Neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AMO1984

Banned
Ben >ahm@t< ceza almamın sebebi nedir? Küfürlü konuştuğum söylenmiş o kelime ne acaba? Hiç bir uyarı verilmeden ceza verilmesi uygun mu sizce?

Hyperion

Rally Art
Fazlasıyla Hakettin Bile Bence Direk Tahrik Etmişsin Adamları

Hyperion

Rally Art
Ben Kimseye Bana Ceza Vermeyin Veya Beni Kayırın Demedim Ceza Verilecek Suç İşlediysem Cezamı Versinler..

AMO1984

Banned
Arkadaşım kişisel ve keyfi vermiş bir ceza gibi duruyor birisi adam yerine koysundan hangi kelimeden dolayı ceza almışım söylesin ''uyarı adında mesaj göndermişinizde kardeşim sen cezayı bana zaten uygulamışın ne anlamı kaldı konuşmalarınıza dikkat edin söyleminin''

Hyperion

Rally Art
Ben Oranın Modu olmadığım Halde Aldığın Uyarıyı Gördüm Kim Yapmışsa Haklı Olarak Yapmış..

Ne Yaptığınn Farkında Değilsin heralde

AMO1984

Banned
Bana o mesajımdaki o küfürlü kelimeyi söylermisin o küfürse ondan daha ağırları söyleniyor vede ceza alanı görmedim

Hyperion

Rally Art
Sebep Küfür Olarak Yazılmış Olabilr Bilmiyorum Orasını

Ama Cezayı Hakettiğin Kesindi Canını Sıkmana Gerek Yok Sebebin yanlış Yazılması Bişeyi Deiştirmez

LEO

Ruh Hastası
Arkadaşım kişisel ve keyfi vermiş bir ceza gibi duruyor

Yanlışın var..Hemen düzeltelim.
Keyfiyetten adam banlamıyorlar bu bir(!)

Bölüm modları tarafından uyarıl-mışsın bu iki.
http://www.hhportal.com/fenerbahce/743623-sike-davasina-yyildirayy-in-diyecekleri-fenerli-arkadaslar-onemle-okuyun-2.html#post5366684
(Mesajın editlenmiştir bunuda belirtelim)

HHPortal - Duyuru : Fenerbahçe
''1- Arkadaşlar herkes bi takım tutuyo,her takımın kendine ait bölümü var,rakip takımların bölümünde tabiki konu açabilirler,mesaj yazabılırler ama rakip takım forumunda tahrik edici,aşalayıcı mesajlar yazanlar bundan sonra cezalandıralacaktır.''
Forum kuralları gereği argo ,küfürlü, tahrik edici vs konuşmalar yasak bu üç.

TEKRAR BELİRTEYİM KEYFİYETTEN ADAM BANLANMIYORLAR (!)
''küfürse ondan daha ağırları söyleniyor vede ceza alanı görmedim''
Önce uyarı yapılıyor daha sonra gerekirse ceza alıyor.Uzatmanın anlamı yok
İyi forumlar..

kent55

Super Moderator
Ahmet kardeşim ceza almanın sebebi spor modu arkadaşların seni uyarmasına rağmen tahrik edici kelimeler kullanmaya devam etmen .. kuralları okursan tahrik yasaktır .. eğerki diğer arkadaşlar da yapıyor diyorsan ..bunu şikayet başlığına yazıp..bizlere bildirirsen .. bizlerde gerekli mudahaleyi yaparız....

bu günlerde hep beraber biraz daha anlayışlı olmalıyız .. herkesin üstünde yük var şike olayları gerçekten taraftarları yıprattı .. bizlerde bu durumlara o şekilde yaklaşırsak olmaz .. ahmet bu seferlik cezanı kaldırıyorum 2 günlük bir ceza yeter .. birdaha böle tahrik edici kelimeler kullanmamanı tavsiye ediyorum ..

iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...