notebook tavsiye

W

WoLF

Guest
asusun ana kartının bazı entegrelerini toshiba üretir bunuda belirmek isterim.. asus anakartındaki bazı entegreler toshiba üretimidir.. Asus anakartlar içinde 1 numara...
zaten hem asus hem de toshi çekik gözlü değil mi hocam.bunlar kendi aralarında paslaşıyolardır işte =)

yani pc alıcakları doğru yönlendirelim sonra pişman olmasınlar paraları boşa gitmesin.benim gibi servis manyağı olmasınlar...

BELA59

New member
zaten hem asus hem de toshi çekik gözlü değil mi hocam.bunlar kendi aralarında paslaşıyolardır işte =)

yani pc alıcakları doğru yönlendirelim sonra pişman olmasınlar paraları boşa gitmesin.benim gibi servis manyağı olmasınlar...
bak orası öyle :D :D.. insanlar özellikliği iyi olup parasıda ucuz olan laptoplara yöneliyorlar.. yada bizim gibi iyi marka die kandırdıkları için bu kadar servise gidiorlar :D :D...
bana kalırsa hem ucuz olup hemde iyi özellikte laptop almak isteyenlere kısmen samsungu öneririm gelecek senelerde o kadar aşağıda olmayacak fiyatları bildiğim kadarıyla. en azından kötünün iyisidir bence ve o da çekik gözlülerin memleketinden :D

HTML