Neden Metal Müzik???

CounTRy

Gülen Manyak
cocukca´isimli üyeden Alinti
Barış Akarsu Metalcileri böler toplar sonuç sıfır çıkar ok
ben banyoya gidiyorum arkamdan bişey yazma

nedion lan sen.kafayımı yedın oĞLum.sonunumu getirecen.............................................
METALCİLER DERKEN ÖNCE Bİ HAZIROLA GEC.
ARTİST ARTİST KONUSMA.NE DEDİĞİNİ Bİ DÜSÜN.METALE LAF UZATMA.
Uslubuna biraz dikkat et.. Daha sakin...

wwwxyzwww

New member
biliyorum CounTRy daha dikkatli olmaya calısıyorum ama .bunlar gıbı bır suru var laftan anlamıyorlar . bırsey bildikleride yok.METAL i yerden yere vuruyorlar.aslında o seslerin ne oldugunu bir anlasalar.
electro, basçi, bateri, klavye, bazı efectler .... daha neler neler onlara bos geliyor.dedimya bunlar gıbı cok var tam cocugun yorumlarını okurken kafam zaten bozuktu.. bıdaha dıkkatli olurum...
bu arada CounTRy sen ne tarz takılırsın .yani hangi metal gruplar....?

CounTRy

Gülen Manyak
biliyorum CounTRy daha dikkatli olmaya calısıyorum ama .bunlar gıbı bır suru var laftan anlamıyorlar . bırsey bildikleride yok.METAL i yerden yere vuruyorlar.aslında o seslerin ne oldugunu bir anlasalar.
electro, basçi, bateri, klavye, bazı efectler .... daha neler neler onlara bos geliyor.dedimya bunlar gıbı cok var tam cocugun yorumlarını okurken kafam zaten bozuktu.. bıdaha dıkkatli olurum...
bu arada CounTRy sen ne tarz takılırsın .yani hangi metal gruplar....?
ben metal rock blues jazz country ve classical müzik dinlerim...

metal gruplarından kim dersen..

Guns N' Roses ( rock grubu demeyin.. aldıkları ödülleri sıralayabilirm.. çoğu heavy metal bazında )
manowar
metallica
iron maiden
megadeth
Malmstein

vs vs.. benim işim dinazorlarla.. öle zibidileri dinlemem.. diğer tarzlardada var baya sağlam isimler.. gerisi fasa fiso..

wwwxyzwww

New member
bende yazım : yalnız sıralamayı alfabe ye gore yapcam(a dan z ye hesabı : d)
adema
arch enemy
black sabbath
charon
chıldren of bodom
cradle of fılth
darkthrone
ıced earth
ımmortal
judas prıest
katatonıa
korn
kreator
led zeppelın
manowar
marduk
mayhem
megadeth
metallıca
nıghtwısh
opeth
overkıll
pentagram
scorpıons
slayer
slıpknot
stratovarıus
venom
voıvod
wasp
Yngwıe Malmsteen

metal dinlerken ne dinlediğimi ii bilirim abi.ve dınlerken uyusurum.bazen yok etmek ıcın bazende var etmek ıcın metal dınlerım.
metalci onerirsen CounTRy ıncelerım.yanı önerme be.saglam bi metalci..

baris622

New member
bende yazım : yalnız sıralamayı alfabe ye gore yapcam(a dan z ye hesabı : d)
adema
arch enemy
black sabbath
charon
chıldren of bodom
cradle of fılth---- bu benim için cok baskadır solemeden edmıyecem--- (Cradle of Filth - Nymphetamine)
darkthrone
evanescense
ıced earth
ımmortal
judas prıest
katatonıa
korn
kreator
led zeppelın
lınkın park
manowar
marduk
mayhem
megadeth
metallıca
nıghtwısh
opeth
overkıll
pentagram
scorpıons
slayer
slıpknot
stratovarıus
venom
voıvod
wasp
Yngwıe Malmsteen

bıde ben metal de yeniyim yanı daha gencım.ama sakın bana özenti deyip gecmeyin.metal dinlerken ne dinlediğimi ii bilirim abi.ve dınlerken uyusurum.bazen yok etmek ıcın bazende var etmek ıcın metal dınlerım.
altını cızıyorum...... ozentı deıl asla olmayacakkkkkkkkkkk
metalci onerirsen CounTRy ıncelerım.yanı önerme be.saglam bi metalci..
metallica megadeth slayer scorpions judas priest gibi devlerin yanına linkin park ve korn u koyman tamamen bir hayak kırıklığı müzik herşey değildir

wwwxyzwww

New member
o devler mukemmeldır.ama korn da iidir.
her grubun verdıgı tat ayrıdır. malmsteen nın bende uynadırdıgı nı korn uyandırmamıs olabılır ama kornnunda bır stılı var.hakkını yemeyelım.

CounTRy

Gülen Manyak
Ben Slayer'i unutmuşum... :)

Benim düşünceme göre çok şey değil, kaliteli şeyler dinlemek önemlidir.. Metal olsun Rock olsun. Blues Olsun. Vs.Vs.

wwwxyzwww

New member
tmm ok.cok sey dinlemek onemli deil.ama ben hepsine hastayım orda yazdıklarımın hepsıne hastayım.yıne dıyorum ben cok sey dınlemek ıcın deıl yanlıs anlamayın ıcımde var yaw anlayın.oraya ıyıkı gencım yazdım hemen bı on yargı.abicim dinlerken ıcım gıdıyor.olay bu.metal olmadan yasamım olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
sız metal cılerde boyle yaparsanız.zaten dısardakı ınsanlar bı tuhaf.otobusde metal dınlıyorum dedınmı hemen kacıyorlar.zaten bellı baksana kulaklık ınlıyo teneke sesınden dıyorlar .baska turlu davranıyorlar.tmm hıckımseyı takmam bu hayatta ama sızde metalcısınız sızde boyle yaaparsanızzz ohhhoooo

baris622

New member
aynı şeyler içinde geçerli kardeş bak ben 2 gün opeth dinlemezsen ciddiyim ölürüm : ) ama müziği sadece dinlemediğin grub hakkında bilgi sahibi olmaya başladığın zaman işte o zaman anlıcaksın bazı şeyleri bak Korn nun Take a Look in the Mirror albümünü 16 yaşındayken günde 2 kez geçerdim ama grub sonları piyasa olmaya başlayınca bu albümdende soğudum yapıcak olan adam işin özünü yapıcak ve kendi özünü sergilicek olay budur ee tabi zevk meselesi biz sana bir şey diyemeyiz istediğin kadar dinle

CounTRy

Gülen Manyak
Guns N' Roses
Boston
Steive Ray Vaughan
Styx
Masterplan
Led Zeppelin
Chuck Berry
Deep Purple
Tool
Status Quo
Queen
Pearl Jam
Elvis Presley
Kiss
James Blunt
Cher
Richie Blackmore
Richie Sambora
Bon Jovi
White Sneake
Scorpions
Radiohead
The Who
Genesis
Yes
Pink Floyd

Bunlar Metalci Değil.. İçlerince blues var rock var.. Bunlar DİNAZORLAR dir... Tavsiye ederim

Ama illaki ben Metalden Vazgeçmem diosan Al Sana Bir kaç örnek...

Mötley Crüe
Motorhead
Blind Guardian

wwwxyzwww

New member
ben bırde grup degıssın yenı uyeler gıtsın gelsın veya artık ıı parca yapamasın ben yınede eskı albumlerınden vazgecemmem.vazgecemem.metal cok baska bılırsınız.bılmeyenlere teneke kutusu sesı verır anca.
metali ıstersen duyarsın duyarsan hıssedersın ,ıstemezsen duymazsın duymazsan bı *** hıssetmezssın.
yasamak gerekıyor .anlamak gerekıyor.tecrube istiyor.ok.onlarıda yasıcaz.

bi tekerleme vardı galıba bı yerden ısıttım :
motor gelir tır tır metalin kıralı Motörhead tır : d

CounTRy

Gülen Manyak
Konu dışı mesaj atmayalım...

wwwxyzwww

New member
SLAYER tüm albümlerini cektim netten en son 2006 dıda _______Christ Illusion______ albümünü cıkarmıs ondan sonra albüm cıkardıysa ne yapmıssa yazın.onlarıda ındıryım .yani cıkardıgı albümlerin adını yazın işte.cevap bekleyecem.

CounTRy

Gülen Manyak
SLAYER tüm albümlerini cektim netten en son 2006 dıda _______Christ Illusion______ albümünü cıkarmıs ondan sonra albüm cıkardıysa ne yapmıssa yazın.onlarıda ındıryım .yani cıkardıgı albümlerin adını yazın işte.cevap bekleyecem.
En son 8 Ağustos 2006 da Christ Illusion Albümü çıktı. Başka albüm çıkarmadılar.

donja

New member
// Bilinen güven,bilinmeyen heyecan verir.. Metal bir yaşam biçimidir,bilinenle heyecanlanıp, bilinmeyene güvenmektir...//

ykslknk

New member
evet.bu anfileri ve gitarlarıda icat eden bizler değiliz. zamanla gelişen sistemler.esasında müzği kendisine tepki yok.bence rock müzisyenlerinin bazı aşırıya kaçan hareketleriyle bu müzik türü eleşti
riliyor. gitar ve trampet her tarz müzikte kullanılan estürmanlardır.herkes kendine göre çalar.