neden siyasi yok

caracedi

New member
arkadaşım siyaset tartışmak çok guzel olur sana katılıyorum ama diğer arkadaşlarda haklı en samimi arkadaşınla bile yuzyuze siyaset konuşurken gaza gelebiliyosun burda daha kotusude olabilir.ayrıca yasaklı hale gelmeyi goze alarak tartışacak arklarda cıkacaktır eminim.o yuzden siyaset olmaması daha iyi düşünüyorum.yıne de sağol farklı bi konu açmışsın

DeRSaaDeT

Islambol
arkadaşım bırak siyaseti burda normal olaylardan tartışmalar çıkıyor ama ingilizce ifadeler yerine türkçelerinin kullanılması konusunda üzülerek sana katılıyorum

insanlar spor bölümünde bile seviyeli birşekılde tartışamazken siyası bölümde kanlı bıçaklı olurlar :)

Majesties

New member
ANTU' Alıntı:
insanlar spor bölümünde bile seviyeli birşekılde tartışamazken siyası bölümde kanlı bıçaklı olurlar :)
siyasi düşünceler insanların özellerinde kalmalıdır özellikle böle cosmopolitan bi ülkede insanlar şehir,takım,renk vs miliyetçiliği yaparken,siyasi amaçlı bi yerde neler yapar neler..zaten herkes klavye delikanlısı olmuşken bunlara gerenk yok :) huzurumuzu zor sağlıyoruz zaten spor bölümünde :sigara:

CHI€F

Kalpsiz
aslında bu konuyada gerek yok ve kapatılması gerek forumu yönetenler forumun selameti açısından yasaklamıştır olay onların tasarrufundadır

HTML