NFS The Run Siyah Ekran

αqqα уєкяυ

New member
The Run Oyununun Black Box Sürümünü İndirdim. Oyuna Girmek İstedigimde Siyah Bi Ekran Ve Sag Üst Kösede Dönmekte Olan Bir NFS Logosu Var. Oyuna Giris Yapmıyor. Black Box da Böyle Bi Sorun Olmazdı ki muhtemelen sorun bende. Ancak neden oldugu hakkında bi fikrim yok. sorun neden olabilir ?

αqqα уєкяυ

New member
ip engelli oldugu icin iş yerinde fs den indirme yapamıyorum :) nedir bu ?

αqqα уєкяυ

New member
Teşekkür ederim tekrar upload etmene gerek yoktu. eve gidince indiricektim. cok sagol. aksam deniycem.

αqqα уєкяυ

New member
İşe Yaradı . Cok Sagol tiesto

ozzy180

New member
Ben bu yöntemi denedim ama olmadı.Verdiğin linkin içeriğinde sadece en.sb dosyası vardı onu Loc un içine attım ama hala sorun devam ediyor.

ozzy180

New member
Yaptım malesef yine olmadı.Yine de teşekkürler.Başka bir fikri olan var mı çözen arkadaşlar başka bir işlem yaptınız mı?

atakan a

New member
tiesto olmuyor niye siyah ekran çıkıyor en.sb yaptım bide attığın crack i nereye kopyalayım onları yaptım yine olmuyor bir şey çıkıyor HDD fln bşy diyor :(

αqqα уєкяυ

New member
Aynısını Bende Denedim Oldu.

En Basta Yanlıs Bişeyler Yapmıssınızdır. eng.sub dosyasını "Loc" Klasörünün İçine Atacaksınız. Önce Orda Oldugundan Emin Olun.

ozzy180

New member
Sorunu çözdüm.Ekran kartının güncellenmesi gerekiyormuş.Ati nin sitesinden güncel driver ı bulup indirin.Ben bir program indirdim yine o siteden kendi otomatik olarak yeni driverı bulup yüklüyor o programla.Umarım sizdede olur.