***Nokia N73 GÜVENLİK KODUNU KIRMA(%100 Çalışıyor)***

kelebce

New member
kardeş n 73 te dedim olmadı kod hatası veriyor

arkadaşlar denemediğim şey kalmadı şifreyi bulamıyorum
yinede verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum eğer elinize başka bi çözüm yolu geçerse [email protected] msn adresim bu buraya yazarsınız

mami.24

New member
valla ne diyim iyiki varsın bazıları yok bu siteye imeilinizi yazın olacak filan ağızlarında geveleyip duruyolar ama nafile

compeder

New member
kardeş n 73 te dedim olmadı kod hatası veriyor

arkadaşlar denemediğim şey kalmadı şifreyi bulamıyorum
yinede verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum eğer elinize başka bi çözüm yolu geçerse [email protected] msn adresim bu buraya yazarsınız

Arkadaşım, birinci mesajda yazdığım şeyleri harfiyen uyguladıktan sonra telefonunu kapatıp, aç. Daha sonra kilit kodun otomatik olarak 12345 olacaktır.

Bazı arkadaşların sorduğu sorulara gelince;
1-Bluetooth ile bağlantıda program işe yaramıyor,
2-Ben kendi telefonum N73'te denediğim için başlığa sadece N73 yazdım ancak BÜTÜN NOKİA telefonlarda çalışıyor,
3-Link 29 Temmuz 2009 tarihi itibariyle güncel, program sorunsuz indiriliyor.

NOT: Birçok kişi telefonların kilit kodu yüzünden muzdarip bu nedenle moderatör arkadaşlardan konunun sabitlenmesini rica ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

ferhat02

New member
selamunaleykum anasını satayım önüne gelen boş keseden atıyor yahu bu nemesis programını kuruyorum pc ye ondan sonra büyütüce bastıktan sonra program bir türlü yanıt vermiyor 30 program indirdim 30 da aynı problem

ben ne yapacam anlamadım bir türlü .telefonun güven lik kodunu bilmiyorum ekstra birde n73 güncelleyince dil oldumu ingilizce üstüne üstün birde program buamıyormuyom

yoksa bende mi hata anlamadım nemesisi bir türlü calıştıramadım

compeder

New member
selamunaleykum anasını satayım önüne gelen boş keseden atıyor yahu bu nemesis programını kuruyorum pc ye ondan sonra büyütüce bastıktan sonra program bir türlü yanıt vermiyor 30 program indirdim 30 da aynı problem

ben ne yapacam anlamadım bir türlü .telefonun güven lik kodunu bilmiyorum ekstra birde n73 güncelleyince dil oldumu ingilizce üstüne üstün birde program buamıyormuyom

yoksa bende mi hata anlamadım nemesisi bir türlü calıştıramadım

Bilgisayar ile telefonun arasındaki bağlantıda büyük ihtimal sorun var. Öncelikle PC Suite programını tekrar kurup, bilgisayarın telefonunu görüp, görmediğini öğren. Daha sonra PC Suite programını bilgisayardan kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlat ve Nemesis programını kur. PC Suite programı ile Nemesis programı birbirleri arasında uyumsuzluk sağlıyor. Nemesis programını kurduktan sonra, birinci mesajımda belirttiğim adımları takip et, işin bittikten (güvenlik kodun sıfırlandıktan) sonra PC Suite programını kurabilirsin...

dossts

New member
bu nemesis programı ile şifreyi sıfırladığımızda telefonda yüklü olan programlar - mesajlar - bilgiler silinirmi ? silinirse hafıza kartını ve sim kartı çıkarıpmı uygulamamız lazım ?