NeCcko

infatuate

İstirahatte
Knight Online bölümümüzün yöneticisi Neccko'yu daha yakından tanıyalım mı =)

infatuate:
slm neccko =)

NeCcko:
slmlar (=

infatuate:
nasılsın ? hayatın nasıl ?

NeCcko:
türkiye borsası gibi inişli çıkışlı =)veya yuvarlanıp gidioz işte

infatuate:
ehehe =) ismini we yaşını alalım öncelikle ?

NeCcko:
necati ulaş ama neco tercihim yaş 23 oldu

infatuate:
neler yaparsın neco ? okul, iş ? günlerin nasıl geçer ?

NeCcko:
selcuk işletme okuyorum son sınıfım bu sene umud ediyorum bu sene bitecek (=
günlerim genelde evde geçer pek dışarı cıkmıyorum 2 sene önce dış dünya ile ilişkimi kestim tam tersi bi hayata büründüm eskiden eve girmezdim şimdi evden cıkmıyorum (=

infatuate:
=) herhangi bi sebebi war mı peki ?

NeCcko:
eskiden cok sosyaldim heryerde arkadaslarım vardı bi gün canım sıkıldı ikiyüzlülük ve sahte ilişkilerin çok oldugunu anladım dedim boş herşey sonra pc aldım kapattım kendimi eve kısaca sıkılmıştım insanlardan ve hayattan

infatuate:
henüz sıkılman için çok erken deil mi =) bi sewgilin yok mu herşeyin paylaşabilceğin :melek

NeCcko:
(= var :melek zaten cevremde reelden fazla arkadasım kalmadı en saglam olanları kaldı ama sanaldan cok mükemmel insanlarla tanıstım büyük cogunlugu hackhell den net alemine girdikten sonra bu konuda oldukca şanslı oldugumu söyleyebilirim (=

infatuate:
=) nerelisin aslen ? kardeşler war mı ?

NeCcko:
aslen balıkesirliyiz ama ben kendimi bildim bileli konyadayım, 4 kardeşiz en büyükleri benim 2 kız 2 erkek, 2 sarısın 2 esmer tamamen demokratik bi aileiz yani :D

infatuate:
şimdi de geçti burdan konyalının biri :p seni sinirlendirmek we mutlu etmenin yöntemleri nelerdir ?

NeCcko:
hiç belli olmuo bazen kızdıgım bişe beni mutlu edio bazen sevdiğim şey kızdırıyo tamamen dengesiz bi durum sanırım yardım almam lazım bi uzmandan, gerçekleri bilmek mutlu eder beni biri beni üzerse cok kızmam ama biri sevdigim birine zarar verir yada üzerse işte o zmn tanımam kimseyi

infatuate:
peki birinin senden dayak yemesi için ne yapması lazım :sigara:

NeCcko:
nette sevgilimle felan konusurken adls kablosunu cıkarması yeterli olur sanırım (=

infatuate:
hahaha çok geçerli bi sebepmiş =)) gelecekle alakalı planların neler ?

NeCcko:
çok saçma ve coguna göre imkansız hayallerim var bunların içinde genelde para yok parayı cok sevmem hayatımda ne zaman para cok oldu herşey kötüye gitti ondan çok paramın olmasından korkuyorum ama bi karavan almak gibi bi hayalim var (=

infatuate:
benimde :saskin peki haksızlığa uğradığında napıosun ?

NeCcko:
kimden ve nasıl bi haksızlık olduguna baglı beklediğim biri ise gereken cevabı vermeye calısırım ama beklemediğim birinden se sanırım pek bişe demem susar giderim bazen susmak cok şey anlatır ama haksızlıga ugrayan birine dayanamıom bu yüzden ortaokulda hocamdan dayak bile yemiştim (=

infatuate:
ehehe =) sıra hackhell'de .. anlatırmısın bize =)

NeCcko:
netle pek alakam yoktu o sıralar pc de yoktu bende bi gü arkadasın pcsinde takılırken neco yaw bi oyun var onu bulsana bize dediler aradım google amca dedi git su sitede var
biribizidurdursun.com (= dedim isme bak ama hosuma gitmişti o kadar yerde aramıstım dogru duzgun bişe bulamamıstım ama hh deki cok güzeldi ve calısıodu,
neyse o sıralar forum nedir bilmiom pek nasıl bişeydir hhde dolaşmaya başladım şaştım kaldım arkadaslar dedim sanırım bi hazine bulduk :D
o gün bugun hackhelldeyim neden bu kadar seviyorum hhyi bilmiyorum bilmekte istemiyorum hep gizemli kalsın (=

infatuate:
kalsın bakalım =) peki bigün banlanacak olsan bunun sebebi ne olurdu =)

NeCcko:
sanırım hakaret olur bugune kadar etmedim kimseye inş bundan sonrada etmem (=

infatuate:
inşallah =) son olarak bana we hh'ye sölemek istediğin bişeler war mı ?

NeCcko:
HH gercekten sanaldan fazlası çok güzel üyeleri var birkaçıyla reelden tanısma fırsatımda oldu bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun (=

infatuate:
aminn =) tşk ederiz hoş sohbetin için sana =) görüşmek üzere ..

edit: Neccko'dan fıkra gibi bi anı dinleyelim şimdi =)

NeCcko:
bi yaz manavgattayım çalışıyorum bi çift geldi ingilize benziolar ben başladım konusmaya konustum rahat bi 2 dk bunlar dinledi dinledi iyi güzelde kardeş biz Türküz dediler tabi bozuntuya vermemek lazım bozuk bi türkçeyle iyi güzelde ben Türk deilim ama dedim :D kaldılar ole :)

the end :clap​

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
Seni Tanıdığıma Sevindim...
Röprtaj için TeşekkürLer.. :goz:

NeCcko

Altın Üye
Resim icin kusura bakmayın güldüğümde cok tipsiz oluom ondan bole poz verdim :D,

Vakit ayrıdıgın için teşekkür ederim yenge bak fbi cia bile bilmio bu bilgileri ama sana söledim (=

innuendo

HANZALA
seni tanımak güzeldi kardeş

Fyonb

предате&
hayatımda tanımaktan gurur duyduğum ender kişiLerden birisin kuzen...iyi ki varsın...seni yakından tanıma fırsatı verdiğin için Esra ya ve sana çok teşekkürLer...iyi ki varsın kuzen...

RaMPaG3

New member
Necati Abi Fotoda Biraz Sert Bakmışsın :D Ama Her Zamanki Gibi Karizmatiksin :D İyi Ki Seninle Tanışmışım ;)

by.erce

New member
Forumda sıkca gördüğüm ama tanımadığım bir kişisin.Tanımış olduk.Güzel röp olmus...
Resimde cok fena bakmışşın :D

SĦARK

Lord Of The Game
Mafia KV Modunu Yapamadık Gitti Necati İle Kac Gündür Ugrasıyoz :D
Güzel Röp Olmuş Teşekkürler

Giovane

Altın Üye
Necoyu tanımak güzeL oldu.
ikinizede röp. icin tesekkürler =)
hayatında basarılar neco.

Spi0n

Altın Üye
tanıdıgıma memnun oldum:D ama harbıden fotodo cok sert bakmssın:Dkeyifli bi röp.olmus...