne iş yapar. bundan önce hangi laflarıyla gündeme gelmiştir. bi araştırın.

işte mümtaerden bir konuşma

Türkiye Cumhuriyeti`nin kuruluşu ile ilgili bir gerçek bulunduğunu kaydeden Türköne, `Cumhuriyeti kuranlar kimler? Bu kurucu iradesi hala devam ediyor. Cumhuriyeti kuranlar, bir Çerkezler bir de Makedonyalılar. Bunların dışında birileri var mı? İkisi de anavatanlarını kaybetmiş topluluklar bunlar. Biri Kafkaslardan gelmiş, diğeri Balkan Savaşlarında doğup büyüdüğü yerleri kaybetmiş. Atatürk`te bunlardan birisidir. Ve oturuyorlar bir devlet kuruyorlar ve devlet kurarken, bu devlet için bir ulus yaratmaya girişiyorlar. Ondan sonra ilk defa Türkleştirmeye başladıkları Türklerin kendisi. Şunu söylemeye çalışıyorum, Türk-Kürt ayrımı çok doğru değil`` diye konuştu.

http://www.tumgazeteler.com/?a=3851672

artık ne anlarsınız bu konuşmadan bilemem

YARSAV BAŞKANI Ömer Faruk Eminağaoğlu "ERGENEKON DAVASI SAVCININ DEĞİL POLİSİN DAVASI OLMUŞTUR." anlayan anlar..:vur
Yarsap başkanı ikide bir ekranlar çıkıp ağzından köpükler fışkırı bir şekilde hükümet saldıracağına zaman kaybetmeyip Silivriye gitsin Ergenekoncu üstadlarını savunsun

zira bu ergenekoncu çetelerin bu günlerde savunuşmaya çok ihtiyacı olacak

ortaya çıkan silahlar yüzünden sadece Baykal ın avukatlığı yetmeyecek sabnada ihtiyaç duyaralr gibime geliyor

bağırarak zaman kaybetme

hadi bakimm silivriye marş marşş

kursadak

New member
ergenekonda suçluda içerde suçsuzda. tek ortak noktaları hükümet karşıtı olmaları..
artık sağ-sol yok, sünni-alevi yok, komünist-faşist yok artık cemaatci ve anti cemaatci var..
sıra bu ayrımda..intikam alınıyormu dersiniz, savaş açıldımı dersiniz bilemem ama çekiç döner sap döner gün olur devran döner!!!

icemen

New member
bakın ergenekondan bi b.k anlamadım sizin de bi b.k anlamadığınız gibi. bunu bi hakaret olarak algılamayın burda yazan herkes vatanını seviyorsa, hiç düşünmeden canını verebilecekse, farklı görüşlerde olmaması gerek. Sadece şunu soruyorum Öcalan şerefsizinin baş yalakası Prof. Yalçın Küçük de Ergenakondan içerde değil mi? O halde neden avukatlığı yapılıyor ki bu ergenekonun.

alpgg

New member
adam o kadar yıl istihbaratta çalışıyor özel timi kuruyo başkanlıgını yapıyo ve bu kadar olaylar patlak verirken mal gibi o silahların krokisini masasının üstünde tutuyo dimi sizin zekanızla alay ediyo adamlar sizde kahraman diosunuz adamlara peah.

kursadak

New member
bakın ergenekondan bi b.k anlamadım sizin de bi b.k anlamadığınız gibi. bunu bi hakaret olarak algılamayın burda yazan herkes vatanını seviyorsa, hiç düşünmeden canını verebilecekse, farklı görüşlerde olmaması gerek. Sadece şunu soruyorum Öcalan şerefsizinin baş yalakası Prof. Yalçın Küçük de Ergenakondan içerde değil mi? O halde neden avukatlığı yapılıyor ki bu ergenekonun.
kardeş çünkü kel alaka insanlar biradada gösteriliyorda ondan..
içlerinde dediğin gibi karaktersiz adamlarda var.. ama suçsuzlarda var içlerinde

sergahcan

New member
epey güldüm yine. demek ergenekon siyasi değil hukuki bir dava öylemi.:durdurun bu mümtazer türkön denilen zat akp kapatılma davasında da cumhuriyet başsavcısının gözlerinden öpmüştü değilmi? :goz:ilginç bir konu. tabi bu siyasi bir dava değil, yoksa yazar bozması henüz iddianamesinin yarısı bile hazırlanmamış , tutuklananların yarısı ne ile suçlandığını bilmeden içerde yatan bir davada kimse mahkum olmamışken ne halt yemeye birilerinin bir yerlerini öperki. gerçi burda kastedilen savcı ben ergenekonun savcısıyım diyen zat olmaya. değildir canım, ne alakası var.:vur buna karşılık biride çıkıp sanık avukatlarını öperse iyi olacak. tabi baykalıda.bu arada bu haberin neresi siyaset yada politakaki buraya açılmış? yoksa ergenekon siyasi bir davamıydı. neydi?sululuğun daniskası.neyse saygılar...

HTML