Nasıl çıkarım ben bu gruptan?

__crazy

New member
Herkese merhaba.
Arkadaşlar Facebook'da bi arkadaşım beni kendi açtığı bi gruba almış ama ben gruptan çıkamıyorum.
Bir gruptan çıkmayı biliyorum ama grup gizli olduğu için herhangi bir Gruptan ayrıl gibi bir seçenek yok?
Nasıl çıkabilirim?

CıngıL Beng

target Love
olurmu yhaf şimdi grubun sayfasına gir sol en alta sevilenlerim arasından çıkart die bişi var ona tıkla fakat en altta sayfanın solunda... sonra tamamdır.

__crazy

New member
Konuda belirttiğim gibi öyle bir seçenek yok ki.Grubun ismi var resmi var ve Paylaş seçenekleri var.

CıngıL Beng

target Love
dostum adamın paylaştıkları şeyleri demiyorum adamın sayfasına gir mesela grubun adı ' nalet olsun ' midir oraya tıkla gruba gir grubun içindeki en altta solda

Yavuz Han

New member
arkadaşlar bu çok eski bir konu ancak benimde başıma geldi çözüm ararken bu forumu gördüm ancak hiç bir yerde bu sorunun çözümü yok bende kurcalarken rastgele buldum belki başkasının başına gelir de işine yarar diye paylaşıyorum.
SoruN: Grutan ayrılın üzerne geldiğim anda kayboluyor.
Kendi profiline git gruplar yazan yerde düzeltme yerine tıkla açılan grup isimlerinden hangi gruptan çıkmak istiyorsan o grubun üstündeki düzeltme yerine tıkla açılan seçeneklerde gruptan ayrıla tıklayınca ayrılmış olacaksın