Netcad 5.1 crack vista ve win 7 için

fatih7855

New member
arkadaşlar 5.1 i yukledım 1 ay sıkıntısız kullandım ama sımdı donmalar baladı ve kullanılmıyor acılıyor ama yanıt vermıyor tekrar kjaldırıp yukledım ama yıne olmadı. ve baska bır arkadasımda yıen aynı program vardı ondada aynı durum baslamıs ne yapabılırz varmı farklı bı yontemı.

A_f_B

New member
arkadaşlar 5.1 i yukledım 1 ay sıkıntısız kullandım ama sımdı donmalar baladı ve kullanılmıyor acılıyor ama yanıt vermıyor tekrar kjaldırıp yukledım ama yıne olmadı. ve baska bır arkadasımda yıen aynı program vardı ondada aynı durum baslamıs ne yapabılırz varmı farklı bı yontemı.
Aklıma ilk gelen yeni pc yada işletim sisteminizin yavaş yavaş sınırlarının zorlanması geldi, yani yeni bir pc yani dolayısıyla işletim sistemine her proğram ayrı bir yük ama sizin sorununuz nedir onu anlamış değilim fakat şunu belirteyim bir çok arkadaşım kurdu bu proyu bir sıkıntı yok bide aklıma gelmişken proğramın başka versiyon yada ek modül yükleme çalışmaları dolayısıyla olabilir,

Yada şöyle olabilir Firma bizlerin yerini tesbit için ek bir yazılım ile bilgilerimizi çalıyor olabilir(internet ile) yada pro kendi güncelleştirmesi için bir yere bağlanmaya çılışıyor, İnterneti kes proyu aç sonra tekrar aç interneti devam...............

Bu arada işletim sistemi bilgilerini ve düzenli güncelleme yapıp yapmadığın ve internet ile yada wirless açık iken mi bu donma oluyor yazar mısın? geçici çözüm wirlessi kapatıp proyu açmak şimdilik işe yarıyor,

fatih7855

New member
evet dediginiz gıbıymıs wırelesı kaptınca normal calısıyor acınca yıne aynı oluyor sureklı wıreles kapalımı calısacaz yokmudur cozumu. sımdıden saolasın a.f.b

A_f_B

New member
evet dediginiz gıbıymıs wırelesı kaptınca normal calısıyor acınca yıne aynı oluyor sureklı wıreles kapalımı calısacaz yokmudur cozumu. sımdıden saolasın a.f.b
Sayın Fatih bir önceki size yöneltmiş olduğum soruları cevaplarsanız daha detaylı okuyup bir cevap verme nezaketinde bulunursanız daha çok yardımcı olurum belki ?

fatih7855

New member
işlemci :amd turion(tm)x2 Dual-core mobile rm-75 2.20 ghz
ram: 4gb 64 bit işletim sistemi 512 ekran kartı
duzenlı olarak guncellestırmelerınıde yapıyor oncekı msjda dedıgım gıbı donma wıreles acıkken oluyor kapayıp programı calıstırınca bı sıkıntı yok wıreles acıkken donuyor.

A_f_B

New member
İnternetin sürekli kapalı kalmasına gerek yok, proğram bir şekilne niçin olduğunu bilmiyorum ama interneti kullanmak istiyor sanırım lisans kontrolü için, bu yüzden sadece proğramı açarken neti kapatıyoz açılınca tekrar açabilirsiniz ama her açılışta pronun internetin kapatılması gerekiyor,
,,,

onurcm

New member
merhaba paylaşım için teşekkür ederim kurulum problemi yaşıyorum windows 7 professional intel core tm i7 860 2.80 ghz 64 bit işletim sistemi bugun 5 saat ugraşmama rahmen netcadi çalıştıramadım eğer bana yardımcı olabilirseniz sevinirim videoda gösterilen herşeyi yapmama rahmen olmadı herşeyi yaptıktan sonra netcad uygulmasına yönetici olarak çalıştır dedikten sonra kucuk bir netcad ekranı cıkıyor ardından buyuyup kapanıyor yşimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

A_f_B

New member
merhaba paylaşım için teşekkür ederim kurulum problemi yaşıyorum windows 7 professional intel core tm i7 860 2.80 ghz 64 bit işletim sistemi bugun 5 saat ugraşmama rahmen netcadi çalıştıramadım eğer bana yardımcı olabilirseniz sevinirim videoda gösterilen herşeyi yapmama rahmen olmadı herşeyi yaptıktan sonra netcad uygulmasına yönetici olarak çalıştır dedikten sonra kucuk bir netcad ekranı cıkıyor ardından buyuyup kapanıyor yşimdiden yardımlarınız için teşekkürler..
64 bit için crack işlemleri biraz sıkıntılıda da olsa çalıştığından eminim ofisteki pc 64 ve çalışıyor, sizin sorununuz crack sorunu anahtarı ya görmüyor yada reg bilgisi eksik. resetat.com dan destek alınız,

frenet_55

New member
çalışıyor sorun yok yanlız netmap ve rasvek modülleride olsa ii olurdu.
ayrıca internet bağlıyken kurduğunuzda bazen hatalar verebiliyor internet bağlantınızı kesip öle kurun

onurcm

New member
merhaba yoruk79 banada yardımcı olabilirsen sevinirim ben kuramadım videoda gösterilen herşeyi yaptım alladdin ftpden dosyayıda ındırdım ama yınede nafile kuramadım mail adresımı vereyım mail atarsan sevınırım gerekırse teldı veırrım anlatırsın tşk simdiden [email protected] yardımcı olursan sevınırım

onurcm

New member
yardımcı olursan sebınırım a_f_b resetattan 5.0 cd versıyorunu ındırdım urdum sorunsuz calıstı yanlız netpro olmadıgı ıcın sıkıntı bana netpro vew netsurf lazım bana mail telefonla yardımcı olursan sevınırım saygılar

onurcm

New member
beyer herkez 64 bit win 7 de çalışıyor diyor netpro netsurf nasıl açlışıyor bişzede anlatsanızda bizde yapabılsek saygılar

A_f_B

New member
beyer herkez 64 bit win 7 de çalışıyor diyor netpro netsurf nasıl açlışıyor bişzede anlatsanızda bizde yapabılsek saygılar
İlk sayfada anlatılanları yap olmuyorsa pcye format at öyle dene kayıt defterin zarar görmüş olabilir ve regleri kayıt etmiyor olabilir...

yoruk79

New member
arkadaşlar AFB nin verdiği çalışıyor çalıştırana kadar 10 sefer format attım ama çalıştırdım AFB nin verdiğidosyalarda yalnızca HASP_HL_driver_setup isimli dosyayı alaaddin ftp den indirip kurunca çalıştı birşeyi atldım galiba oda masaüstünde köşede devamlı sınama modu yazıyor benim için önemli değil öyle kaldı bence yazsın benim işim görülüyorsa sorun değil

yoruk79

New member
onurcm isimli arkadaş 5.0 çalışıyorsa ona uygun olan reg dosyalarını girmişsin regi temizle yada format at ve reg dosyası olarak EDStruct"=hex:21 yazıları olanı dosyayı kullan (diğer reg 5.0 ve netprosuz kullanım için) ftp den indirdiğin sürücüleri kullanırsan sorun kalmaz

demir_65

New member
arkadaşlar ben yükledim netcad 5.0 çalışıyo vista kullanıyom ve vistada çalışıyo teşekürlerr ......

A_f_B

New member
arkadaşlar AFB nin verdiği çalışıyor çalıştırana kadar 10 sefer format attım ama çalıştırdım AFB nin verdiğidosyalarda yalnızca HASP_HL_driver_setup isimli dosyayı alaaddin ftp den indirip kurunca çalıştı birşeyi atldım galiba oda masaüstünde köşede devamlı sınama modu yazıyor benim için önemli değil öyle kaldı bence yazsın benim işim görülüyorsa sorun değil
Sınama modu yazısını kaldırmak için resetat tan waterremove diye bir pro var oradan indir kur yazı uçar gider kelbekler gibi :D :durdurun

yboktay

New member
Herkese merhabalar,
Afb nin ve yoruk79 un linkleriyle netcad 5.1 i win7 64 bite kurmaya çalıştım fakat her ne oluyorsa onurcm nin bahsettiği gibi programı bir türlü çalıştıramadım. Her iki HASP modülünde de sorunu aşamadım. Sizlerden ricam yoruk79 un belirttiği reg dosyalarının temzilenmesini biraz detaylı anlatırsanız çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler,