Newcamd Server

pothead

New member
Buraya yazmadan önce bekledim server aldığım kişi cevap verir diye ama ne e-maillerime nede msn'den cavap vermedi arkadaşlar "mudanyall" nickli arkadaştan server aldım bilmiyorum forumda başka alan var mı almanızı tavsiye etmem bir kere server çok sorunlu ikede bir bağlantı kopuyor bedava serverlar gibi nedenini sordum ama cevap vermiyor başka serverlarımda var cillop gibi çalışıyor alırken birde böyle sorunlar olmaz demişti günahını almak istemedim ama cevapta vermeyince uyarmak istedim almayı düşününleri dikkatli olun 5 dakkada bir bağlantısı kopan bir server.(Her türlü makinada da denedim sorun bende değil)

Tefnut

New member
Bu tür hizmet almak isteyen arkadaslar Kar Bilişim Hizmetlerini düşüne bilirler fiyat olarak hem uygunlar hem kesinti yasanmıyor her konuda tam destek oluyorlar

Bilginize.

harem

New member
bir zamanlar cok uyarı almıstı o arkadas mail adresi verme diye cok aceleci tavırlarıda vardı ama o sekildede yargılamak dogru degil gibi geliyor bana belkide sorunları vardır gercekten inşallah anlasırsınız bişiler yapmaya calısılıyor surada ama iş biririnizi aldatmaya yonelmesin temennim budur.

pothead

New member
harem' Alıntı:
bir zamanlar cok uyarı almıstı o arkadas mail adresi verme diye cok aceleci tavırlarıda vardı ama o sekildede yargılamak dogru degil gibi geliyor bana belkide sorunları vardır gercekten inşallah anlasırsınız bişiler yapmaya calısılıyor surada ama iş biririnizi aldatmaya yonelmesin temennim budur.
valla arkadaşım bende hemen yargılamak istemedim başta ama ne e-maillere cevap veriyor nede mesajlara anlatsın derdini anlayış göstereyim yani resmen eziyet server berbat durumda
bekledikten sonra buraya konu açıp uyarmak istedim "mudanyalı" denen adamdan alırken dikkatli olsun herkes

mudanyall

New member
pothead' Alıntı:
valla arkadaşım bende hemen yargılamak istemedim başta ama ne e-maillere cevap veriyor nede mesajlara anlatsın derdini anlayış göstereyim yani resmen eziyet server berbat durumda
bekledikten sonra buraya konu açıp uyarmak istedim "mudanyalı" denen adamdan alırken dikkatli olsun herkes

dostum bu 1 24 saat msnde oLamam bu 2 verdiğim kullanıcı bilgilerini başkalarıyla paylaşanlar oluyor ben user açıyorum eleman gidiyor aarkadasına aa bende lig tv var bak arkadası banada ver diyor veriyor 2 cisi uyducuya receverini ayarlattırıyor .. server bilgilerini giremediği için uyducu giriyor ve bundan bilgileri aliyor ordan oraya geziniyor .. ve takılıyor .. donuyor berbart durumdaysa verme şifreni millete kardeşim ... vermedim deme .. aldığın gunden buyana kapanmısmı server ın ? şimdi kapatsam hiç açmasam ne yapıcaksın .. bir tek sana satmadım burda 60 70 kişi var bu site uzerinden kullanan anladın

bak kiralayan var biri forma mesaj yazmıs git ondan al bak adam ilk aç.mış konuyu şimdi bidaha açıyor .. adam server kapatmıs açmış kapatmış para verdinmi ne malum tekrar kapnmıcagı dimi .. ya ben kapattımmı bi gün olsun 2 senedir bu işi yaptım ama neoldu sağa sola şifrelerinizi veriyonuz .. toplu mail atiyorum server yenilencek diye kullanıcı bilgilerinizi yazın adam toplu mesaja cevap veriyor şifreleri veriyor millete suç benimmi ... ???

bak cimbom77 konu açmış dt server diye dolandırıp gitmiş hani adam nerde ? ....

bilip bilmeden burda kimseyi kötüleme 24 saat bilgisayar basında deyiliz bizimde evde ekmek bekleyen eşimiz cocugumuz var .. iş güç sahibiyiz ona göre yorum yap akıllı ol

pothead

New member
mudanyall' Alıntı:
dostum bu 1 24 saat msnde oLamam bu 2 verdiğim kullanıcı bilgilerini başkalarıyla paylaşanlar oluyor ben user açıyorum eleman gidiyor aarkadasına aa bende lig tv var bak arkadası banada ver diyor veriyor 2 cisi uyducuya receverini ayarlattırıyor .. server bilgilerini giremediği için uyducu giriyor ve bundan bilgileri aliyor ordan oraya geziniyor .. ve takılıyor .. donuyor berbart durumdaysa verme şifreni millete kardeşim ... vermedim deme .. aldığın gunden buyana kapanmısmı server ın ? şimdi kapatsam hiç açmasam ne yapıcaksın .. bir tek sana satmadım burda 60 70 kişi var bu site uzerinden kullanan anladın

bak kiralayan var biri forma mesaj yazmıs git ondan al bak adam ilk aç.mış konuyu şimdi bidaha açıyor .. adam server kapatmıs açmış kapatmış para verdinmi ne malum tekrar kapnmıcagı dimi .. ya ben kapattımmı bi gün olsun 2 senedir bu işi yaptım ama neoldu sağa sola şifrelerinizi veriyonuz .. toplu mail atiyorum server yenilencek diye kullanıcı bilgilerinizi yazın adam toplu mesaja cevap veriyor şifreleri veriyor millete suç benimmi ... ???

bak cimbom77 konu açmış dt server diye dolandırıp gitmiş hani adam nerde ? ....

bilip bilmeden burda kimseyi kötüleme 24 saat bilgisayar basında deyiliz bizimde evde ekmek bekleyen eşimiz cocugumuz var .. iş güç sahibiyiz ona göre yorum yap akıllı ol

arkadaşım şimdi öyle akıllı ol filan diye konuşma eğer baktıysan uzun zaman bekledikten sonra buraya konu açtım ben kaç kere mesaj attım sana e-mailde attım 2-3 hafta bekledim cevap verirsin diye ama gelmeyince sen ne düşünürsün sen bana bi kere cevap versen şöyle sorun var ya da şundan olabilir o bile yeterdi benim için. Şifre paylaşma işine gelince benim serverda yaşadığım sorunlar ilk aldığım günden beri var şifremide kimseye vermeyecek kadar biliyorum bu işi başka serverlara da üyeyim aynı anda girince ne sorunlar olduğunu da biliyorum neyse sen burdaki gibi bi cevap vermiş olsan ilgilensen açmazdım böyle bir konu

harem

New member
pothead' Alıntı:
arkadaşım şimdi öyle akıllı ol filan diye konuşma eğer baktıysan uzun zaman bekledikten sonra buraya konu açtım ben kaç kere mesaj attım sana e-mailde attım 2-3 hafta bekledim cevap verirsin diye ama gelmeyince sen ne düşünürsün sen bana bi kere cevap versen şöyle sorun var ya da şundan olabilir o bile yeterdi benim için. Şifre paylaşma işine gelince benim serverda yaşadığım sorunlar ilk aldığım günden beri var şifremide kimseye vermeyecek kadar biliyorum bu işi başka serverlara da üyeyim aynı anda girince ne sorunlar olduğunu da biliyorum neyse sen burdaki gibi bi cevap vermiş olsan ilgilensen açmazdım böyle bir konu

şimdi ikinizde birbirinizi incitmeyin eger serverde baglantı varsa ve takılma oluyor ise bunun iki nedeni vardır ikinizdede kabahat olabilir ;

1. mudanyalının internet hızı dusuk olabilir.bu işlerde net hızının en az ( 2048 ) olması gerektigini biliyordur zannedersem mudanyalı kardes. bu sadece yardımdır yanlıs anlasılmasın.

2. ise verilen şifrenin bi baskası ile paylasılmasıdır bunun dısında kesinlikle ve kesinlikle takılma olmaması lazım.

mudanyalı kardes eger net hızın 2048 in altında ise bu işi zaten yapamazsın hem kendin rezil olursun hemde milleti rezil edersin sana tavsiyem;

4096 sınırsız ve sabit İP. bunları bir arada bulundurabilirsen ne mutlu sana eger yok ise insanlarıda bilgilendir cok sorun yasarsınız.

burada Gbox test vermiştim şimdide CCcam test veriyorum sabit İP 4096 sınırsız kullanıyorum yorumlardanda bak pek fazla sorun olmadıgını gorecek ve duyacaksın. buda senin ve sizin sorununuzu cozecegini dsundugum bilgiler.

ha belki sizde bunu dusundunuz maksadım ukalalık deil yardım bilginize

saygılar

pothead

New member
neyse arkadaşım serverla iligli çalışma yapılacak daha iyi izlemeniz için diye mail atmıştın yeni bilgiler gönderilecek diye ne aşamada şimdi bu durum yeni biligler ne zaman gönderilecek ?

HTML