numaranızı taşıyacakmısınız

sizde numaranızı taşıyacakmısınız

• Kullanılan toplam oy
    199

Gizli Özne

New member
Valla bence çok saçma bir uygulama bu.
Her şey allak bullak olacak, kimin hangi operatörde olduğu anlaşılmayacak.
Sesli uyarı falan olacak diyorlar; ama bence çok gereksiz bir şey.
Hayatta değiştirmem hattımı.

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Üyelerle Röpörtajlar?

zoommbi

New member
Artık türkcell aklını başına alır biraz...

Değiştirme fikrim var ama hangisine geçeyim tam emin diilim...

AVEA gibi duruyor...

Tabi türkcell atak yapmazsa...

visi0n

ѕтαη∂.ву &
Yeri burası degil arkadasım Konu KapanmaLı bnce burası Sadece İnfa'ya aiT ve onun haberi olmadan hic bir konu acıLmaz.. !

crazytim

New member
aveadayım ve deiştirmeyi hiç mi hiç düşünmüorum...her ay 5000 smsim ve avea içi 180 dk konuşma hakkkım var...ayrıca farklı operatörü aramanın dksı 2 knt....turkcellden trcle bile dksı 4 kontor......ben iim böleee:D:D OHH BEE !!

ereeeen

New member
Yeri burası degil arkadasım Konu KapanmaLı bnce burası Sadece İnfa'ya aiT ve onun haberi olmadan hic bir konu acıLmaz.. !
ne konusundan bahsediyosun sen ya ne kapanması

AarkadaŞ Nİye TaŞidiz Bu Konuyu Anlayamadim Benİm BİldİĞİm Bu Anket Ve Ve Ankete AÇtim Sİzde Buraya TaŞimiŞiniz TaŞiyan ArkadaŞlardan Rİca Nİye TaŞidiklarini Ve Nereye TaŞidiklarini Yazarlarsa Bence Daha DoĞru Olur Bİzde Merak Etmeyİz

AarkadaŞ Nİye TaŞidiz Bu Konuyu Anlayamadim Benİm BİldİĞİm Bu Anket Ve Ve Ankete AÇtim Sİzde Buraya TaŞimiŞiniz TaŞiyan ArkadaŞlardan Rİca Nİye TaŞidiklarini Ve Nereye TaŞidiklarini Yazarlarsa Bence Daha DoĞru Olur Bİzde Merak Etmeyİz

oLdness_07

The Darkness
iLk başta turkceLL bir çıkardı bu tarifeyi bizim vodofone ve avea turkcell'den eksik kaLırmı?
Hemen onLarda aynı tarifeyi hayata geçirdi.
Sonuç mu, ŞakrabanLık.
Amaisteyen istediğini yapmakta özğür tabi ona ses çıkaramayız =)

HTML