No-ip//turkojan//prorat

gende

New member
merhabalar
bi çok kişide olan sorunları belirtmek isterim
bi çok kişi deişken ip li adsl kullanmakta

1-öncelikle prorat da server oluşturduğumda mail girmemizgereken yere hangi maili girsem gönderdiğim kişinin ip si gelmiyor........prorat kullananlar hangi maili kullanıyor?

2-turkojan da server oluştururken kendi ip mi girdiğimde bağlanamıyorum.deişken ip modem reset de gidiyor.no-ip den sabitlemeyi denedim olmadı updates cart curt içerikli bi hata verdi.

no-ip hakkında yardım edebilcek herhangi biri var mı ?
no-ip içerikli server hazırlamayı bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

şimdiden teşekkür ediyorum
saygılarımla.

A R E S

New member
1. kullandığın pop3 destekli olmak zorunda hotmail yazanlarda var
ama hotmail bazen çalışıyor bazen çalışmıyor tavsiyem gmail yada tnn.net hesabı kullanman çok hızlı verim alabilirsin

2. turkojan , prorat yada başka trojan REVERSE connect ( ters bağlantı ) kuran her türlü trojan da mantık aynıdır ancak ıp adresi bölümüne kendi ip ni, yazarken
WAN ip adresini yazmak zorundasın yani 85.105.2.45 gibi ( 192.168.1.0) olan local ip adresini yazmıyacaksın
bu şekilde kendi sisteminede bağlanabilirsin ancak NET e bağlı değilsen
olmaz yani oraya 127.0.0.1 yazman bir şeyi değiştirmez yeni nesil trojan lar net bağlantısını zorunlu tutmaktadır local sistemlere net bağlantısı yoksa bağlanamaz

ip adresin ( dynamic ) değişkense eğer www.no-ip.com bir account alıp örnek ares.no-ip.info gibi bu hesabı kullandığın trojan programın da ip adress: kısmına yazıcaksın DIKKAT: 85.105.41.4 o anki ip adresini değil www.no-ip.com adresinden aldığın ares.no-info adresini en son
DUC programını download edip kurman gerekiyor programın login ekranında sistemde kayıtlı olduğun mail adresini ve şifresini gireceksin eğer herşey normalse karşına gülen bir surat çıkacaktır bundan sonra ip adresinin reset te değişmesi sorun olmayacaktır

NO IP NEDIR

no ip ip adresini sabitlemek için kurulmuş olan bir host servisidir
amaç sisteminizde değişen ip adresini sabit olarak tutmaktır
trojanlar da ise sabit ip şart tır çünki siz kurbana değil kurban size bağlanacaktır
bunun içinde programın sizin ip adresini bilmesi gerekir
örnek internete bağlandın ve ip adresin 85.54.54.1 reset attığın zaman bu değişecektir işte burda www.no-ip.com adresinde bir hesap alırsan
ip adresin bundan sonra sabitlenecektir

( uyarı : gerçek TURK TELEKOM adresinden almış olduğunuz ip adresiniz sabitlenmez sanal olarak sabitlenir+ eğer turk telekom size sabit bir ip tahsis etmişse no-ip işlemine gerek yoktur )

gende

New member
-----.no-ip.info: DNS is current, no update needed.
sanırım böyle bi sorun veriyor bilginiz var mı ?

yardımların için çok teşekkür ederim
saygılarımla.

gende

New member
sorun çözülmüştür bi yanlış anlama olmuş
no update olayı işin tmm landığına ait bişeymiş.
yardımın için çook teşekkür ederim
saygılarımla!

eVoLoN

New member
evet zaten güncellemeye geerk olmadıgı belirten bi uyarı gelmiş sana
yani mevcut sürüm işini görecek

kinowa

New member
norton antivürüs programıyla başım dertte biraz, nasıl port açabilecem ben bunda anlamadım bir türlü. türkojan için 15963,5742,5743,5744,5745 bu portları açmam lazım.

zegydry

New member
ya arkadaşlar bende türkojan yükledim ama bir türlü kullanamadım bi yardım ederseniz sevinirim

tirex7shar

New member
zegydry' Alıntı:
ya arkadaşlar bende türkojan yükledim ama bir türlü kullanamadım bi yardım ederseniz sevinirim

al kardeş sana asıl link herşey anlatılmış... turkojen.com da ama yazdıktan sonra bir kontrol edeyim dedim ama öldürülmüş

mavi34

New member

Bu adımları uygalidiktan sonra sabit ip hangisi oluyo anlamadım hala.85.100.243.5 die bir ip su anki ip adresim ama bu disiyor surekli.PROrat ta server olustururken bu ip mi yaziyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.