Nerede Kaldı Cumhurbaşkanı'nın Tarafsızlığı

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
7 sene de ankara dışına çıkmayan cumhurbaşkanları bırak ankarayı başbakanlık ofisine dahi gitmeyen bu dvletin 7 yılını heba edenleri biliyoruz sen neden bahsediyorsun

ziplikon

New member
''.....Atatürk ilke ve inkılaplarına ve laik Cumhuriyet ilkesine bağlı kalacağıma, ....Büyük Türk Milleti ve tarih huzurunda, namusum ve şerefim üzerine andiçerim."

bu yemin geçersiz çünkü müslüman birinin tallahi vallahi demesi lazım .bence müslüman birinde namus önemli değildir önemli olan imandır peygamberin sünetleridir hadislerdir.
.namussuz biri bu yemini ederse bu yeminin anlamı kalmaz bu yemini edenin namuslu biri olması lazım şerefli olması lazım.
işin tersi yemin içinde vallahi tallahi gibi kelimeler olsa oda benim için bir şey ifade etmiyor .ben inanmıyorum ve her türlü vallahi billahi tallahi derim.

kemalist olmak nedir

konuyu okursan belki anlıyabilirsin.

abarabuba

New member
''.....Atatürk ilke ve inkılaplarına ve laik Cumhuriyet ilkesine bağlı kalacağıma, ....Büyük Türk Milleti ve tarih huzurunda, namusum ve şerefim üzerine andiçerim."

bu yemin geçersiz çünkü müslüman birinin tallahi vallahi demesi lazım .bence müslüman birinde namus önemli değildir önemli olan imandır peygamberin sünetleridir hadislerdir.
.namussuz biri bu yemini ederse bu yeminin anlamı kalmaz bu yemini edenin namuslu biri olması lazım şerefli olması lazım.
işin tersi yemin içinde vallahi tallahi gibi kelimeler olsa oda benim için bir şey ifade etmiyor .ben inanmıyorum ve her türlü vallahi billahi tallahi derim.

Arkadaşım ne saçmalıyosun sen. Yazdıklarını dön bi oku, kendin anlayabilecekmisin.
Müslüman beşerin yazdığı bir kitabı kutsal kitabından üstün görmez ve bunun üzerine yemin etmez.

bigstorm07

New member

saçma saçma konuşma dön bi bak ne yazmışsın kendi yazdıklarını anlayabilecekmisin

HTML