Norton Ghost 10 Kullanımı (Full Sürüm Boot CD) sistem(yereldisk)yedekleyici

ubutun

New member
arkadaşım emeğine sağlık çok güzel bi anlatım.. gerçekten çok işime yaradı. hatta dediklerini yaptıktan sonra bilgisayarı bilerek çökerttim :gulumseCocuk: şimdi yeniden yükleniyor.. cd ile bilgisayarı başlatırken norton ghost biraz geç açıldığı için kilitlendi zannedip bi kaç kez yeniden başlatmış olsamda (ki bu benim sabırsızlığımdan) herşey başarılı.. tekrar çok teşekkürler..

edre

Banned
hocam ben geçenlerde teşekkür etmiştim bir daha içimden geldi yine teşekkür ediyorum:gulumseCocuk:
yemin ederim manyak bir program ben norton ghost 12.0 indirdim
aldım C yi yedekledim sonra sistemi çökerttim ve sonra geri yüklemeyle herşey eskisi gibi oldu :gulumseCocuk::gulumseCocuk::gulumseCocuk::gulumseCocuk:

ahmd21

New member
S.a

Eline vede vermiş olduğun güzel yorum için tşk kardeş güzel bi paylaşım yapmışsın saolasın kardeş...

yawan

New member
14. sürümün de kullanımını anlatırmısınız ?
kullanım konusunda versiyonlar arasında çok büyük farklar yok. genellikle yeni çıkan windows sürümleri desteklenmediğinden ve şıkıştırma oranlarını geliştirmek amacıyla yeni sürümleri çıkar böyle programların. onun dışında çok büyük farklar olmaz sürümler arasında. hepsi aynı işi yapar. 14 sürümü görmedim ama burdaki ssleri ile o sürümüde rahatlıkla kullanbileceğini tahmin ediyorum. ben bu arada 99da çıkan ve diskete sığan ghostun en eski versiyonlarından birisini kullanıyorum. 1.3 mb büyüklüğünde. çokda memnunum. şimdiye kadar 100 defadan fazla image atmışımdır kendi kullandığım pclere, 10 yıldır kullanıyorum.

selihattin

New member
patch dosyası eset de virus olarak gözükuyor ve eset siliyor. eseti devre dışı bırakıp yama yapmamızın sakıncası olur mu

AKALIPSO

New member
arkadaşlar linkleri indirmek için illa rapid imi kullanmalıyız para verip üye olmak gerekiyor artık ücretsiz indirme yaptırmıyor .başka indirme sğlayıcılarıyla eklemeniz mümkün değilmi lütfen rica ederim...